• GoHome Professional
nekretnine republika srpska do 260000 km do 60 m2 - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • nekretnine republika srpska do 260000 km do 60 m2 - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska do 260000 km do 60 m2

  • Za upit "nekretnine republika srpska do 260000 km do 60 m2" pronađeno 931 nekretnina - prosječna cijena 4.260 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 240000 KM (malo jeftiniji)
    • 270000 KM (malo skuplji)
    • do 4300 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parking
    • podrum
    • 4.sprat
    • dvorište
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, KRČEVINE, 60.000 KM, 64,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi preko puta Binga. Stolarija u stanu je izmjenjena. Papiri od stana su 1/1. Stan posjeduje parking mjesto, podrum i šupu za drva. Broj telefona: 062583365 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAHALA, 128.000 KM, 64,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajem potpuno renoviran trosoban stan u strogom centru Tuzle u lici kazan mahala(odmah do hrvatskog konzulata i rajfajzen banke) . povrsina stana je 64m2. Iznad stana se nalazi potkrovlje sa posebnim ulazom 35m2,gdje je moguce napraviti jos jedan zaseban(odvojen)stan. U zgradi....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 236.000 KM, 37,00 m2 cca 6380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 268.000 KM, 37,00 m2 cca 7240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 236.000 KM, 37,00 m2 cca 6380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.11.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 209.500 KM, 37,00 m2 cca 5660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 191.500 KM, 37,00 m2 cca 5180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 199.000 KM, 37,00 m2 cca 5380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 240.500 KM, 37,00 m2 cca 6500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.08.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 205.000 KM, 37,00 m2 cca 5540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.12.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 205.000 KM, 37,00 m2 cca 5540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 188.000 KM, 37,00 m2 cca 5080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 240.500 KM, 37,00 m2 cca 6500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 42.000 KM, 35,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodaje se stan 35.5 m2. na četvrtom spratu u ulici 1 Decembar. Stan je novi i odmah useljiv. Sastoji se od; dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, balkona, kupatila i hodnika. Zgrada ima lift, parking, a ispred je igralište za djecu. Stan je namješten tako da se prodaje i prazan....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 194.200 KM na 179.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAHORINA, 179.000 KM, 35,00 m2 cca 5110 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2026 - 194.200 KM
22.04.2026 - 179.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom, Obućina bare naselje Šator .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 220.500 KM, 35,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Jahorini, svega 30 m od ski lifta, smješten je moderan planinski resort u izgradnji koji se sastoji od 6 zgrada s ukupno 360 apartmana. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 129.500 KM, 35,00 m2 cca 3700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2020.,

asoglas.com

Povoljno prodajem stan u centru grada,a opet u vrlo mirnoj ulici.Stan je na 4 spratu,veoma lijepog rasporeda hodnik,d.boravak sa kuhinjom,s.soba,balkon,kupatilo sa prirodnom ventilacijom.Parking,papiri uredni. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 76.000 KM, 35,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju apartman na Jahorini / Kostuta apartmani. Ukupne povrsine od 42,10 m2. Stambeni dio 32-34 m2 i podrum 10 m2. Apartman se nalazi u stambenoj zgradi sa 8 apartmana. Nedavno uradjena dodatna fasada, novi PVC prozori, blind vrata, novi radijatori. Grijanje na struju. Povrsina....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 203.500 KM, 35,00 m2 cca 5810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.06.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja studio apartman u sklopu Aparthotela Vučko na Jahorini. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 220.300 KM, 35,00 m2 cca 6290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Starčevica, 89.500 KM, 35,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.10.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, podnožje Starčevice, Ulica Jug Bogdana – Zanacki centar. ; Starčevica .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 247.600 KM, 35,00 m2 cca 7070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 224.800 KM, 35,00 m2 cca 6420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 29.000 KM, 35,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje studio apartman od 35m2 u sklopu ApartHotela Vučko. Studio Apartman od 35m2 sastoji se od jedne sobe, ulaznog hodnika , kupatila i balkona sa pogledom na stazu Poljice....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 182.416 KM, 35,00 m2 cca 5210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban apartman na Jahorini Dvosoban apartman ukupne površine 34,68m2 na prizemlju stambenog objekta, naselje Šator. Vrsta grijanja je etažno na termo blok. Apartmane krasi savršena lokacija, nadomak ski staza....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 185.950 KM, 35,00 m2 cca 5310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartmana u sklopu novog naselja nadomak Snježna dolina Resorta i staze Trnovo. Zgrada S+P+4 sprata, zgrada sa liftom, podnim grijanjem i vrhunskom kvalitetom ugrađenih završnih elemenata. Ispred objekta je planiran....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 187.500 KM, 35,00 m2 cca 5360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 39.500 KM, 35,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 35m2 sa galerijom u sklopu ApartHotela Vučko. Studio Apartman od 34,94m2 sastoji se od jedne dnevne sobe, galerije , ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 168.000 KM, 35,00 m2 cca 4800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine izdvaja za prodaju odličan opremljen apartman na Ravnoj planini u sklopu Ski centra u neposrednoj blizini ski lifta i same ski staze! Izdvajamo odličan apartman sa jednom spavaćom sobom pozicioniran na prizemlju(ispod se nalaze još 3 sprata-3,-2,-1....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 142.500 KM, 35,00 m2 cca 4070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju na Jahorini izdvaja opremljen apartman naselje Šator. Površina apartmana je 34.85m²m2 i nalazi se na prvom spratu stambenog objekta u naselju Šator. Lokacija odlična u samom centru naselja između Vile Jelene i Drugarske....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 169.000 KM, 35,00 m2 cca 4830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 229.500 KM, 36,00 m2 cca 6380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 97.200 KM, 36,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

**?? BIJELJINA – PRODAJA ??? .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 199.000 KM, 36,00 m2 cca 5530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.06.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 281.500 KM, 36,00 m2 cca 7820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 281.500 KM, 36,00 m2 cca 7820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.09.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 195.000 KM, 36,00 m2 cca 5420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 152.500 KM, 64,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 39.500 KM, 34,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2022.,

asoglas.com

Nudimo vam odličan stan u ul Neznanih junaka, površine 34,00m2; Strukturu stana čini dnevni boravak sa kuhinjom koja ima sank, spavaća soba,kupatilo,hodnik. Objekat je projektovan u modernom stilu. Stan se prodaje sa klimom i ima zatvoren balkon. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 158.400 KM, 34,00 m2 cca 4660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja renoviran apartman sa odvojenim dijelom za spavanje naselje Šator .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 60.000 KM, 34,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2025.,

www.realitica.com

Prodajem jednosoban stan sa 50 m2 terase u Gradišci.Manja zgrada sa ograđenim dvorištem i šupom. Uz stan, po dogovoru nudim i prateći objekat koji takođe može služiti kao stan. Više informacija putem telefona ili vibera 065 910 978 ; Senjak .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 219.700 KM, 34,00 m2 cca 6460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 547-588 (od ukupno 736)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>