• GoHome Professional
zadnjih 7 dana prizemlje potkrovlje što manje 90 m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zadnjih 7 dana prizemlje potkrovlje što manje 90 m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 7 dana prizemlje potkrovlje što manje 90 m2

  • Za upit "zadnjih 7 dana prizemlje potkrovlje što manje 90 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BRČKO, 85.000 KM, 82,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju prizemna kuća sa potkrovljem površine 82 m2 u osnovi na placu od 436m2. Sastoji se od uvučene kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, predulaza, ostave i kupatila. Na potkrovlje se ide vanjskim stepenicama, a od radova su urađene glazure, stolarija....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 87.200 KM, 82,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2025.,

www.realitica.com

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 82,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Mjenjam kuću u Miševićima za stan u Sarajevu (poželjna Dobrinja). Kuća ima 82m2 korisnog prostora ik 1100 m2 okućnice. Uređena, i useljiva. Grijanje etažno (na ugalj ili alternativno struja). Namješteno prizemlje i prvi sprat, a tu je i potkrovlje. Kuća ima uređeno dvorište, tendu.....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 150.000 KM, 83,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Kuća novije gradnje Pr+1S+Pot površine 83 m2 u osnovi na placu površine 1507 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dvije velike prostorije i kupatila. Prizemlje je kompletmo omalterisano, struja i voda su završeni i grijanje je razvedeno. Prvi sprat je potpuno uređen i sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 90.500 KM, 83,00 m2 cca 1090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja poslovni prostor u novogadnji, objekat Green Residence, ulica IV Viteških brigada Aleja, općina Ilidža. Poslovni prostor površine 83m2 se nalazi na prizemlju objekta. Grijanje je etažno plinsko. Poslovni prostor....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 206.000 KM, 83,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća u Bihaću, naselje Ripač, ukupne površine parcele 1.450 m2. Kuća je uplanjena na 83 m2 i odgovara stvarnom stanju. Objekat se sastoji od podruma, prizemlja i potkrovlja. Prizemlje je useljivo i sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka, tri sobe, kupatila, hodnika i terase.....

 
 
 
  Kuća, JELOVCI, 48.000 KM, 84,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2022.,

www.nekretnine.ba

kuca: 5.5m x 7.5m prizemlje: dnevna soba, trpezarija, 2 ostave, kupatilo potkrovlje: 3 sobe, wc zemljiste: 1700 m2 50+ vocki Nekretnina posjeduje Voda Struja .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 578.000 KM, 85,00 m2 cca 6800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.07.2025.,

www.indomio.ba

Stambeni objekat u izgradnju, smješten u Sarajevu, naselje Breka, nudi visokokvalitetne stanove idealne za moderni život. Objekat se odlikuje etažnom visinom od 300 cm, što daje osjećaj prostranosti i udobnosti. Dostupni stanovi: U objektu se nalazi ukupno 20 stanova, većina dvostrano....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 125.000 KM, 85,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju nedovršena kuća novije gradnje spratnosti Pr+Pot površine cca 85m2 u osnovi na placu od 4029m2. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dvije sobe, kupatilo, toalet i stepenište za potkrovlje. U potkrovlju je isti raspored kao u prizemlju samo što....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 200.000 KM, 85,00 m2 cca 2350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.07.2022.,

www.indomio.ba

Kuća Pr + 1S + Pot površine 85m2 u osnovi, što ukupno stambenog prostora iznosi oko 250m2 na placu od 414m2. Prizemlje se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i hodnika odakle stepenice vode na sprat koji se sastoji od tri spavaće sobe od koje dvije imaju izlaz....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • prizemlje potkrovlje što manje 90 m2 (34)
  • zadnjih 7 dana prizemlje potkrovlje što manje (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)