• GoHome Professional
kuca sa bazenom do 2400 km/m2 dvorište 200 m2 do 2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom do 2400 km/m2 dvorište 200 m2 do 2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom do 2400 km/m2 dvorište 200 m2 do 210000 KM

  • Za upit "kuca sa bazenom do 2400 km/m2 dvorište 200 m2 do 210000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, RIJEKA, 190.000 KM, 200,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo kuću na izrazito mirnom području uz prelijepu prirodu. Lokacija:400m od magistralne ceste Bužim-Vel.Kladuša. Kod bivše farme Var.Rijeka. Dvije su kuće spojene u jednu sa jednim ulazom. Kuća je komplet završena sa toplotnom fasadom i centralnim grijanjem uz prelijepu odradjeno....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 175.000 KM, 200,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Useljiva Kuća sa dodatnim Placem -Banja Luka – Trn , nedaleko od Centruma Zalužani Samostalna, Useljiva Kuća je u dobrom stanju i nudi idealan i ugodan boravak porodici koja želi biti blizu grada i većih Firmi a ujedno se osjećati kao na selu jer se upravo nalazi na takvoj lokaciji.....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Kovačići, 170.000 KM, 200,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Na prodaju kuća u Banja Luci-Budžak/Lazarevo, 10x10, 200 m2, sa dvorištem 540 m2. 4 km od centra. Uknjiženo 1/1. Dvorišni objekat-garaža, prostor za parking. Cijena 170.000 KM. .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 170.000 KM, 200,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca 10x10, spretnica,lijepljena, zadnja u nizu. Kuca ima veliku dnevnu sobu,kuhinju, dva kupatila,ostavu,cetiri spavace sobe,dva balkona, dvoriste ispred i iza kuce i tavan. Kuca se nalazi kod salona namjestaja Inga,tj. prekoputa nekadasnje Begine mesnice. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 189,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu trospratnu kuću na Kovačićima Opis nekretnine: Prodaje se porodična kuća sa dvorištem ukupne površine 423m2 u mirnom i sunčanom naselju Kovačići općina Novo Sarajevo. Kuća se sastoji od suterena,prizemlja....

 
 
 
  Kuća, PALE, 135.000 KM, 200,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja lijepo uređenu kuću na lokaciji Ćemanovići, Pale. Prodaje se predivna planinska kuća površine 200m2 sa 4 etaže u Ćemanovićima, Pale. Imanje se nalazi na 950m nadomorske visine. Do kuće se dolazi asfaltnim putem,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 131.000 KM, 210,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u centru grada u veoma mirnom naselju.Ima prizemlje i 2 sprata s tim da drugi sprat nije u potpunosti završen.Nema fasadu,ima poveliko dvorište.Za više informacija i slika javite se na broj 065/991-372. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 200,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U srcu prirode, u mirnom selu Kijevo, opština Trnovo, nalazi se ova prostrana kuća, savršeno mesto za one koji traže beg od gradske vreve. Udaljena samo 13 km od centra Sarajeva, ova nekretnina nudi jedinstvenu kombinaciju seoskog mira i blizine gradskih sadržaja. Kuća, smeštena uz....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI ŠAMAC, 120.000 KM, 200,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem lijevu stranu dvodomke, sa garažom, podrumom, dvorištem. Papiri uredni. Kuća useljiva. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2021.,

www.nekretnine.ba

kuca na kanalu dasnica koje je preuredjeno u gradsko setaliste.Kuca je sa dve strane naslonjena na ulicu sa ulicnom rasvetom.Posjeduje prikljucke za vodu struju gradsku kanalizaciju gradsku toplanu prikljucak za plin kablovsku internet prikljuca za telegon.Kuca je od kvalitetnog materijala....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca sa do 2400 km/m2 dvorište 200 m2 do 210000 km (15)
  • kuca sa bazenom do 2400 km/m2 200 m2 do 210000 km (2)
  • kuca sa bazenom do 2400 km/m2 dvorište do 210000 km (4)
  • kuca sa bazenom do 2400 km/m2 dvorište 200 m2 (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.nekretnine365.com