• GoHome Professional
zadnjih 7 dana 80 m2 do 210000 km što jeftinije gr - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zadnjih 7 dana 80 m2 do 210000 km što jeftinije gr - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 7 dana 80 m2 do 210000 km što jeftinije grijanje na plin

  • Za upit "zadnjih 7 dana 80 m2 do 210000 km što jeftinije grijanje na plin" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 190000 KM (malo jeftiniji)
    • 220000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 40.000 KM, 85,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan u Kranjcevicevoj 84 m2 po naravi 110 m2, adaptiran ulozeno preko 65,000 u njega, promijenjena stolarija uveden plin, novi radijatori, obnovljene instalacije vode, struje itd.Blizu bolnice, opstina, skole. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 49.000 KM, 80,00 m2 cca 610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje trosoban stan, naselje Mejtaš, ulic Tina Ujevića, opština Centar - Sarajevo. Stan je pozicioniran na visokom prizemlju stambene jedinice bez lifta (Austro - Ugarska gradnja). Uknjižena kvadratura iznosi 80m2, a stvarna kvadratura kojom....

 
 
 
  Kuća, PODLUGOVI, 50.000 KM, 80,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U centru Podlugova prodaje se imanje, 2000 kvadratnih metara zemlje, kuća i pomoćni objekti. Imanje ima prilaz sa tri strane. Vlasništvo 1/1. Kuća ima podrum, sprat sa dnevnom sobom, kuhinjom, spavaćom sobom i kupatilom, a potkrovlje ima dvije sobe i ostavu. Pored gradske vode kuća....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 50.000 KM, 80,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jako lijep stan od 80m2 u samom centru Sarajeva.Nalazi se u ulici Ferhadija i smjesten je na prvom spratu zgrade austrougarse gradnje.Prije par godina je promjenjena stara stolarija i zamjenjena sa visokokvalitetnim drvenim prozorima koji se savrseno uklapaju u ovaj tip....

 
 
 

www.nekretnine.ba

stan u strogom centru, blizu vijecne vatre. nedavno u potpunosti renoviran. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bistrik, 50.000 KM, 79,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Lokacija stana - Općina Stari grad kod Pivare. Stan 79m2, V sprat sa liftom, troiposoban, sa dva hodnika, kuhinjom, trpezarijom, wc i kupatilom sa wc, balkonom, podrumom i parking mjestom ispred zgrade. Stan orjentiran istok-zapad-jug. Plinsko grijanje. Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 55.000 KM, 85,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban stan u Sarajevu - Kosevsko brdo ul.Antuna Hangija. 85m2 u zgradi na 3 spratu,suncan,novija gradnja,renoviran.etazno grijanje plin i struja.nova stolarija,keramika,mokri cvorovi,lijep pogled,.sastoji se od 3 sobe,kuhinje,trpezarije,hodnika,kupatilo sa wc +posebno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 61.800 KM, 75,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda dvostranom orijentacijom ,sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 62.500 KM, 75,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan visoke kvalitete u centru Sarajeva; Bosna i Hercegovina! Stan se nalazi u zgradi s prekrasnim pogledom na grad. Ima dva prekrasna balkona (južno i sjeverno orijentirano) na kojima se možete opustiti i uživati ​​u pogledu U blizini se nalazi Veliki Park i veleposlanstva....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 70.000 KM, 83,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Danas nudimo stan bez mane. Riječ je o velikom trosobnom stanu u Franjevačkoj ulici, na donjem dijelu Bistrika. Ovaj stan na sedmom spratu uredne zgrade s liftom očarat će vas najprije svojom dispozicijom i pogledom. S jedne strane pružila se čaršija, s druge dominiraju autentična....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • 80 m2 do 210000 km što jeftinije grijanje na plin (53)
  • zadnjih 7 dana 80 m2 što jeftinije grijanje na plin (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)