• GoHome Professional
Jednosobni stan - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Jednosobni stan - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - Jednosobni stan

  • Za upit "jednosobni stan" pronađeno 144 nekretnina - prosječna cijena 2.737 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • do 180000 KM
    • do 220000 KM (prosječna cijena)
    • do 270000 KM
    • do 2200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • renoviran
    • 3.sprat
    • terasa
    • 4.sprat
    • za adaptaciju
  • Slike

Pretraženo 24 667 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 72.120 KM, 31,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan 31,36 m2 na II spratu u novoj gradnji. Sastoji se od jedne prostorije sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i zatvorene lođe. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem (toplotna Vergerova pumpa), kvalitetnim sanitarijama i keramikom. Grijanje....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 55.000 KM, 29,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednosoban stan površine 29 m2 na IV spratu u novoj gradnji. Sastoji se od uvučene kuhinje sa dnevnim boravkom, spavaće sobe sa izlazom na terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom, centralnim etažnim grijanjem, laminatima , keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 125.000 KM, 45,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban namješten stan površine 45 m2 na II spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, spavaće sobe, uvučene kuhinje, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, parketima, keramikom i sanitarijama. Nalazi se u strogom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'jednosobni stan'
194.715 KM
125.482 KM
122.200 KM
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 40,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednosoban stan površine 40m2 na II spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom , spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, keramikom i sanitarijama, a podovi su obloženi laminatima. Grijanje i hlađenje je na Inverter....

 
 
 
  Stan, ZENICA, 128.000 KM, 37,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.09.2025.,

www.bihhome.ba

U ponudi imamo jedinstvenu nekretninum na izuzetno atraktivnoj lokaciji! .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 120.000 KM, 45,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.01.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednosoban stan površine 45 m2, na I spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, izlazom na balkon, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem, centralnim podnim grijanjem na....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 80.000 KM, 39,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju renoviran jednosoban stan površine 39 m2 na IV spratu nove gradnje. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, ostave, hodnika i kupatila. Terasa se prostire čitavom dužinom stana i dnevni boravak i soba izlaze na nju. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 92.400 KM, 48,00 m2 cca 1930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednosoban stan i ostava uknjižene površine 48 m2 u kvalitnoj novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, uvučene kuhinje sa trpezarijom, hodnika, kupatila i ostave u tavanskom prostoru. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 35,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran jednosoban stan površine 35 m2 u kvalitetnoj staroj gradnji . Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na terasu, prostrane spavaće sobe hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, laminatima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 140.000 KM, 57,00 m2 cca 2460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.07.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 57 m2, sa garažnim mjestom površine 18 m2. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je ALU vanjskom stolarijom, klima uređajem i kvalitetnim sanitarijama. U cijenu stana ulazi....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 225.000 KM dana 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Ciglane, 225.000 KM, 37,00 m2 cca 6080 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.03.2026 - 240.000 KM
04.04.2026 - 225.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.area.ba

Prodaje se jednosoban stan na Ciglanama, ukupne površine 37m2 + balkon. .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 82.000 KM, 41,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan od 41 m2, na četvrtom spratu u Beogradskoj ulici. Zgrada sa liftom. Stan ima centralno grijanje. Za sve informacije pozovite na 066/474-165. Na sms poruke ne odgovoram. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 92.000 KM, 46,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju namješten jednosoban stan površine 46m2, na IV spratu u staroj gradnji. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom i izlazom na balkon, jedne spavaće sobe sa izlazom na balkon, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom, parketima i klima uređajem.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 141.000 KM, 44,00 m2 cca 3210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 44 m2 na IV spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na zajedničku terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je PVCstolarijom sa roletnama, centralnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 75.000 KM, 35,00 m2 cca 2140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 35 m2 na I spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, parketima, keramikom i sanitarijama. Stan posjeduje podrumsku prostoriju površine....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 78.000 KM, 35,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 35 m2, u prizemlju kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavače sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom,kvalitetnim sanitarijama i protivprovalnim vratima. Stan posjeduje podrumsku prostoriju.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 107.000 KM, 48,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 48 m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhiinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, Klima uređajem, kvalietnim laminatima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 89.500 KM, 46,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.10.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 46 m2 na II spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od uvučene kuhinje koja ima izlaz na terasu, dnevnog boravka, spavaće sobe, hodnika I kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom, PVC roletnama, klima uređajem, laminatima, keramikom I sanitarijama. Jako....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 88.400 KM, 53,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 53 m2, na IV spratu u novoj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i zatvorenog balkona. Zgrada je obložena sa stiroporom kao i ploča iznad stana.. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 75.000 KM, 42,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran, namješten jednosoban stan površine 42 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koja ima izlaz na terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na drugu terasu, hodnika, kupatila i ostave. Opremljen je PVC stolarijom, kvalitetnim laminatima,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 102.000 KM, 40,00 m2 cca 2550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednosoban stan površine 40 m2, na I spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem na struju, klima uređajem i....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 68.000 KM, 44,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 44m2 na II spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. Opremljen je PVC stolarijom, unutrašnjom drvenom bijelom stolarijom, kvalitetnim laminatima i keramikom. Nalazi se na lijepoj i mirnoj....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 60.000 KM, 35,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 35 m2, na III spratu u staroj gradnji. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne prostrane spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je novom PVC stolarijom i parketima, grijanje je na struju. Stan se nalazi na jako lijepoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 147.000 KM, 55,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.02.2024.,

www.indomio.ba

Cijena 147000 KM Više informacija na 066/316-066 Jednosoban stan 55 m2 na trećem spratu zgrade nalazi se u skoro strogom centru grada na veoma lijepoj lokaciji u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život porodice.Stan se u suštini sastoji od hodnika , dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 97.200 KM, 36,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 36m2 na I spratu u izgradnji Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe, hodnika i zkupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem (toplotna Vergerova pumpa), kvalitetnim sanitarijama....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 60.000 KM, 40,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2025.,

www.indomio.ba

Kompletno namješten jednosoban stan površine 40m2 na II spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, keramikom i sanitarijama, a podovi su obloženi laminatima. Grijanje i....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 80.000 KM, 40,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.01.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 40 m2, na IV spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je drvenom vanjskom i unutrašnjom stolarijom, klima uređajem i novim namještajem. Stan je djelimično....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 93.000 KM, 46,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju kompletno renoviran jednosoban stan površine 46m2, na III spratu u staroj gradnji. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne spavaće sobe sa gardaroberom, kupatila, hodnika i balkona. Kuhinja je rađena po mjeri i opremljena je svim električnim uređajima.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 100.000 KM, 46,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 46 m2, na visokom prizemlju kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom, grijanje je na struju. Nalazi se na jako lijepoj i atraktivnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 101.000 KM, 48,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 48m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom I trpezarijom, sobe, kupatila ostave, hodnika I terase. Opremljen je drvenom stolarijom sa roletnama, parketima, keramikom I sanitarijama uz korištenje dvorišta. Grijanje je centralno-etažno. 4206/ZP....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 62.000 KM, 31,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran jednosoban stan uknjižene površine 31 m2 ( korisne površine 38 m2). Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe, hodnika koji takođe ima izlaz na drugu terasu i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 64.500 KM, 46,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 46 m2 na IV spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe sa izlazom na drugu terasu, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je sa dva nova klima uređaja, novim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 60.372 KM, 34,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 33 m2 u novoj gradnji. Stan se sastoji od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, centralnim etažnim grijanjem, klima uređajem, kvalitetnim parketima, keramikom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 80.000 KM, 40,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 40 m2, na V spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim podnim grijanjem, i kvalitetnim sanitarijama. Nalazi se na jako lijepoj i mirnoj....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 80.000 KM, 37,00 m2 cca 2160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 37 m2 na III spratu nove gradnje. Sastoji se se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na istu terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom untrašnjom i vanjskom, parketima,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 102.000 KM, 41,00 m2 cca 2490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 41 m2 na II spratu u novoizgrađenoj zgradi na Bulevaru. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazim na terasu, uvučene kuhinje, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, protivprovalnim ulaznim vratima, kvalitetnim laminatima,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 90.000 KM, 40,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 40.50 m2, na VI spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe sa izlazom na balkon, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem, kvalitetnim sanitarijama i modernim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 84.000 KM, 46,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban, renoviran, stan površine 46 m2 na II spratu u staroj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na drugu terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama i komarnicima,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 107.250 KM, 33,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan na I spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, centralnim etažnim grijanjem i kvalitetnim sanitarijama. Nalazi se na jako lijepoj i mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 90.200 KM, 44,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 44 m2, na I spratu u novoizgrađenom stambenom objektu. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijo sa roletnama, podnim grijanjem i kvalitetnim sanitarijama.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 40,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 40 m2 na IV spratu . Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe koja ima izlaz na prostranu terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom unutrašnjom i vanjskom stolarijom, PVC roletnama, laminatima, keramikom i....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 115.000 KM, 44,00 m2 cca 2610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednosoban stan površine 44 m2 na I spratu u novoj gradnji . Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlazi na prostranu terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila,. Zgrada u kojoj je smještena nekretnina useljena je 2022. godine i spada u....