• GoHome Professional
zadnjih 7 dana prizemlje potkrovlje 80 m2 što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zadnjih 7 dana prizemlje potkrovlje 80 m2 što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 7 dana prizemlje potkrovlje 80 m2 što veće

  • Za upit "zadnjih 7 dana prizemlje potkrovlje 80 m2 što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BIHAĆ, 295.000 KM, 87,00 m2 cca 3390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2024.,

www.indomio.ba

ZA VIŠE INFORMACIJA POGLEDAJTE LINK: https://www.novidom.ba/offer/prodaje-se-kuca-kamenica-bihac/1313 SNIŽENA CIJENA! Na Kamenici u Bihaću, na parceli površine 4.039m² prodaje se kuća dimenzija 10,80 x 8,0m sa građevinskom dizvolom i dograđenom terasom. Građena je 1987.godine, a dovršena....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREZA, 440.000 KM, 87,00 m2 cca 5060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo prostranu i funkcionalnu kuću kvalitetne gradnje površine 87 m2 sa okućnicom 1915 m2, pozicioniranu u Brezi. Kuća je pažljivo raspoređena kako bi pružila maksimalan komfor: - Prizemlje se sastoji od kotlovnice, ostave i jedne sobe, pogodno za dodatni prostor ili radnu sobu.....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 140.000 KM, 86,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Stambena zgrada na sprat sa potkrovljem površine 86m2 u osnovi, dvorište površine 500m2, njiva 5. Klase 218m2 što ukupno placa iznosi 804m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i balkona. Stubište je unutrašnje za sprat koje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 550.000 KM, 86,00 m2 cca 6400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se sprat austro-ugarske zgrade u srcu Ba�?ar�ije, u ulici Telali, 20ak metara od Sebilja. O nekretnini : Ono �to ovu nekretninu izdvaja je njena top lokacija, blizna Sebilja koji je na 20ak metara, u samom jezgru kulturno-historijskog dijela Starog Grada. Sprat posjeduje....

 
 
 
  Kuća, POKOJIŠTE, 215.000 KM, 84,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2025.,

www.indomio.ba

Prekrasna kuća za odmor uz Jablaničko jezero – vaš savršen kutak za opuštanje i porodične trenutke! Prodaje se kvalitetno izgrađeni vikend objekat smješten u mirnom i atraktivnom okruženju u Čelebićima, općina Konjic. Ova nekretnina pruža idealne uvjete za odmor, relaksaciju i uživanje....

 
 
 
  Kuća, JELOVCI, 48.000 KM, 84,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2022.,

www.nekretnine.ba

kuca: 5.5m x 7.5m prizemlje: dnevna soba, trpezarija, 2 ostave, kupatilo potkrovlje: 3 sobe, wc zemljiste: 1700 m2 50+ vocki Nekretnina posjeduje Voda Struja .

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 200.000 KM, 83,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća u Bihaću, naselje Ripač, ukupne površine parcele 1.450 m². Kuća je uplanjena na 83 m² i odgovara stvarnom stanju. Objekat se sastoji od podruma, prizemlja i potkrovlja. Prizemlje je useljivo i sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka, tri sobe, kupatila, hodnika i terase.....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 150.000 KM, 83,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Kuća novije gradnje Pr+1S+Pot površine 83 m2 u osnovi na placu površine 1507 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dvije velike prostorije i kupatila. Prizemlje je kompletmo omalterisano, struja i voda su završeni i grijanje je razvedeno. Prvi sprat je potpuno uređen i sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 206.000 KM, 83,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća u Bihaću, naselje Ripač, ukupne površine parcele 1.450 m2. Kuća je uplanjena na 83 m2 i odgovara stvarnom stanju. Objekat se sastoji od podruma, prizemlja i potkrovlja. Prizemlje je useljivo i sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka, tri sobe, kupatila, hodnika i terase.....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 110.000 KM, 83,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.07.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stambeni objekat koji se nalazi u ul.Vojvode Misica br.90 Derventa. Objekat je u osnovi 50.50m2,plus sprat i potkrovlje. Prizemlje i sprat su useljivi i prodaju se sa namjestajem,dok potkrovlje nije useljivo,potrebna dodatna ulaganja. Kuca je u centru grada prikljucena....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • prizemlje potkrovlje 80 m2 što veće (45)
  • zadnjih 7 dana prizemlje potkrovlje što veće (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)