• GoHome Professional
nekretnine SARAJEVO - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • nekretnine SARAJEVO - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine SARAJEVO

  • Za upit "nekretnine sarajevo" pronađeno 4 178 nekretnina - prosječna cijena 3.093 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 190000 KM
    • do 240000 KM (prosječna cijena)
    • do 290000 KM
    • do 2400 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 667 nekretnina (21 agencija i portala)

  Hotel, SARAJEVO, Baščaršija, 600.000 KM, 250,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.02.2026.,

www.realitica.com

Prodajem motel sarajevo bascarsija 8 soba 9 kupatila cijena 300000 eura wiber ili whats app +387 603286444 ; Baščaršija .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 408.000 KM, 2400,00 m2 cca 170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2023.,

www.indomio.ba

ZEMLJIŠTE U BAČIĆIMA ZA IZGRADNJU OBJEKATA 2400 m2 ODLIČNA PRILIKA ZA INVESTITORE. KANTON SARAJEVO – BiH Prodaje se zenljište za gradnju višenamjeskih objekata u Bačićima,površine 2400 m2 Zemljište je ravno i pogodno za gradnju, Prema regulacionom planu moguća je gradnja višenamjeskog....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 150.000 KM, 55,00 m2 cca 2730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje kuću u naselju Bistrik Kuća se nalazi u ulici Hafiza Ibrahima Trebinjca i izgrađena je na placu od 238 m2. Kuću čini podrum površine 33 m2 i sprat površine 55 m2 odnosno dvosoban stan. Kuća je u dobrom i funkcionalnom stanju, ima uređeno dvorište, otvoren pogled....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 200.000 KM, 54,00 m2 cca 3700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2024.,

www.indomio.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Čengić Vila u ulici Džemala Bijedića. Stan je površine 54 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 490.000 KM, 78,00 m2 cca 6280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan na dvije etaže u Sarajevu, općina Novo Sarajevo u ulici Fra Matije Divkovića. Stan je površine 78 m2 + balkon i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Sastoji se iz dvije etaže, dva zasebna stana površine 39 m2 koji su spojeni u jedan. I....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 1.601.368 KM, 20000,00 m2 cca 80 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2018.,

www.indomio.ba

Prodajem na Poljinama 20 duluma zemljista koje se nalazi na veoma atraktivnoj lokaciji .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 164.000 KM, 47,00 m2 cca 3490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj novi stambeno-poslovni objekat smješten u ulici Ismeta Alajbegovića Šerbe 30 (naselje Stup), predstavlja savršenu kombinaciju urbanosti, komfora i praktičnosti u kojoj će budući stanari uskoro moći uživati. Prodaje se dvosoban stan u Grey Residence od 47m2. Ovaj stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 176.715 KM, 50,00 m2 cca 3530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

APARTMANI TREBEVIĆ NOVOGRADNJA!!! NPL WOLVES!!! NPL Wolves Trebević – NPL Wolves Trebević (npl-wolves.com) U srcu prirode na Trebeviću u prodaji veliki izbor apartmana u izgradnji od 36m2,39m2,41m2,49m2 i 51m2 Apartmane mozete kupiti putem kredita,kojeg mozete ostvariti preko jedne....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 175.000 KM, 42,00 m2 cca 4170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednostrano orjentisan, dvosoban stan površine 42,15 m² sa namještajem. Isti je pozicioniran na I spratu u zgradi sa liftom, gradnja 2010. godine, u ulici Ive Andrića, Lukavica , Istočno Sarajevo. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, kupatila, ostave, spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Stari Grad, 76.690 KM, 30,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Garsonjera u strogom centru Sarajeva, 4. sprat, lift, loggia, parket, pogled na Miljacku, 3 min hoda do Katedrale ili do Bascarsije, 5 min do Skenderije. Moze da posluzi i kao poslovni prostor, npr advokatura ili sl. Odmah useljiv Nekretnina posjeduje Balkon Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 45,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja,dvokratna zgrada sa šest stanova te pripadajućim podrumom i parking mjestom. Stan se nalazi na drugom katu,u sredini,sunčana strana. Površina stana iznosi 45 m2 (ne računajući balkone,cca 2,5m2) + 14 m2 pripadajućeg podruma. Od prostorija: * hodnik, * kupatilo, * kuhinja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 172.200 KM, 42,00 m2 cca 4100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja nov apartman sa jednom spavaćom sobom smješten na 6. spratu objekta sa liftom. Apartman površine 42m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom. Savršen....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 390.000 KM, 160,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje samostojeću kuću dvokatnicu na području općine Novo Sarajevo. Riječ je o mikrolokaciji iznad pekare AS, udaljenoj stotinjak metara od novog kružnog toka. Naseljem dominiraju porodične kuće sa baštama, saobraćaj je uglavnom u mirovanju, pa tako i preovladava dječja graja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 950.600 KM, 190,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je stambene površine cca 190 m2 i nalazi se na parceli površine 137 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od dva manja stana. Sprat se sastoji od velikog trosobnog stana sa velikim balkonom. Vanjska i unutrašnja stolarija su drvene. Pod je parket,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 175.000 KM, 85,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan u Centru grada, 80m2, renoviran, 3 sobe, kuhinja, kupatilo, balkon, I sprat Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.000 KM, 20,00 m2 cca 4400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Kiosk je sagrađen u 11 mjesecu 2014 godine. Vanjski sloj je od aluminija koji je obložen sa 10 cm staklene vune u svrhu izolacije. Krov su radili krovopokrivaći s odgovarajućim limom, ispod kojeg također se nalazi 10 cm staklene vune. Interijer je ručni rad lokalnog stolara tj interijer....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 270.000 KM, 54,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2024.,

www.indomio.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Centar u ulici Obala Kulina bana. Stan je površine 54 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe sa galerijom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću sa dvorištem na EKSKLUZIVNOJ lokaciji na Ilidži, ulica Blažujski drum, općina Ilidža, Sarajevo. # Udaljenost od centralnog dijela Ilidže svega 3 min. laganog hoda!Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 125.000 KM, 42,00 m2 cca 2980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se vikendica ukupne površine 42 m², spratnosti Prizemlje (P) + Prvi sprat (1S) + Potkrovlje (Pk), smještena na parceli od 237 m², na lokaciji Šavnici, naselje Pazarić, općina Hadžići. Raspored prostorija po etažama: Prizemlje: prostrana kuhinja i toalet Prvi sprat: dnevni....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 626.220 KM, 67,00 m2 cca 9350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Dolac Malta, u ulici Envera Šehovića Stan je površine 67m2 i nalazi se na VI spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je trososban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Otes, 450.000 KM, 304,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju dvojnostambeni objektiv površine 304 m2 prizemlje +sprat.Objekat ima pristup sa glavne ceste .Sva potrebna dokumntacija je uredu. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 355.304 KM, 90,00 m2 cca 3950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2025.,

www.indomio.ba

Prodajemo fantastičnu porodičnu nekretninu u sarajevskom naselju Vraca koje je izgrađeno krajem osamdesetih godina prošlog stoljeća. Riječ je o vrhunskoj socijalističkoj gradnji. Konkretno, ovdje je riječ o stanu knjižne površine 90 kvadrata koji ima odličan raspored: u otvorenom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 429.000 KM, 112,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.11.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se namješten novo opremljen četverosoban stan površine 112 m², pozicioniran na IV spratu u zgradi sa dva lifta u novoizgrađenom Stambenom kompleksu “IZVOR“, u ulici Nikole Šopa, općina Ilidža. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka kuhinje i trpezarije (Open space....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 230.198 KM, 41,00 m2 cca 5620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2023.,

www.indomio.ba

Bjelašnica stan-apartman prodaja. Apartman površine 40,48 m2 sa dvije spavaće sobe, dječija soba sa krevetom na sprat, spavača soba sa bračnim krevetom, kupatilo sa wc-om, dnevni boravak sa izlazom na balkono, stan je pun svjetla sa velikim portalima. Stan je nov, veoma malo korišten....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 104.000 KM, 57,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.01.2019.,

www.indomio.ba

Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi koja ima ukupno cetiri sprata . Sadrzi : dvije spavace sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, ulazni hodnik i veliku terasu sa otvorenim pogledom. Zgrada je stara 10 godina, stan nije skoro nikako koristen . U odlicnom je stanju, skoro....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 315.000 KM, 95,00 m2 cca 3320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se stan na izuzetno dobroj lokaciji u samom centru u ulici Hamze Hume, veličina 95m2 na 1 spratu u zgradi koja ima i lift, stan je jedini na tom spratu što znači da je idealan za poslovne namjene ili za osobe sa posebnim potrebama kao i za svakoga ko želi biti u centru na....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 380.000 KM, 76,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.03.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se ekskluzivan trosoban stan, kao i garažno mjesto u zatvorenoj garaži (po posebnoj cijeni od 30.000 KM) na jednoj od najljepših lokacija u centru. Stan je veoma sunčan, sa jugoistočnom orijentacijom, u novoizgrađenom objektu. Za gradnju su korišteni najmoderniji materijali,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 578.000 KM, 85,00 m2 cca 6800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.07.2025.,

www.indomio.ba

Stambeni objekat u izgradnju, smješten u Sarajevu, naselje Breka, nudi visokokvalitetne stanove idealne za moderni život. Objekat se odlikuje etažnom visinom od 300 cm, što daje osjećaj prostranosti i udobnosti. Dostupni stanovi: U objektu se nalazi ukupno 20 stanova, većina dvostrano....

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, Novi Grad, 25.000 KM, 10,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2025.,

asoglas.com

Buy Caluanie Muelear Oxidize – 100% Guaranteed from Chemical Depot LLC (USA) Looking for a trusted supplier of Caluanie Muelear Oxidize? At Chemical Depot LLC, we are proud to be one of the most reliable and legitimate Caluanie suppliers in the United States, offering 100% genuine....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 300.257 KM, 120,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuca na Sedreniku na placu povrsine 396 m2. Kuca je 8.5 x 8.5 ukupno 120 m2. Sasatoji se iz prizemlja i sprata od po 60 m2. Prizemlje se sastoji iz kuhinje i trpezarije,dnevnog boravka,spavace sobe,kupatila i hodnika. Drugi sprat identican kao prvi. Kuca je 2008 godine....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Grbavica, 330.300 KM, 88,00 m2 cca 3750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja izuzetno funkcionalan i u potpunosti renoviran dvoetažni trosoban stan na atraktivnoj i poželjnoj lokaciji u Novom Sarajevu, ulica Aleja Lipa. ; Grbavica .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 265.000 KM, 87,00 m2 cca 3050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.11.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje troiposoban stan površine 87 m², smješten na drugom spratu stambeno-poslovne zgrade "Vampirica" u ulici Hadželi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 270.231 KM, 55,00 m2 cca 4910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodajemo dvosoban stan odličnog rasporeda u novijoj zgradici na Šipu.Riječ je o stanu koji s lođom ima 55 kvadrata. Nalazi se na mansardi/trećem spratu. Trostrano je orijentiran i izuzetno svijetao, a čine ga ulazni hodnik, dnevni boravak povezan s komfornom kuhinjom s trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 250.000 KM, 126,00 m2 cca 1980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno izgrađena kuća površine 55 m2 u osnovi, korisnog prostora 126 m2, spratnosti Su + Pr+S, izgrađena na parceli površine 1.750m2. Ista se nalazi u ulici Ranovačka, naselje Ahatovići, općina Novi Grad, Sarajevo. Predmetna nekretnina je izgrađena 2016. godine i sastoji....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 629.100 KM, 90,00 m2 cca 6990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2025.,

www.indomio.ba

Benis d.o.o. Sarajevo predstavlja novi projekat na jednoj od trazenijih lokacija u gradu. Stambeni objekat u ul. Envera Colakovica br. 6 u Centru grada u naselju Mejtaš , projekat Residence Mejtaš. Objekat trenutno u izgradnji sa započetim radovima sredinom 2024-te godine te planiranim....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 213.800 KM, 80,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se vikendica (p+1) površine 80m2 izgrađena na zemljišnoj parceli površine 686m2. Južno orjentisana sa pogledom na zelene površine, ova vikendica predstavlja oazu mira, idealnu za odmor i uživanja tokom svakog perioda u godini. Vikendica je izgrađena tokom 2013 godine, posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 320.274 KM, 160,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća u naselju Kotorac, Istočna Ilidža. Kuća se nalazi na veoma lijepom i mirnom mjestu idealnom za odmor, a veoma blizu grada. Objekat je izgrađen 1984 na placu od 1980 m2, a kuća je adaptirana 2001 godine tako da je u veoma dobrom i funkcionalnom stanju. Kuću čine velika....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 160.000 KM, 56,00 m2 cca 2860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine ARA d.o.o. Sarajevo prodaje dvosoban stan površine 56 m2 na Grbavici u ulici Kemala Kapetanovića. Stan se nalazi na desetom spratu u zgradi sa liftom. Zgrada ima ukupno 12 spratova, Stan se sastoji od: Dnevnog boravka sa kuhinjom Dvije spavaće sobe Ostave Kupatila....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 72.480 KM, 60,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo trosoban stan na Dobrinji 1, nedakelo od autobuske stanice. Površina stana je 60.40m2, a sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, dvije sobe, kupatila i hodnika. Stan je na petom spratu/potkrovlje. Za detaljnije pogledajte našu web stranicu: http://www.nek.ba .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 490.000 KM, 65,00 m2 cca 7540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvoiposoban stan u Sarajevu, opština Novo Sarajevo, naselje Velešići, u ulici Isaka Samokovlije. Stan je površine 65 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 695.000 KM, 392,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno izgrađena kuća površine 98 m² u osnovi, korisne površine 392 m2, spratnosti P+2+Pk i pomoćni objekat sa garažom. Ista je izgrađena na parceli od 605 m2, koja se nalazi uz ulicu Kasindolska, naselje Sup, općina Ilidža. Izgrađena je 1998.godine. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 139.000 KM, 39,00 m2 cca 3560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.05.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvoetažni poslovni prostor površine 32 m² (korisna površina 39 m²), smješten u prizemlju zanatskog centra u naselju Kovačići, općina Novo Sarajevo. Opis objekta: Prizemlje: dvije komotne prostorije i toalet Galerija: dodatni prostor dostupan putem željeznih stepenica Karakteristike:....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 830)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>