• GoHome Professional
kuća u hercegovini prizemlje do 1200 km/m2 terasa - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuća u hercegovini prizemlje do 1200 km/m2 terasa - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u hercegovini prizemlje do 1200 km/m2 terasa Najnovije

  • Za upit "kuća u hercegovini prizemlje do 1200 km/m2 terasa najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 1100 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1200 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, ČAPLJINA, 370.000 KM, 312,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju je kuća koja posjeduje dvije etaže po 152m2, izgrađena na parceli površine 391m2. Ova predivna nekretnina je nedavno prošla cjelokupnu renovaciju 2022. godine, pružajući novi i moderni izgled. Strujne i vodene instalacije, vanjska i unutrašnja stolarija, podovi od parketa....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 350.000 KM, 312,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Samostojeca namjestena kuca u mirnom kvartu sa okucnicom. Prizemlje : - 3 spavace sobe, - dnevni boravak i blagovaonica (cca 40 m²), - kuhinja, - 2 kupaonice, - predsoblje = primaca soba od 40², - terasa za rucavanje. Kat sa posebnim ulazom: - 4 spavace sobe sa balkonima, - 2 kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 430.000 KM, 390,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u mirnom dijelu Neuma sa predivnim pogledom na Neumski zaljev. Kuća se nalazi na placu 384 m2 plus prošireni dio iza kuće. Kuća je u osnovi 195 m2 a sastoji se od prizemlja gdje je, veliki ustakljeni pred ulaz, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, i spavaćom sobom,....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 429.840 KM, 390,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Kuća, SPILJANI, 100.000 KM, 160,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi između škole i đžamije, na odličnoj poziciji. U blizini je rijeka Neretva, sa lijepim plažama i refting-om. Udaljena je od Konjica 7 km. Posjeduje 2 garaže i vrt. Jednokatnica sa 2 prostorjije u prizemlju, 2 podruma , 4 sobe na katu. i 2 balkon terase. Za sve dodatne....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 165.000 KM, 400,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opis nekretnine: Prodajem novoizgradenu nedovrsenu kucu na ulazu u Blagaj kod Mostara pored glavnog puta. Prizemlje kuce se sadrzi od 2 poslovna prostora (20 i 85 m2) sa po dva odvojena WC-a. Ulaz u stambeni prostor sa stubistem. 1e sprat kuce sadrzi : dnevni boravak 35m2, kuhinja....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuća u hercegovini prizemlje do 1200 km/m2 terasa (6)