• GoHome Professional
kuca sa bazenom do 2300 KM/m2 dvorište - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom do 2300 KM/m2 dvorište - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom do 2300 KM/m2 dvorište

  • Za upit "kuca sa bazenom do 2300 km/m2 dvorište" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 1.840 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosječna površina)
    • barem 200 m2
    • 240 m2
  •  Po cijeni
    • 2100 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 2400 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 200000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+16%

Promjena cijene sa 370.000 KM na 430.000 KM dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 430.000 KM, 197,00 m2 cca 2180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.09.2025 - 370.000 KM
14.05.2026 - 430.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno građena kuća površine u osnovi 197 m², ukupne korisne površine 230 m², izgrađena 2020. godine, smještena na parceli od 1.313 m² u ulici Rakovička cesta, naselje Rakovica. Nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata, te posjeduje prostrano dvorište i uređenu....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 485.000 KM, 234,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća spratnosti sut+priz+sp površine 107 m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 127 m2 u osnovi na placu od 5.871 m2. Suteren se nalazi ispod čitave kuće u kom je smještena kotlovnica i 4 prostorije. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, jedne....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 200.000 KM, 85,00 m2 cca 2350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.07.2022.,

www.indomio.ba

Kuća Pr + 1S + Pot površine 85m2 u osnovi, što ukupno stambenog prostora iznosi oko 250m2 na placu od 414m2. Prizemlje se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i hodnika odakle stepenice vode na sprat koji se sastoji od tri spavaće sobe od koje dvije imaju izlaz....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuca sa bazenom do 2300 km/m2 dvorište'
487.000 KM
262.064 KM
999.934 KM
  Kuća, BANJA LUKA, 175.000 KM, 100,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se potpuno sređena i opremljena kuća sa bazenom u Drakuliću na placu od 1000 m2 udaljeno od centra Banja Luke 10 min.vožnje. Kuća obuhvata 100 m2 stambene površine i 40 m2 garažnog prostora. Kuća je montažne gradnje od 2009 godine i prodaje se sve sa namještajem i svom mogućom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 1.000.000 KM, 400,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Luksuzno opremljena kuća sagrađena na prirodnoj padini, udaljena 15 minuta od grada. Sastoji se od prizemlja na kojem je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i radnom sobom, sala za stoni tenis, fitnes i zatvoreni bazen sa kliznim sistemom otvaranja prema unutrašnjem....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 40.000 KM, 46,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prizemna kuća površine cca 46m2 u osnovi, pomoćna zgrada na sprat površine 24m2 u osnovi, garaža površine 24m2, šupa sa sušnicom površine 24m2 na placu ukupne površine 994m2. U kući se nalaze dvije sobe, kupatilo, predsoblje i trijem. Iza kuće se nalazi pomoćna zgrada koja u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 133.000 KM, 180,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u mirnom delu Laktaša, na 15ak min od Banjaluke. Ukljižena na vlasnika. Dvospratna kuća od 180m2 na placu od 1017m2 koji pruža mnogo mogućnosti (za vrt, bazen). Pomoćni objekat u dvorištu, 2 parking mesta, struja, voda. U prizemlju je zasebna jedinica (stan) koji....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)