• GoHome Professional
nekretnine republika srpska do 1300 km/m2 do 67000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine republika srpska do 1300 km/m2 do 67000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska do 1300 km/m2 do 67000 km 590 m2

  • Za upit "nekretnine republika srpska do 1300 km/m2 do 67000 km 590 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 52 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 560 m2 (malo manji)
    • 620 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 3000 KM
    • do 3800 KM (prosječna cijena)
    • do 4500 KM
    • do 38 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, BANJA LUKA, 12.500 KM, 590,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.05.2019.,

www.indomio.ba

Placevi se nalaze u Kuljanima u mirnoj ulici u blizini skole Papiri svi uredni 1/1 na vlasniku,spremno za prepis. Put doveden do svih placeva. Granice izmedju placeva vidljivo i uredno oznacene. Van regulacionog plana,sto podrazumjeva povoljnu gradjevinsku dozvolu. Cijena fiksna .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 12.500 KM, 590,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2019.,

www.indomio.ba

PLACEVI SU UDALJENI OD GLAVNOG PUTA KROZ Kuljane SVEGA OKO 40 do 50 metara. .

 
 
 
  Zemljište, IVANICA, 64.900 KM, 590,00 m2 cca 110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem plac na Ivanici sa idejnim projektom. Plac ima pogled na more i prilaz je asfaltiran. Nije potrebno iskopavanje jer je plac u ravnini. Cijena je fiksna. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine republika srpska do 1300 km/m2 do 67000 km 590 m2'
12.500 KM
18.000 KM
40.950 KM
  Zemljište, BANJA LUKA, 9.950 KM, 599,00 m2 cca 20 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.08.2024. - 9.950 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.08.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem građevinski plac u Drakuliću od 599 m²na predivnoj lokaciji u prirodi, pored šume i potoka. Udaljenost 7 kilometara od centra Banja Luke. Asfaltni pristup, osim zadnjih 100m dobrog makadama na ravnom terenu. Na susjednom placu je izgrađena kuća. Struje i voda. Asfalt udaljen....

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 44.000 KM, 600,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2020.,

www.nekretnine.ba

Gradjevinsko zemljiste.dozvoljena gradnja 600 kvadrata stambeno poslovnog objekta.novi naselje. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 73.114 KM na 72.740 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, BANJA LUKA, Kovačići, 72.740 KM, 612,00 m2 cca 120 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.02.2026 - 73.095 KM
25.02.2026 - 73.121 KM
27.02.2026 - 72.979 KM
28.02.2026 - 73.091 KM
01.03.2026 - 73.106 KM
08.03.2026 - 73.091 KM
10.03.2026 - 72.733 KM
12.03.2026 - 73.091 KM
14.03.2026 - 73.118 KM
20.03.2026 - 73.095 KM
22.03.2026 - 73.118 KM
24.03.2026 - 73.065 KM
25.03.2026 - 73.106 KM
29.03.2026 - 73.368 KM
30.03.2026 - 73.121 KM
01.04.2026 - 73.024 KM
02.04.2026 - 73.159 KM
05.04.2026 - 73.005 KM
07.04.2026 - 73.166 KM
11.04.2026 - 73.305 KM
12.04.2026 - 73.099 KM
15.04.2026 - 73.114 KM
17.04.2026 - 73.095 KM
19.04.2026 - 73.106 KM
22.04.2026 - 72.983 KM
23.04.2026 - 73.062 KM
25.04.2026 - 73.189 KM
26.04.2026 - 73.226 KM
27.04.2026 - 73.118 KM
28.04.2026 - 73.237 KM
29.04.2026 - 73.043 KM
30.04.2026 - 73.110 KM
02.05.2026 - 73.383 KM
03.05.2026 - 73.192 KM
05.05.2026 - 73.091 KM
06.05.2026 - 73.159 KM
09.05.2026 - 73.334 KM
10.05.2026 - 73.095 KM
12.05.2026 - 73.114 KM
16.05.2026 - 72.740 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.02.2026.,

www.indomio.ba

Tražite plac u urbanom dijelu Banje Luke?Na pravom ste mjestu!Lokacija: Ulica Zmijanja Rajka, naselje Šeher, Banja Luka Površina zemljišta: 612 m² Cijena: 72.900 KM Broj oglasa: 1247 Prodaje se građevinsko zemljište u ulici Zmijanja Rajka, naselje Šeher/Srpske Toplice površine 612....

 
 
 
  Zemljište, LAKTAŠI, 50.000 KM, 615,00 m2 cca 80 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2024.,

www.indomio.ba

Prodajem - plac u Trnu površine 615 m2, na dobroj lokaciji gdje ima kompletna infrastruktura, u blizini su Osnovna škola, ambulanta, pošta, banka, pekara, marketi, . Na oko 50 metara od placa nalaze se porodične kuće, ima gradska voda, struja, optički kablovi. Na placu su trenutno....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 49.479 KM na 49.226 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LAKTAŠI, 49.226 KM, 615,00 m2 cca 80 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.08.2025 - 55.186 KM
24.08.2025 - 55.742 KM
25.08.2025 - 55.152 KM
02.09.2025 - 55.307 KM
03.09.2025 - 55.231 KM
04.09.2025 - 55.177 KM
18.09.2025 - 55.062 KM
19.09.2025 - 55.118 KM
24.09.2025 - 55.262 KM
25.09.2025 - 55.152 KM
30.09.2025 - 55.242 KM
01.10.2025 - 55.180 KM
10.10.2025 - 55.042 KM
11.10.2025 - 55.141 KM
16.10.2025 - 55.248 KM
17.10.2025 - 55.192 KM
26.10.2025 - 55.228 KM
27.10.2025 - 55.163 KM
29.10.2025 - 55.079 KM
30.10.2025 - 55.124 KM
14.11.2025 - 55.330 KM
15.11.2025 - 55.268 KM
16.11.2025 - 55.172 KM
20.11.2025 - 55.214 KM
21.11.2025 - 55.155 KM
22.11.2025 - 55.248 KM
23.11.2025 - 55.144 KM
25.11.2025 - 55.310 KM
26.11.2025 - 55.245 KM
27.11.2025 - 55.166 KM
02.12.2025 - 55.239 KM
04.12.2025 - 55.175 KM
12.12.2025 - 55.211 KM
13.12.2025 - 55.172 KM
17.12.2025 - 49.535 KM
19.12.2025 - 49.477 KM
23.12.2025 - 49.542 KM
24.12.2025 - 49.444 KM
14.01.2026 - 49.535 KM
16.01.2026 - 49.464 KM
22.01.2026 - 49.522 KM
23.01.2026 - 49.487 KM
29.01.2026 - 49.520 KM
30.01.2026 - 49.426 KM
31.01.2026 - 49.381 KM
01.02.2026 - 49.467 KM
06.02.2026 - 49.520 KM
07.02.2026 - 49.489 KM
19.02.2026 - 49.510 KM
20.02.2026 - 49.482 KM
27.02.2026 - 49.388 KM
28.02.2026 - 49.464 KM
04.03.2026 - 49.512 KM
05.03.2026 - 49.482 KM
06.03.2026 - 49.512 KM
08.03.2026 - 49.464 KM
10.03.2026 - 49.221 KM
12.03.2026 - 49.464 KM
28.03.2026 - 49.522 KM
29.03.2026 - 49.651 KM
30.03.2026 - 49.484 KM
02.04.2026 - 49.510 KM
03.04.2026 - 49.492 KM
07.04.2026 - 49.515 KM