• GoHome Professional
stanovi u sarajevu prizemlje što jeftinije uknjiže - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u sarajevu prizemlje što jeftinije uknjiže - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u sarajevu prizemlje što jeftinije uknjižen

  • Za upit "stanovi u sarajevu prizemlje što jeftinije uknjižen" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 5.143 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 410000 KM
    • do 510000 KM (prosječna cijena)
    • do 610000 KM
    • do 5100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 180.000 KM, 35,00 m2 cca 5140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2025.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) iz svoje ponude stanova za prodaju izdvaja dvosoban stan uknjižene površine 35m2, a realne korisne površine 45m2, smješten u prizemlju etažirane kuće sa pripadajućom garažom od 17m2 i dvorištem u Trebevićkoj....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 310.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

Na prodaju je vrlo lijep i uredan dvosoban stan smješten na jednoj od najtraženijih lokacija u Sarajevu – Grbavici. Stan je uknjižen na 51 m², dok je stvarna površina 52 m² zahvaljujući zatvorenom balkonu koji dodatno povećava korisni prostor. ; Prodaje se lijep i funkcionalan stan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ciglane, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo dvoetažni, petosoban stan uknjižene površine 100m2, sa velikom terasom površine 25m2. Prilikom mjerenja u svrhu izrade 3D prikaza tlocrta stana, utvrdili smo da stan bez terase ima 100m2. Iako se ovaj, po svim karakteristikama, zaista odličan stan nalazi na dijelu etaže....