• GoHome Professional
zadnjih 7 dana do 150000 km što jeftinije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zadnjih 7 dana do 150000 km što jeftinije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 7 dana do 150000 km što jeftinije

  • Za upit "zadnjih 7 dana do 150000 km što jeftinije" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 1.556 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 140000 KM (malo jeftiniji)
    • 150000 KM (malo skuplji)
    • do 1200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, BANJA LUKA, 6.200 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem dva placa za vikendicu u Potkozarju ; Potkozarje .

 
 
 
  Zemljište, MILOSAVCI, 10.300 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Agencija RE/MAX Vam iz svoje prodajne ponude ovaj put izdvaja zemljište u Milosavcima, grad Laktaši, koje se sastoji od dvije parcele ukupne površine 8728 m2. ; Milosavci .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 20.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se zemljište površine 12.399 m2 u Potkozarju, opština Banja Luka, smešteno na brežuljku sa pogledom na okolinu. Zemljište je idealno za vikendicu u prirodi ili nešto slično ; Potkozarje .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zadnjih 7 dana do 150000 km što jeftinije'
140.000 KM
150.000 KM
  Kuća, DEMIROVAC, 29.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine-kd.com

Na prodaju kuća sa zemljištem u Demirovcu. Kuća je starija useljiva prizemnica sa pomoćnim objektima na parceli od 10 dunuma. Nalazi se uz glavni put, u blizini zgrade Pošte u Demirovcu i ima sve važnije komunalne priključke (struja, voda, telefon). Povoljno! k162 Demirovac ; Kuća....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 30.000 KM, 36,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Vikendica povšine 36 m2 u osnovi na placu od 1.416m2 na prelijepoj lokaciji u prirodi u Bosanskoj Bijeloj. U prizemlju je smješten dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik i kupatilo. Na spratu su dvije sobe. Posjeduje struju, gradsku vodu, kao i sopstveni bunar. Uknjižena je ivlasnistvo....

 
 
 
  Kuća, BIJELA, 30.800 KM, 36,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

 
 
 
  Kuća, BRIJESNICA, 50.000 KM, 58,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju vikend kuca u Brijesnici kod Bijeljine vrlo atraktivnu vikend kucu u srcu prirodnog okruzenja,uradjena iskljucivo od ekoloskih zdravih materijala.U ponudi jos cetiri parcele po 450m/2 za prodaju ili gradnju po vasem izboru. ; Brijesnica .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 64.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

? Odlična lokacija u prirodi, na blagom uzvišenju s panoramskim pogledom, svega nekoliko minuta od magistralnog puta Banja Luka – Prijedor. ; Potkozarje .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 66.000 KM, 84,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima i dosta zemljišta u Potkozarju, opština Banja Luka. Ukupna površina zemljišta je 81.882 m2. U planu su kuća od 84 m2 i pomoćni objekti. ; Potkozarje .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 77.000 KM, 80,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE LIJEPA PORODIČNA KUĆA U GORNJIM POTKROVICIMA ; Gornji Podgradci .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 80.000 KM, 60,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju imanje od 10 duluma sa kućom – mirna lokacija nadomak Banje Luke ; Dragočaj .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 81.100 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Agencija RE/MAX iz prodajne ponude izdvaja plac sa ruševnom kućom i pomoćnim objektima u banjalučkom naselju Motike, u blizini škole. ; Motike .

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, 81.900 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se zemljište ukupne površine 624m2 u naselju Rodoč u Mostaru. Pristup parceli je obezbijeđen sa lokalnog puta. ; Mostar .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, Starčevica, 90.900 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji – Starčevica, Banja Luka ; Starčevica .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 92.100 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Drakulić. ; Drakulić .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 104.800 KM, 41,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Agencija RE/MAX prodaje odličan poslovni prostor u banjalučkom naselju Petrićevac, u tzv. Žutim zgradama. ; Petrićevac .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 112.900 KM, 62,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća spratnosti Prizemlje + Potkrovlje, površine 62 m2 na parceli od 101 m2, smještena u centru grada u blizini parka. U prizemlju se nalaze dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, ostava i jedna spavaća soba, dok se u potkrovlju nalazi dodatna soba. .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 129.600 KM, 42,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

? Stan u centru Bijeljine – 42 m2 ? .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 130.000 KM, 103,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa potkrovljem površine 103m2 u osnovi. Stara kuca na odličnom placu površine 490m2. Kuća je stara i potrebna je adaptacija ili gradnja novog objekta. Prizemlje kuce se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije sobe, kupatila, ostave I hodnika iz koga je unutrasnjo stepeniste....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 130.000 KM, 52,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan kompletno namešten,1/1 ulnjižen u centru Bijeljine,ul.nušićeva 12 (kod crvenog krsta), na petom spratu. ; Bijeljina .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 130.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem plac 1049 m2, ulica Veseli brijeg. Na placu se nalazi kuca u rusevnom stanju,plac je zapusten I zarastao, nalazi se u blizini Sky stambenog kompleksa.9 ; Ada .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 133.400 KM, 103,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Kuća sa potkrovljem površine 103m2 u osnovi. .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 138.100 KM, 70,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Banja Luka, Kola – Doline (900 m od etno sela “Kumovi Konaci”). ; Kola .

 
 
 
  Apartman, BREZIK, 141.600 KM, 52,00 m2 cca 2720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvoiposoban stan površine 52 m2 na drugom spratu moderne zgrade sa liftom u naselju Brezik, preko puta Evropskog univerziteta. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 142.800 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Agencija SANT prodaje kuću u naselju Mahmutovac ; Mahmutovac .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 145.000 KM, 78,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super kućicu u nizu na Ilidži u naselju Sokolović Kolonija. U naravi, riječ je o trosobnom stanu od svojih 78 m² na dvije etaže, sa okućnicom ispred i iza, površine cca 70 kvadrata. Naseljem dominiraju slične nekretnine, stoga možemo reći da ova mirna i zelenilom okružena....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 154.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Detaljni opis ; Đurđevik .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 156.700 KM, 44,00 m2 cca 3560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju USKORO USELJIV dvosoban stan 44m2 – Nova Starčevica, Banja Luka (u izgradnji) ; Starčevica .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 28)