• GoHome Professional
nekretnine republika srpska do 280000 km do 60 m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Hrvatskoj
  • nekretnine republika srpska do 280000 km do 60 m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Hrvatskoj
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska do 280000 km do 60 m2

  • Za upit "nekretnine republika srpska do 280000 km do 60 m2" pronađeno 967 nekretnina - prosječna cijena 4.360 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 260000 KM (malo jeftiniji)
    • 290000 KM (malo skuplji)
    • do 4500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BABIN DO, 160.000 KM, 40,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NOVO Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 115.000 KM, 40,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor se nalazi u centru Banja Luke u ulici Prote M.Sokolovića bb. Sastoji se iz prizemlja i galerije s ostavom i mokrim čvorom. Prizemlje sa galerijom ima ukupno cca 40 m2. Prostor ima mokri čvor i ostavu. Nekretnina posjeduje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 137.000 KM, 40,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan u ulici Prijedorska 17 ugodan i lijep. Sastoji se od špajza, kuhinje, hodnika, kupatila i prostranog dnevnog boravka sa blindiranim vratima i urednim papirima. Mogućnost iznajmljivanja garaže. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 183.889 KM, 40,00 m2 cca 4600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban apartman na Jahorini Dvosoban apartman ukupne površine 40,18m2 na prizemlju stambenog objekta, naselje Šator. Vrsta grijanja je etažno na termo blok. Apartmane krasi savršena lokacija, nadomak ski staza....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 140.000 KM, 40,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 236.990 KM, 41,00 m2 cca 5780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 217.500 KM, 41,00 m2 cca 5310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 241.400 KM, 39,00 m2 cca 6190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 271.100 KM, 39,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 271.000 KM, 39,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 269.800 KM, 39,00 m2 cca 6920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 241.200 KM, 39,00 m2 cca 6190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 269.300 KM, 39,00 m2 cca 6910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 146.338 KM, 39,00 m2 cca 3750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan apartman na Jahorini, naselje Dvorišta u novogradnji. Apartman površine 38.51m2 se nalazi na 2.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 174.680 KM, 39,00 m2 cca 4480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji jednosoban stan u izgradnji površine 38.71 m² u naselju Borik. Strukturu stana čine kupatilo, dnevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, spavaća soba i lođa. Ovaj tip stana je smješten na tipskim etažama (od prvog do šestog sprata). Budući stambeni objekat (-2Po + P....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 270.900 KM, 39,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Poslovni prostor, STANARI, 37.000 KM, 39,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

stan je u dobro stanju postoji mogucnost dogovora jer je namjesten, ima ta pec , pec na cvrsto gorivo itd Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 149.226 KM, 39,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan apartman na Jahorini, naselje Dvorišta u novogradnji. Apartman površine 39.27m2 se nalazi na 4.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 285.551 KM, 40,00 m2 cca 7140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 220.000 KM, 40,00 m2 cca 5500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BABIN DO, 247.500 KM, 40,00 m2 cca 6190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 80.000 KM, 40,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.09.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 268.700 KM, 38,00 m2 cca 7070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 254.900 KM, 38,00 m2 cca 6710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 220.000 KM, 38,00 m2 cca 5790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stan na Jahorini površine 38 m2, izgrađen 2022. godine. Stan je moderno uređen i prodaje se potpuno namješten. .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 91.300 KM, 38,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju moderno i funkcionalno uređen stan, naselje Senjak ? .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 230.100 KM, 38,00 m2 cca 6060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.12.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 241.500 KM, 38,00 m2 cca 6360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 145.200 KM, 38,00 m2 cca 3820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.08.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan apartman na Jahorini, naselje Dvorišta u novogradnji. .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 254.267 KM, 38,00 m2 cca 6690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.indomio.ba

Stan sa jednom spavaćom sobom, na prvom spratu nalazi se u okviru novog centra Jahorine, poznatijeg pod nazivom Snježna dolina. Stan je površine 38m2, a poseduje spavaću sobu, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kao i kupatilo i lođu. U stanu je sve potpuno novo i neupotrebljavano....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 95.000 KM, 38,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju više stanova u izgradnji u Novim Banovcima različitih kvadratura od 35 do 55m2. Pored objekta se nalaze osnovna škola, vrtić i ostali sadražji .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 268.400 KM, 38,00 m2 cca 7060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 227.100 KM, 38,00 m2 cca 5980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju najavljuje opremljen apartman od 38m2 u sklopu Snježne Doline na Jahorini .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 254.200 KM, 38,00 m2 cca 6690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 264.100 KM, 38,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 95.575 KM, 38,00 m2 cca 2520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

PRODAJA STANOVA!!! NOVOGRADNJA!!! LOKACIJA :MUHAMEDA I VLADE MEHMEDBASICA BB,NOVA DOBRINJA FAZA II U nastavku Dobrinje 4 Više informacija na 065/513-480 ili na mail: prodaja@npl-project.com MOGUĆNOST KREDITIRANJA PREKO NLB BANKE, ATOS BANK, NOVA BANKA,SPARKASSE BANK,NAŠA BANK .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 263.200 KM, 38,00 m2 cca 6930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 204.600 KM, 38,00 m2 cca 5380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2024.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 262.800 KM, 38,00 m2 cca 6920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 282.600 KM, 38,00 m2 cca 7440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 254.700 KM, 38,00 m2 cca 6700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju najavljuje opremljen vrhunski apartman od 38m2 u sklopu Snježne Doline na Jahorini .