• GoHome Professional
apartmani FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • apartmani FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE

  • Za upit "apartmani federacija bosne i hercegovine" pronađeno 395 nekretnina - prosječna cijena 4.178 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 KM
    • do 370000 KM (prosječna cijena)
    • do 450000 KM
    • do 3700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, SARAJEVO, Skenderija, 664.700 KM, 120,00 m2 cca 5540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.07.2025.,

www.realitica.com

Novo u ponudi ! Prodaje se prostrani stan površine 120m2 na izuzetnoj lokaciji, u naselju Skenderija, općina Centar. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka, kuhinje s trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila, balkona i ulaznog hola. Raspored prostorija je funkcionalan i praktičan....

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 192.000 KM, 96,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se namješten i useljiv stan sa 3 spavaće sobe. Stan je izgrađen u dvije etaže sa ukupno 96.65 m2 površine. U prvoj etaži nalazi se hodnik, wc, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i jedna spavaća soba površine od 46.98 m2, dok na drugoj etaži su smještene još dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Skenderija, 676.000 KM, 120,00 m2 cca 5630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA STANA - Skenderija, Sarajevo - 120m2 ; Skenderija .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 291.500 KM na 276.100 KM dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Centar, 276.100 KM, 55,00 m2 cca 5020 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 291.500 KM
27.03.2026 - 276.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo dvosoban stan odličnog rasporeda u novijoj zgradici na Šipu.Riječ je o stanu koji s lođom ima 55 kvadrata. Nalazi se na mansardi/trećem spratu. Trostrano je orijentiran i izuzetno svijetao, a čine ga ulazni hodnik, dnevni boravak povezan s komfornom kuhinjom s trpezarijom,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Baščaršija, 593.100 KM, 90,00 m2 cca 6590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju salonskog stana u nultoj zoni Sarajeva kod Katedrale, ul. Mula Mustafe Bašeskije, Stari grad. ; Baščaršija .

 
 
 
  Apartman, DOLINA, 191.800 KM, 34,00 m2 cca 5640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.12.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartmana u sklopu novog naselja nadomak Snježna dolina Resorta i staze Trnovo. Zgrada S+P+4 sprata, zgrada sa liftom, podnim grijanjem i vrhunskom kvalitetom ugrađenih završnih elemenata. Ispred objekta je planiran....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Stari Grad, 179.000 KM, 45,00 m2 cca 3980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2026.,

www.realitica.com

Na Trebeviću, u tek useljenoj zgradi, na petom od šest spratova, nudimo dvostrano orijentiran dvosoban stan s balkonom.Stan od 45,22 kvadrata čine hodnik, svijetao dnevni boravak s kuhinjom i balkonom, spavaća soba i kupatilo.Riječ je o nekorištenom stanu. Prodajemo ga ovakvog kao....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Bistrik, 485.800 KM, 124,00 m2 cca 3920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2025.,

www.realitica.com

U Bakarevićevoj ulici, u zgradi iz najboljeg perioda sarajevske gradnje, prodajemo komfornu porodičnu nekretninu od 124, 76 uknjiženih kvadrata. Riječ je o vrlo uspješnoj poslijeratnoj novogradnji na čistoj i kvalitetnoj zgradici iz socijalističkog perioda. Stoga je stan u odličnom....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 245.500 KM na 230.100 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Ciglane, 230.100 KM, 37,00 m2 cca 6220 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 245.500 KM
05.04.2026 - 230.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se jednosoban stan na Ciglanama, ukupne površine 37m2 + balkon.Sastoji se od: dnevnog boravka, kuhinje, ulaznog hodnika, ostave, kupatila i balkona sa prelijepim pogledom. ; Ciglane .

 
 
 
  Apartman, DOLINA, 194.300 KM, 30,00 m2 cca 6480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" .

 
 
 
  Apartman, BIHAĆ, Mokušnice, 575.000 KM, 230,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Villa Grad Bihać blizina rijeke Une Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Apartman, LJUBUŠKI, 346.000 KM, 91,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2025.,

www.realitica.com

LJUBUŠKI - LUKSUZNI STANOVI U IZGRADNJI ; Ljubuški .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Grbavica, 330.300 KM, 88,00 m2 cca 3750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja izuzetno funkcionalan i u potpunosti renoviran dvoetažni trosoban stan na atraktivnoj i poželjnoj lokaciji u Novom Sarajevu, ulica Aleja Lipa. ; Grbavica .

 
 
 
  Apartman, NEUM, 1.300.000 KM, 281,00 m2 cca 4630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Neumu , ulica Mimoza , prvi red do mora . Centralni dio Neuma sa predivnim pogledom na Neumski zaliv. Kuća se nalazi na parceli površine 322 m2 dok je ukupna stambena površina objekta 281 m2. Objekat ima 3 sprata, sastoji se od 7 studio - apartmana i terasa sa pogledom....

 
 
 
  Apartman, TRAVNIK, 60.000 KM, 30,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

apartman 30m2 na vlašiču kod fisovog ski lifta novoizgrađeno na ekstra lokaciji. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Novogradnja Parking Kablovska TV .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Alipašino Polje, 189.200 KM, 43,00 m2 cca 4400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaja stan 43m2 Alipašino polje, B faza. ; Alipašino Polje .

 
 
 
  Apartman, SOLUN, 135.000 KM, 60,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vrsta oglasa: Prodajem Stan-Apartman Država: Grčka Lokacija: Solun Adresa: Faliro, Solun Cena: €69.000 Godina Gradnje: 1965 Spavaćih Soba: 1 Kupatila: 1 Stambena Površina: 60 m2 Opis: SOLUN, Faliro, 60m2, 69.000€ - T262 LUX stan, Faliro, u samom centru, nedaleko od Univerziteta.....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Vraca, 826.300 KM, 118,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja penthaus stan u novogradnji kod policijske akademije na Vracama, ulica Dobojska, općina Novo Sarajevo.Stan je 118 m2, a čine ga dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom u open space konceptu, tri spavaće sobe, ulazni....

 
 
 
  Apartman, MOSTAR, 417.300 KM, 102,00 m2 cca 4090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stan površine 102m2 u Ulici Gojka Vukovića u naselju Mahala u Mostaru. Stan je rekonstrukcijom dobio dadatnih 8m2 (ulazni hol). ; Mostar .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 310.000 KM, 68,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju dvoiposoban stan na Mojmilu, ulica Olimpijska, ulaz neposredno uz TC „Amko“, šesti sprat (VI sp. od VII), raspored prostorija: dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, dvije spavaće sobe odvojene posebenim hodnikom, u dobrom (izvornom) stanju, ulazni hodnik u stan dodatno je....

 
 
 
  Apartman, TUZLA, Bakšaiš, 89.250 KM, 35,00 m2 cca 2550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stolarija nova, parket u dobrom stanju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Parking Podrum .

 
 
 
  Apartman, MOSTAR, Avenija, 95.000 KM, 34,00 m2 cca 2790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stan je u strogom centru na zapadnoj strani Mostara. Stanu je potrebna renovacija. Sastoji se od veceg hodnika, WC, kuhinje, dnevnog boravka i sobe. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Parking Podrum .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Centar, 840.000 KM, 95,00 m2 cca 8840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.realitica.com

Novo u ponudi ! Prodaje se renoviran trosoban stan u Centru Sarajeva. Prostran stan površine 95 m2 smješten je na prvom spratu zgrade iz austro-ugarskog perioda, s karakterističnim visokim stropovima i velikim prostorijama. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje s trpezarijom, dvije....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Vraca, 849.800 KM, 133,00 m2 cca 6390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja penthaus stan u novogradnji kod policijske akademije na Vracama, ulica Dobojska, općina Novo Sarajevo.Stan je 133 m2, a čine ga dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom u open space konceptu, tri spavaće sobe(od kojih....

 
 
 
  Apartman, VISOKO, 45.900 KM, 28,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Apartman 28 m2 u Centru Visokog, prazan i od odmah useljiv. Nalazi se u kuci u prizemlju, ali sa zasebnim ulazom. Duzina 8,50 x 3,30 m Trenutno je uredzeno kao poslovni prostor, ali sa malo zahvata se preuredi u jednosoban dugi Apartman sa tusem i wc i mini kuhinjom. ili....

 
 
 
  Apartman, MOSTAR, 383.500 KM, 93,00 m2 cca 4120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stan površine 93m2 u Hadžajlića ulici, u Mostaru, u stambenom objektu koji je smješten uz rijeku Neretvu. ; Mostar .

 
 
 
  Apartman, TUZLA, Mejdan, 330.000 KM, 99,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se prostran četverosoban stan ukupne površine 99,68 m2, smješten na 4. spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini SKPC Mejdan. .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 65.000 KM, 33,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban, potpuno renoviran, stan u Svrakinom Selu 33 m2. Stan je na prvom spratu, 50 m od trolejbuske stanice i 200 m od trznih centara Merkator i Merkur. Grijanje je na plin. Prostorije: soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i prostran hodnik. Stan je 100% renoviran,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 434.600 KM, 64,00 m2 cca 6790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

DOLAC MALTA UNIPROMET 64 m2 ODMAH USELJIV ; Dolac .

 
 
 
 
+21%

Promjena cijene sa 290.000 KM na 350.000 KM dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MOSTAR, 350.000 KM, 85,00 m2 cca 4120 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 290.000 KM
13.03.2026 - 350.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stan stvarne površine 85,70m2 u ulici Braće Fejića u Mostaru, dok je u vlasničkom listu upisana površina stana 60m2. Stan je smješten na trećem spratu stambenog objekta. ; Mostar .

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 511.300 KM na 429.500 KM dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, MOSTAR, 429.500 KM, 110,00 m2 cca 3910 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 511.300 KM
20.05.2026 - 429.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se stan površine 110m2 u Ulici Husnije Repca u Mostaru Stan je smješten na trecem spratu stambenog objekta sa liftom. Stubište se zakljucava i održava. ; Mostar .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Centar, 450.000 KM, 115,00 m2 cca 3910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se luksuzni trosoban stan u centru Sarajeva površine 115m2. Stan je nedavno kompletno adaptiran, luksuzno opremljen te se prodaje sa kompletnim namještajem i svim uređajima koji se nalaze u njemu. Lokacija stana je svega 10m od Vječne vatre te gleda direktno na ulicu Maršala....

 
 
 
  Apartman, DOLINA, 192.300 KM, 36,00 m2 cca 5340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2024.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, DOLINA, 225.000 KM, 40,00 m2 cca 5630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2024.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, TUZLA, 241.100 KM, 51,00 m2 cca 4730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Lijep dvosoban stan površine 51 m2, sa balkonom, 2. sprat, ul. Armije RBiH ; Skojevska, Tuzla .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Logavina, 460.200 KM, 81,00 m2 cca 5680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

Area Nekretnine prodaju četverosoban stan površine 81m2, u ulici Logavina, općina Stari Grad. ; Logavina .

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 746.500 KM na 667.300 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 667.300 KM, 113,00 m2 cca 5910 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 746.500 KM
13.05.2026 - 667.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo četverosoban stan površine 113,45m2, koji se nalazi na šestom spratu novoizgrađenog i vrlo reprezentativnog stambeno-poslovnog objekta Veneto. Stan ima potpunu istočnu orjentaciju, velike prozorske otvore i izuzetno funkcionalan raspored prostorija. Sastoji se od komfornog....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Ilidža, 95.000 KM, 52,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sa centralnim grijanjem, kablovskom,dva balkona, podrum. Luzani,objekat A. Blizu camp-a Ilidza, ispred Cilimare. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Blindirana vrata Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Apartman, TUZLA, 390.000 KM, 95,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se prostran i funkcionalan trosoban stan površine 95,17 m2 (stvarna površina cca 100 m2 zbog zatvorenog balkona), smješten na 6. spratu stambene zgrade sa ukupno 7 spratova. Zgrada posjeduje lift i uređen parking prostor ispred objekta. .

 
 
 
  Apartman, BIHAĆ, 145.000 KM, 100,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban stan na Ozimica II. Stan je u 7 mjesecu kompletno renoviran. Zamjenjena stolarija, protiulomna vrata, grijanje, nova kuhinja, podovi, kupatilo Stan se sastoji od 74 kvadrata stanovanjske površine i 30 kvadrata terase. Stan ima: dnevnu sobu kuhinju 2 spavace sobe....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 210.000 KM dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, TUZLA, Tušanj, 210.000 KM, 71,00 m2 cca 2960 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 240.000 KM
11.03.2026 - 210.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan u Tuzli, naselje tušanj - slatina, preko puta zgrade sisara. Zgrada je starije gradnje, cetverostanke, kraj glavne ceste. prizemlje. Površina stana je 71m2. Ovo je jedna od najboljih lokacija u tom dijelu grada. u blizini škola, fakulteta, doma zdravlja, vrtic u blizini.....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 391.481 KM, 42,00 m2 cca 9320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine oglašavaju prodaju aparmana u novogradnji ARTES na Bjelašnici, ulica Babin do. Apartman koji vam predstavljamo nosi oznaku 2.B, projektovane površine 41,96 m2, etaža prizemlje, dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, sobe i kupatila. Cijena....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 395)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>