• GoHome Professional
kuca sa bazenom do 2300 km/m2 prizemlje do 200 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom do 2300 km/m2 prizemlje do 200 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom do 2300 km/m2 prizemlje do 200 m2 što skuplje

  • Za upit "kuca sa bazenom do 2300 km/m2 prizemlje do 200 m2 što skuplje" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 1.365 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2100 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 2400 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 100000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+16%

Promjena cijene sa 370.000 KM na 430.000 KM dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 430.000 KM, 197,00 m2 cca 2180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.09.2025 - 370.000 KM
14.05.2026 - 430.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno građena kuća površine u osnovi 197 m², ukupne korisne površine 230 m², izgrađena 2020. godine, smještena na parceli od 1.313 m² u ulici Rakovička cesta, naselje Rakovica. Nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata, te posjeduje prostrano dvorište i uređenu....

 
 
 
  Kuća, IZAČIĆ, 262.064 KM, 166,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2026.,

www.indomio.ba

Kuća za odmor sa bazenom Izačić Prodaje se prostrana i funkcionalna kuća za odmor i stalni boravak sa bazenom smještena u mirnom naselju Izačić, nadomak Bihaća i graničnog prelaza sa R Hrvatskom. Kuća je idealna za porodični život sa uređenim dvorištem, bazenom i bogatim voćnjakom....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 200.000 KM, 85,00 m2 cca 2350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.07.2022.,

www.indomio.ba

Kuća Pr + 1S + Pot površine 85m2 u osnovi, što ukupno stambenog prostora iznosi oko 250m2 na placu od 414m2. Prizemlje se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i hodnika odakle stepenice vode na sprat koji se sastoji od tri spavaće sobe od koje dvije imaju izlaz....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuca sa bazenom do 2300 km/m2 prizemlje do 200 m2 što skuplje'
40.000 KM
  Kuća, MOSTAR, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca i okucnica u Blagaju. Parcela ima ukupnu površinu od 950m², dok kuća ima nekih 150m² sambene površine. Prilaz parceli je asfaltiran i kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Kuća ima dupli garažni prostor i u prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i WC. Prvi sprat sadrži....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 133.000 KM, 180,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u mirnom delu Laktaša, na 15ak min od Banjaluke. Ukljižena na vlasnika. Dvospratna kuća od 180m2 na placu od 1017m2 koji pruža mnogo mogućnosti (za vrt, bazen). Pomoćni objekat u dvorištu, 2 parking mesta, struja, voda. U prizemlju je zasebna jedinica (stan) koji....

 
 
 
  Kuća, LJUBOVČIĆI, 104.000 KM, 136,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se super porodična kuća u naselju Pazarić općina Hadžići. Riječ je o samostojećem objektu u ulici Ljubovčići, u kojem dominiraju objekti sličnog karaktera. U neposrednoj blizini je kompletan sadržaj za lagodan život vas i vaših ukućana. Nekretnina posjeduje garažu i prelijepo....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)