• GoHome Professional
zadnjih 7 dana pala cijena što manje do 510000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zadnjih 7 dana pala cijena što manje do 510000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 7 dana pala cijena što manje do 510000 km

  • Za upit "zadnjih 7 dana pala cijena što manje do 510000 km" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.961 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 480000 KM (malo jeftiniji)
    • 530000 KM (malo skuplji)
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • okućnica
    • 4.sprat
    • građevinska dozvola
    • klima
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 244.400 KM na 234.200 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAVOR, 234.200 KM, 39,00 m2 cca 6010 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 253.600 KM
29.04.2026 - 244.400 KM
13.05.2026 - 234.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zalatni Javor na Jahorini. .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 KM na 229.000 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 229.000 KM, 39,00 m2 cca 5870 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 248.000 KM
27.04.2026 - 239.000 KM
13.05.2026 - 229.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 90.000 KM na 80.000 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, Marijin Dvor, 80.000 KM, 46,00 m2 cca 1740 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.12.2025 - 90.000 KM
09.05.2026 - 80.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

Na izuzetno atraktivnoj i rijetko dostupnoj lokaciji, u ulici Odobašina, naselje Marijin Dvor, prodaje se građevinska parcela površine 46 m². Parcela posjeduje važeću građevinsku dozvolu za izgradnju stambeno-poslovnog objekta. Planirani objekat pravilnog je gabarita dimenzija 5,0....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zadnjih 7 dana pala cijena što manje do 510000 km'
220.000 KM
159.000 KM
 
-5%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.800 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 111.800 KM, 49,00 m2 cca 2280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 118.000 KM
13.05.2026 - 111.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan,na gore pomenutoj lokaciji na 4 spratu,zgrada ima 5 spratova,plus potkrovlje,stan je u solidnom stanju,zamjenjena je vanjska stolarija,klima postavljena nova,orijentisan je na glavnu ulicu,zgrada je prikljucena na gradsku toplanu,vlasnistvo 1/1 ,vrijedi pogledati. ;....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 195.000 KM na 189.000 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LUKAVAC, 189.000 KM, 142,00 m2 cca 1330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.05.2024 - 0 KM
08.05.2024 - 220.000 KM
23.04.2025 - 210.000 KM
11.03.2026 - 195.000 KM
13.05.2026 - 189.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.aktido.ba

Prodaje se očuvana starija porodična kuća sa većom okućnicom u gradskoj zoni u Lukavcu. Kanalizacija, Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 474.300 KM na 402.900 KM dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Marijin Dvor, 402.900 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 484.500 KM
15.04.2026 - 474.300 KM
10.05.2026 - 402.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.04.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Marijin Dvor u ulici Kranjčevićeva. ; Marijin Dvor .

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 366.200 KM na 356.500 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JEZERO, 356.500 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 366.200 KM
08.05.2026 - 356.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2025.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Centar u ulici Jezero. .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)