• GoHome Professional
stanovi u sarajevu potkrovlje najnovije što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u sarajevu potkrovlje najnovije što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u sarajevu potkrovlje najnovije što veće

  • Za upit "stanovi u sarajevu potkrovlje najnovije što veće" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 180,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi na općini Ilidža, naselje Plandište. Kuća zauzima veoma dobar položaj , pristupni put je širok, asfaltiran i ima uličnu rasvjetu. Od centra Ilidže udaljena je 2 km, a od centra Sarajeva oko 15 km. Smještena je na mirnoj lokaciji, udaljena je 10 minuta hoda od zaštićenog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 133,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine objavljuje prodaju četverosobnog stana u Sarajevu u novogradnji “PALAZZO” naselje Breka u ulici Himze Polovine. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S.18, površine 132,88 m2, nalazi se na drugom spratu objekta, trosoban, orjentacije jug-zapad.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 856.800 KM, 126,00 m2 cca 6800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.07.2025.,

www.indomio.ba

Stambeni objekat u izgradnju, smješten u Sarajevu, naselje Breka, nudi visokokvalitetne stanove idealne za moderni život. Objekat se odlikuje etažnom visinom od 300 cm, što daje osjećaj prostranosti i udobnosti. Dostupni stanovi: U objektu se nalazi ukupno 20 stanova, većina dvostrano....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 95,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE” Agencija za nekretnine objavljuje prodaju trosobnog stana u Sarajevu u novogradnji “PALAZZO” naselje Breka u ulici Himze Polovine. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S.8, površine 95,45 m2, nalazi se na prizemlju objekta, trosoban, orjentacije sjever-zapad. Sastoji....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 448.000 KM, 70,00 m2 cca 6400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2025.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine objabljuje prodaju dvosobanog stana u Sarajevu u novogradnji “PALAZZO” naselje Breka u ulici Himze Polovine. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S.2, površine 69,76 m2, nalazi se na etaži suterena (visina prvog sprata) objekta, dvosoban, orjentacije....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 150.000 KM, 60,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Agent stanpromet.ba - agencije za nekretnine je pronašao i više nego odličnu nekretninu, vikend kuća sa uređenim zemljištem u Rakovici, na samo 15 minuta vožnje od grada. Kuća se nalazi u planski pravljenom naselju za vikend kuće, ima priključke struje, vode, kanalizacije, te uma....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 72.480 KM, 60,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo trosoban stan na Dobrinji 1, nedakelo od autobuske stanice. Površina stana je 60.40m2, a sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, dvije sobe, kupatila i hodnika. Stan je na petom spratu/potkrovlje. Za detaljnije pogledajte našu web stranicu: http://www.nek.ba .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 191.000 KM, 48,00 m2 cca 3980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.09.2023.,

www.indomio.ba

Napredan i elegantan apartman u srcu planinskog raja – Bjelašnica! Lokacija: Bjelašnica, SMUK kompleks Tip nekretnine: Apartman Orijentacija: Jednostrana (Jug-Istok) Spavaće sobe: 1 Površina: 47,75 kvadratnih metara Cijena: 191.000 KM Opis: Ponosno vam predstavljamo ovaj prekrasan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 48,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.09.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Istočnom Sarajevu – Dobrinja 1, Trg Na prodaju stan površine oko 48 m², smješten na drugom spratu zgrade u centru Dobrinje 1. Stan se sastoji od: • prostrane dnevne sobe, • spavaće sobe, • kuhinje i trpezarije, • kupatila, • balkona od cca 5 m². Posebna pogodnost je....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi u sarajevu potkrovlje što veće (16)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)