LUKSUZNA VILA S KUĆICOM BLIZU MORA
internetoglasi.hr
Za upit "zadnjih 7 dana do 4900 km/m2 80 m2 balkon moderan što veće" pronađeno 1 nekretnina - prosječna cijena 2.724 KM/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 238.206 KM na 236.988 KM
dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
14.05.2026 - 238.206 KM
16.05.2026 - 236.988 KM
14.05.2026.,
www.indomio.ba
Strogi centar Cazin - Kružni tok - Trosoban stan Prodaje se Trosoban i moderno opremljen stan ukupne površine 87 m2 na najatraktivnoj lokaciji Trg Zlatnih Ljiljana odnosno kod samog kružnog toka u Gradu Cazinu. Stan je smješten u novoizgrađenoj poslovno-stambenoj zgradi koja je opremljen....
internetoglasi.hr