• GoHome Professional
stanovi u sarajevu parket do 310000 km što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u sarajevu parket do 310000 km što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u sarajevu parket do 310000 km što veće

  • Za upit "stanovi u sarajevu parket do 310000 km što veće" pronađeno 33 nekretnina - prosječna cijena 4.149 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 290000 KM (malo jeftiniji)
    • 320000 KM (malo skuplji)
    • do 4100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 180,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi na općini Ilidža, naselje Plandište. Kuća zauzima veoma dobar položaj , pristupni put je širok, asfaltiran i ima uličnu rasvjetu. Od centra Ilidže udaljena je 2 km, a od centra Sarajeva oko 15 km. Smještena je na mirnoj lokaciji, udaljena je 10 minuta hoda od zaštićenog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 265.000 KM, 87,00 m2 cca 3050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.11.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje troiposoban stan površine 87 m², smješten na drugom spratu stambeno-poslovne zgrade "Vampirica" u ulici Hadželi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 270.000 KM, 83,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orjentisan trosoban stan površine 83 m²- korisne površine 95 m2, pozicioniran na I spratu u zgradi bez lifta, u ulici Trg Oteškog bataljona, naselje Otes, općina Ilidža. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, WC-a, ostava, 2 spavaće sobe, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi u sarajevu parket do 310000 km što veće'
288.600 KM
225.000 KM
209.990 KM
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 295.000 KM, 75,00 m2 cca 3930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan, površine 75,42 m², pozicioniran na VP stambene zgrade sa III sprata, u ulici Rudi Alvađa, naselje Dobrinja C5, općina Novi Grad, Sarajevo. Predmetna sastoji se od: ulaznog hodnika, toaleta, kupatila, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, ostave i kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 300.800 KM, 64,00 m2 cca 4700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.11.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se potpuno namješten, dvostrano orijentisan trosoban apartman površine 64 m², smješten u samom srcu Bjelašnice, na Babinom Dolu. Nekretnina se nalazi na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i trpezarijom (open....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 288.000 KM, 64,00 m2 cca 4500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan uknjižene površine 64 m², smješten na 5. spratu stambene zgrade sa liftom, u ulici Dr. Fetaha Bećirbegovića, u mirnom i uređenom dijelu naselja Čengić Vila, općina Novo Sarajevo. Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, hodnika, spavaće sobe, dnevni....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 195.007 KM, 64,00 m2 cca 3050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u novogradnji Tibra, naselje Stup, općina Ilidža, u ulici Dr. Silve Rizvanbegović. Stan je po strukturi dvosoban a sastoji se od: dnevnog boravka sa izlazom na ustakljeni balkon, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe, kupatila, ostave i ulaznog hodnika. Površina....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 94.000 KM, 62,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 62 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje, trpezarije, ostave, dvije spavaće sobe i kupatila. Posjeduje i podrumsku prostoriju. Vanjska i unutrašnja stolarija....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 319.013 KM, 61,00 m2 cca 5230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u centru ukupne površine 61m2, naselje Dzidzikovac, općina Centar. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika.Stan je dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 240.000 KM, 57,00 m2 cca 4210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan, dvosoban stan u novoizgrađenoj zgradi, površine 57 m². Isti je pozicioniran na prvom spratu u zgradi od četiri sprata, sa liftom, u ulici Akademika Petra Mandića, Dobrinja IV, Istočna Ilidža. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 265.000 KM na 262.000 KM dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 262.000 KM, 56,00 m2 cca 4680 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.04.2026 - 265.000 KM
01.05.2026 - 262.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 56 m², smješten na 1. spratu stambene zgrade u ulici Salke Nazečića, naselje Dobrinja, općina Novi Grad, Sarajevo. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje s trpezarijom, spavaće sobe, ostave i kupatila. Karakteristike....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 192.000 KM, 56,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje dvosoban stan površine 56 (60) m² u ulici Semira Frašte, naselje Alipašino Polje, općina Novi Grad. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 270.010 KM, 55,00 m2 cca 4910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodajemo dvosoban stan odličnog rasporeda u novijoj zgradici na Šipu.Riječ je o stanu koji s lođom ima 55 kvadrata. Nalazi se na mansardi/trećem spratu. Trostrano je orijentiran i izuzetno svijetao, a čine ga ulazni hodnik, dnevni boravak povezan s komfornom kuhinjom s trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 220.000 KM, 54,00 m2 cca 4070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se lijep i uredan stan površine 54m2 sa GARAŽOM u sarajevskom naselju Bistrik. Vlasništvo je 1/1 Nalazi se u strogom centru Sarajeva pored ambasade Republike Češke i sarajevske žičare. Sastoji se od : hodnika, velikog dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, zasebnom trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 200.000 KM, 54,00 m2 cca 3700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2024.,

www.indomio.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Čengić Vila u ulici Džemala Bijedića. Stan je površine 54 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 295.000 KM, 53,00 m2 cca 5570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 53 m² na atraktivnoj lokaciji u ulici Džemala Bijedića, naselje Čengić Vila, općina Novo Sarajevo. Stanse nalazi na 1. spratu stambene zgrade s liftom. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, ostave, kupatila, spavaće sobe, dnevnog boravka te kuhinje....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 219.000 KM na 205.000 KM dana 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Ilidža, 205.000 KM, 45,00 m2 cca 4560 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.01.2026 - 219.000 KM
05.03.2026 - 205.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan trosoban stan uknjižene površine 45 m², s korisnom površinom od cca 60 m², smješten na 4. spratu stambene zgrade bez lifta, u ulici Barska, naselje Otes, općina Ilidža. Struktura stana: dnevni boravak, dvije spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, balkon....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 222.008 KM, 44,00 m2 cca 5050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2023.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje odličan stan u novogradnjiStan se nalazi u naselju Dobrinja c-5, u ulici Habibe Stočević u stambenom objektu izgrađenom 2015 godine. Stan je po strukturi dvosoban ukupne površine 44 m2.Stan je jugoistočno orijentisan i pun je svijetla tokom cijelog dana. Ulaskom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 52.840 KM, 43,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Istočnom Sarajevu, naselje Dobrinja 4, u ulici Ive Andrića. Stan je površine 43m2 i nalazi se na II spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Zgrada je novogradnja. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 195.804 KM, 42,00 m2 cca 4660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednoiposoban stan u novogradnji u Istočnom Sarajevu, naselje Lukavica, u ulici Vojvode Radomira Putnika. Stan je površine 41,78m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi stan je jednoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 175.000 KM, 42,00 m2 cca 4170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednostrano orjentisan, dvosoban stan površine 42,15 m² sa namještajem. Isti je pozicioniran na I spratu u zgradi sa liftom, gradnja 2010. godine, u ulici Ive Andrića, Lukavica , Istočno Sarajevo. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, kupatila, ostave, spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 74.400 KM, 42,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Alipašino polje u ulici Trg Solidarnosti. Stan je površine 42 m2 i nalazi se na XI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, kuhinje sa trpezarijskim dijelom,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 230.010 KM, 41,00 m2 cca 5610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2023.,

www.indomio.ba

Bjelašnica stan-apartman prodaja. Apartman površine 40,48 m2 sa dvije spavaće sobe, dječija soba sa krevetom na sprat, spavača soba sa bračnim krevetom, kupatilo sa wc-om, dnevni boravak sa izlazom na balkono, stan je pun svjetla sa velikim portalima. Stan je nov, veoma malo korišten....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 331.240 KM, 39,00 m2 cca 8490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Grbavica, u ulici Hasana Brkića. Stan je površine 39m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade. Po strukturi je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, kupatila....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 64.600 KM, 39,00 m2 cca 1660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 39 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket i keramika. Grijanje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 160.000 KM, 38,00 m2 cca 4210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednostrano orjentisan, jednoiposoban stan površine 38 m² sa namještajem. Isti je pozicioniran na I spratu u zgradi sa liftom, gradnja 2010. godine, u ulici Ive Andrića, Lukavica , Istočno Sarajevo. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, kupatila, spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 189.000 KM, 37,00 m2 cca 5110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2024.,

www.indomio.ba

"MY SPACE" Nekretnine izdaju jednoiposoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Grbavica u ulici Behdzeta Mutevelića. Stan je površine 37 m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 96.681 KM, 36,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S5, dvosoban, 2. sprat, projektovane površine 36,04m2. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, sobe i lođe. Vanjska stolarija je PVC. Unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket. Ulazna vrata su blindirana.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 188.160 KM, 35,00 m2 cca 5380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 35 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 311.040 KM, 32,00 m2 cca 9720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Novi grad, naselje Švrakino, u ulici Safeta Hadžića Stan je površine 32m2 i nalazi se na II spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 319.480 KM, 32,00 m2 cca 9980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Dolac Malta, u ulici Paromlinska. Stan je površine 32.5m2 i nalazi se na III spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 32.260 KM, 32,00 m2 cca 1010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Novi grad, u ulici Safeta Hadžića Stan je površine 32m2 i nalazi se na II spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i ostave, kupatila.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 64.600 KM, 30,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Koševsko brdo u ulici Muhameda Hadžijahića. Stan je površine 30 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, sobe, kuhinje sa trpezarijom....