• GoHome Professional
zadnjih 7 dana što veće 80 m2 do 210000 KM balkon - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zadnjih 7 dana što veće 80 m2 do 210000 KM balkon - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 7 dana što veće 80 m2 do 210000 KM balkon

  • Za upit "zadnjih 7 dana što veće 80 m2 do 210000 km balkon" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 190000 KM (malo jeftiniji)
    • 220000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 180.000 KM, 87,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam za 2 manja, renoviran, prostran 4-soban stan na Dobrinji (Federacija), pun svjetlosti, sa divnim pogledom, površine 87m2 (odnosno preko 100m2 uključujući ostavu, 2 kupatila i 3 polukruzna balkona). Parking, kablovska, ADSL. Zvati iza 17:00 h na 062/940-212 i....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Stupine, 180.000 KM, 87,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na stupinama, zgrada je uradjena poslije rata u extra je stanju stan sa 4 sobe 2 kuhinje ,kupatilom , wc-om i sa dva balkona Nekretnina posjeduje Centralno grijanje Telefonski priključak .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 150.000 KM, 87,00 m2 cca 1720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

renoviran stan u strogom centru: od instalacije vode, struje, parket, 2 velika balkona zatvorena, 2 toaleta, veliki kamin sa provedenim ventilacijskim cijevima kroz čitav stan.,cijena nije fixna,Kontakt tel 061587439,062 914090 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAGLAJ, 120.000 KM, 87,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan ca. 90m2 inklusivno dogradena terasa. Vanjska stolarija je izmijenjena. Na zatvorenoj terasi (Loggia) su postavljene aluminijske jalusinen. - Nova vodo- i elektroinstalacija. - Zidovi su uradeni edelpuc stilom. - Zaseban ulaz. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.900 KM, 87,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja renoviran četverosoban stan pozicioniran na 3. spratu zgrade, ulica Avde Smajlovića, naselje Vraca, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom, ostava, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KUK, 99.500 KM, 87,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je prostran i potpuno opremljen stan površine 87 m² sa velikom terasom od 30 m² koja pruža spektakularan, panoramski pogled na more. Stan se nalazi u glavnoj zgradi kvalitetnog stambenog kompleksa i idealan je kako za život, tako i za odmor ili izdavanje. Struktura stana:....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 89.990 KM, 87,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan 87 m2 Kragujevac +381 60 303 66 68 Na prodaju trosoban opremljen stan u Erdogliji (ulica Cice od Romanije kod ambulante broj 5) Ukupna povrsina 87 kvadrata Dnevna soba 36 kvadrata Dva kupatila (oba imaju wc solju, u jednom je ugaona kada a u drugom tus kabina, uvek ima....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENICA, 65.000 KM, 87,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u centru Srebrenice. Stan ima ca. 87 qm plus dva Balkona. Stan je na prodaju i ne na izdaju. Nekretnina posjeduje Balkon Centralno grijanje Lift Kablovska TV .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 190.550 KM, 86,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje četverosoban stan na Dobrinji u blizini autobuske stanice u Istočnom Sarajevu, ulica Akademika Petra Mandića. Stan je pozicioniran na trećem spratu stambene jedinice bez lifta. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 180.000 KM, 86,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Atraktivna kuća smještena na top lokaciji u mirnom dijelu grada, a svega nekoliko minuta udaljena od centra grada. Kuća se sastoji iz prizemlja kojeg čine 2 sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, ostava, kupatilo i hodnik. Isti raspored je i na spratu. Mogućnost grijanja je na drva. Također,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • što veće 80 m2 do 210000 km balkon (216)
  • zadnjih 7 dana što veće 80 m2 balkon (3)
  • zadnjih 7 dana što veće 80 m2 do 210000 km (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Primjetili ste pogrešku?