• GoHome Professional
stanovi u sarajevu prizemlje što jeftinije 60 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u sarajevu prizemlje što jeftinije 60 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u sarajevu prizemlje što jeftinije 60 m2

  • Za upit "stanovi u sarajevu prizemlje što jeftinije 60 m2" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 6.919 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 550000 KM
    • do 690000 KM (prosječna cijena)
    • do 830000 KM
    • do 6900 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 285.000 KM, 60,00 m2 cca 4750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2025.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! ! ! Prodaje se lijep, funkcionalan, trosoban stan, na odličnoj lokaciji, u blizini OHR-a, u ulici Emerika Bluma, na Kovačićima, u lijepoj stambenoj zoni izgrađenoj većim dijelom objektima niže spratnosti, iz različitih vremenskih perioda. Mikrolokacija veoma atraktivna,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 499.800 KM, 55,00 m2 cca 9090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Šip u ulici Branilaca Šipa. Stan je površine 55 m2 i nalazi se na prizemlju stambene zgrade. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Rakovica, Na upit, 60,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se zemljište sa odličnom brvnarom u Rakovici, Gladno polje. Površina zemljišta je 2.800 kvadratnih metara, dok je površina brvnare 60 kvadratnih metara. Brvanra je napravljena od punog drveta i sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, toaleta i terase (površina terase je 10....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi u sarajevu prizemlje što jeftinije 60 m2'
Na upit
  Stan, SARAJEVO, Breka, Na upit, 63,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2021.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo trosoban stan površine 63m2, koji posjeduje prelijepi balkon površine 12m2 i ostavu u prizemlju zgrade površine čak 9m2. Stan ima vrlo dobro riješenu i praktičnu dispoziciju prostorija, a sastoji se od dnevnog boravka iz kojeg se pristupa balkonu, dvije spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.nekretnine365.com