• GoHome Professional
Mali stan u sarajevu - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Mali stan u sarajevu - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - Mali stan u sarajevu

  • Za upit "mali stan u sarajevu" pronađeno 118 nekretnina - prosječna cijena 4.655 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po cijeni
    • do 370000 KM
    • do 460000 KM (prosječna cijena)
    • do 550000 KM
    • do 4600 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • komforan
    • 4.sprat
    • atraktivno
    • namješten
  • Slike

Pretraženo 24 667 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 160.000 KM, 38,00 m2 cca 4210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednostrano orjentisan, jednoiposoban stan površine 38 m² sa namještajem. Isti je pozicioniran na I spratu u zgradi sa liftom, gradnja 2010. godine, u ulici Ive Andrića, Lukavica , Istočno Sarajevo. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, kupatila, spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Marijin Dvor, 160.000 KM, 22,00 m2 cca 7270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2026.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, GARSONJERA, MARIJIN DVOR, AUGUSTA BRAUNA,SARAJEVO ; Grijanje plinsko Klima PRODAJA, GARSONJERA, MARIJIN DVOR, AUGUSTA BRAUNA,SARAJEVO.

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 225.000 KM dana 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Ciglane, 225.000 KM, 37,00 m2 cca 6080 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.03.2026 - 240.000 KM
04.04.2026 - 225.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.area.ba

Prodaje se jednosoban stan na Ciglanama, ukupne površine 37m2 + balkon. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'mali stan u sarajevu'
95.000 KM
225.193 KM
65.000 KM
  Stan, SARAJEVO, 64.600 KM, 39,00 m2 cca 1660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 39 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket i keramika. Grijanje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 129.010 KM, 37,00 m2 cca 3490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

APARTMANI TREBEVIĆ NOVOGRADNJA!!! NPL WOLVES!!! NPL Wolves Trebević – NPL Wolves Trebević (npl-wolves.com) U srcu prirode na Trebeviću u prodaji veliki izbor apartmana u izgradnji od 36m2,39m2,41m2,49m2 i 51m2 Apartmane mozete kupiti putem kredita,kojeg mozete ostvariti preko jedne....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, 67.000 KM, 32,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine ARA d.o.o. Sarajevo prodaje namještenu – — Garsonjeru na Stupu površine 32 m2 – Garsonjera se nalazi na 5. spratu u zgradi sa liftom. – Garsonjera ima balkon. – Grijanje je centralno sa vlastitim kalorimetrom. U neposrednoj blizini se nalaze: – Tramvajska pruga....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 180.000 KM, 35,00 m2 cca 5140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2025.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) iz svoje ponude stanova za prodaju izdvaja dvosoban stan uknjižene površine 35m2, a realne korisne površine 45m2, smješten u prizemlju etažirane kuće sa pripadajućom garažom od 17m2 i dvorištem u Trebevićkoj....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 62.640 KM, 39,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Novi grad, naselje Dobrinja, u ulici Emila Zole. Stan je površine 39m2 i nalazi se na VIII spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, manje dječije sobe,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 95.000 KM, 22,00 m2 cca 4320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo poslovni prostor ukupne površine 22m2 na Ilidži u ulici Emira Bogunića Čarlija. Poslovni prostor se sastoji od poslovne prostorije 19.28m, predprostora površine 1.35m i WC-a površine 1.35m2 sa velikim izlogom. Nekretnina se nalazi u samom centru Ilidže, u nizu od više poslovnih....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 189.000 KM, 37,00 m2 cca 5110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2024.,

www.indomio.ba

"MY SPACE" Nekretnine izdaju jednoiposoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Grbavica u ulici Behdzeta Mutevelića. Stan je površine 37 m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 64.600 KM, 30,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Koševsko brdo u ulici Muhameda Hadžijahića. Stan je površine 30 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, sobe, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 331.240 KM, 39,00 m2 cca 8490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Grbavica, u ulici Hasana Brkića. Stan je površine 39m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade. Po strukturi je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, kupatila....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 303.800 KM, 33,00 m2 cca 9210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Bjelave, u ulici Zaima Šarca Stan je površine 33m2 i nalazi se na I spratu u stambenoj zgradi. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka i kupatila. Stan je....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 32.260 KM, 32,00 m2 cca 1010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Novi grad, u ulici Safeta Hadžića Stan je površine 32m2 i nalazi se na II spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i ostave, kupatila.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 188.160 KM, 35,00 m2 cca 5380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 35 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 50.000 KM, 36,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Skenderija, 115.000 KM, 37,00 m2 cca 3110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo jednosoban namješten stan ukupne površine 37m2. Stan se sastoji od: Stan se nalazi u sklopu stambenog objekta, naselje Podgaj, općina Centar, Sarajevo. U blizini same lokacije nalaze se brojni sadržaji: tržni centri SCC, Alta i Skenderija, Vilsonovo šetalište, Osnovna škola....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 319.480 KM, 32,00 m2 cca 9980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Dolac Malta, u ulici Paromlinska. Stan je površine 32.5m2 i nalazi se na III spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 96.681 KM, 36,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S5, dvosoban, 2. sprat, projektovane površine 36,04m2. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, sobe i lođe. Vanjska stolarija je PVC. Unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket. Ulazna vrata su blindirana.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 311.040 KM, 32,00 m2 cca 9720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Novi grad, naselje Švrakino, u ulici Safeta Hadžića Stan je površine 32m2 i nalazi se na II spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 37,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.09.2021.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo komforan jednosoban stan površine 37m2, u naselju Vojičko Polje. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade okružene zelenilom i smještene u ulici Teheranski trg. Sastoji se od vrlo komfornog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, predsoblja, i lođe kojoj....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 350.000 KM na 330.000 KM dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, 330.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 350.000 KM
15.05.2026 - 330.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

NN Nekretnine prodaje potpuno namješten trosoban stan površine 77 m², smješten na II spratu kvalitetne stambene zgrade novije gradnje (stara cca 10 godina), u ulici Nikole Tesle, Istočno Sarajevo. ; Detaljni opis: NN Nekretnine prodaje potpuno namješten trosoban stan površine 77 m²,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Koševsko Brdo, Na upit, 35,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2024.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo lijepo opremljen, jednoiposoban stan površine 35m2, koji se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade, u naselju Koševsko Brdo. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe iz koje se pristupa balkonu, kupatila i predsoblja. Obzirom na malu kvadraturu, vrlo je....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Hrasno, Na upit, 38,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo vrlo lijep, jednosoban stan površine 38m2, koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade izgrađene u naselju Hrasno. Stan je u izuzetno dobrom stanju, vrlo je uredan i prodaje se kompletno opremljen. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa komfornom trpezarijom (koja....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, Na upit, 36,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo potpuno i lijepo opremljen jednoiposoban stan površine 36m2 koji se nalazi na sedmom spratu stambeno-poslovnog objekta koji predstavlja dio kompleksa „Naselje Bulevar“ na Stupu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i moderno uređenom kuhinjom, manje lođe,....