• GoHome Professional
nekretnine sarajevo što manje do 100 m2 - GoHome pretraga ponude nekretnine
  • nekretnine sarajevo što manje do 100 m2 - GoHome pretraga ponude nekretnine
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo što manje do 100 m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo što manje do 100 m2" pronađeno 2 314 nekretnina - prosječna cijena 3.700 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 230000 KM
    • do 290000 KM (prosječna cijena)
    • do 340000 KM
    • do 2900 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan u izgradnji Naselje ŠIP, Centar. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i balkonom, spavaće sobe i kupatila. Stan se nalazi na 1 spratu od 4 zgrade sa liftom, vrhunski kvalitet ugradbenih elemenata,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM STAN SARAJEVO DOBRINJA 4 FEDERALNI DIO 50m2 BALKON,PODRUM,JEDNOIPOSOBAN SUNČANA STRANA Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Manji stan sa baštom u mirnom naselju. Renoviran 2011 godine. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju završene i useljive stanove u novogradnji Grad Konjic. Uknjiženi i useljivi stanovi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini magistralnog puta i na samo 50km od Sarajevskog aerodroma vožnje autoputem i 2 sata od izlaza....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan sa divnim pogledom u stambenoj zgradi novije gradnje. Stan se sastoji od dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavace sobe, balkona i hodnika. Stan je potpuno namjesten, bez ikakvih dodatnih ulaganja. Nalazi se na sedmom spratu u stambenoj zgradi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje u pretprodaji stan u novom naselju Nova Dobrinja, u izgradnji Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i balkonom, spavaće sobe i kupatila. Stan se nalazi na 6 spratu od 7 zgrade sa liftom, vrhunski kvalitet ugradbenih....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalaze u strogom centru Sarajeva, luksuzno opremljeni skupocijenim praketom iz Italije, bravarijom koja se satsoji od kombinacije drveta s unutrašnje i aluminijuma s vanjske strane, alarmom Sikra security, liftom, klima uređajima… itd. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja nov apartman sa jednom spavaćom sobom smješten na 3. spratu objekta sa liftom. Apartman površine 50m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom te balkonom.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 470.400 KM, 51,00 m2 cca 9220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Grbavica, u ulici Topal Osman Paše. Stan je površine 51m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, ostave, kupatila, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 179.060 KM, 51,00 m2 cca 3510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

APARTMANI TREBEVIĆ NOVOGRADNJA!!! NPL WOLVES!!! NPL Wolves Trebević – NPL Wolves Trebević (npl-wolves.com) U srcu prirode na Trebeviću u prodaji veliki izbor apartmana u izgradnji od 36m2,39m2,41m2,49m2 i 51m2 Apartmane mozete kupiti putem kredita,kojeg mozete ostvariti preko jedne....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 387.300 KM, 51,00 m2 cca 7590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2025.,

www.indomio.ba

Zetta u sklopu svoje ponude izdvaja stambeni objekat “Begluk”, pozicioniran na korak od Baščaršije, na jednoj od najprestižnijih lokacija grada. Objekat je rađen po najvišim standardima, te kvalitetom koja pristoji samo takvoj lokaciji. Standard gradnje: Objekat je izgrađen od visokokvalitetnih....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 70.000 KM, 51,00 m2 cca 1370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo dvosoban stan ukupne površine 51m2 u ulici Kromolj, opština Centar. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i wc-a. Stan posjeduje balkon od cca. 4 m2 i pripadajuću terasu od cca. 25m2. Stambeno-poslovni objekat nalazi se u zelenoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 103.000 KM, 51,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan u naselju Bulevar lamela B2 na 4 spratu. Orijentacija Jugozapad. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 124.950 KM, 51,00 m2 cca 2450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe u Istočnom Sarajevu, ulica Dabrobosanska. Prostirući se na 6 spratova, ovo stambeno zdanje u ulici Dabrobosanska u Istočnom Sarajevu, u neposrednoj blizini Bingo šoping centra pruža....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 128.000 KM, 51,00 m2 cca 2510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja klasičan dvosoban stan sa balkonom na Ilidži u naselju Pejton, ulica Josipa Slavenskog. Nekretnina je smještena na četvrtom ujedno i posljednjem spratu zgrade bez lifta. Površina stana je 51 m2, a čine je dnevni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mojmilo, 86.700 KM, 51,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.500 KM, 51,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja stan sa jednom spavaćom sobom površine 51m2 pozicioniran na 3.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Istočno Sarajevo, Ulica Akademika Petra Mandića. Iza leđa autobuske stanice. Dvosoban stan odličnog rasporeda stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 32.530 KM, 51,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

⭐️EKSKLUZIVNO⭐️ Od danas počinje pretprodaja stanova u izgradnji na lokaciji Grbavica kod poliklinike SANASA. Ovaj projekat SPO "NOVA" Grbavica je planiran da bude završen do sredine 2023 godine. Projektovan kao Po S3 S2 S1 P 3 Kolski prilaz iz ulice Grbavička a pješački glavni ulaz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 186.065 KM, 51,00 m2 cca 3650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stanova u stambeno-poslovnom objektu u izgradnji na Dobrinji. Nakon realizacije niza uspješnih stambeno-poslovnih objekata firma Butmir u saradnji sa agencijom za nekretnine Stanpromet sa ponosom predstavlja novi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 106.428 KM, 51,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju useljiv dvosoban stan u Istočnom Sarajevu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, jedne spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, balkona i kupatila.Dvostrane orijentacije. Sunčana strana. Stan se nalazi na 1 spratu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 165.000 KM, 51,00 m2 cca 3240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine nudi stan za prodaju 51m2 ZK(+ zatvoren balkon i pripojen stanu). Smješten na visokom prizemlju zgrade bez lifta naselje Grbavica, ulica Hasana Brkića. Stan se sastoji od centralnog ulaznog hodnika sa ostavom, jedne spavaće sobe , kupatila ,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 195.068 KM, 51,00 m2 cca 3830 KM/m2

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.05.2023.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo dvosoban stan površine 51m2, a koji se nalazi na drugom spratu stambene zgrade izgrađene u neposrednoj blizini Shopping centra Grbavica, ulica Hasana Brkića. Jedna od najatraktivnijih lokacija, zajedno sa vrlo traženom kvadraturom i spratnošću predstavlja osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo potpuno i lijepo opremljen dvosoban stan površine 51m2. Stan se nalazi u ulici Džemala Bijedića u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu „Bulevar“ na Stupu. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, ostave, predsoblja i lođe.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo lijep i namješten dvosoban stan površine 51m2, a koji se nalazi na drugom spratu stambene zgrade izgrađene u neposrednoj blizini Shopping centra Grbavica, ulica Hasana Brkića. Sastoji se od komfornog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i balkonom, jedne komforne....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2024.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo svijetao i lijepo opremljen dvosoban stan, površine 51m2, koji se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade u ulici Hasana Brkića, naselje Grbavica. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, ostave i balkona. Zbog dvostrane orjentacije....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2023.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo lijepo uređen stan površine 51,25m2, sa garažnim mjestom povrišne 13,37m2 i ostavom površine 2,99m2. Stan se nalazi se na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade novije gradnje koja predstavlja dio kompleksa „Nova Otoka“ i ima izuzetno funkcionalan raspored prostorija. Sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 66.300 KM, 51,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2024.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo potpuno opremljen, dvosoban stan površine 51m2. Stan se nalazi na drugom spratu stambeno-poslovnog objekta, u kompleksu „Nova Otoka“. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila, ostave, predsoblja i ustakljene lođe. Parket u stanu....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2026.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo nov i novoopremljen dvosoban stan površine 51m2, sa garažom. Nalazi se na četvrtom spratu objekta koji je sastavni dio novoizgrađenog stambeno-poslovnog kompleksa „Bulevar“ na Stupu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan sa spavaćom sobom u Makarskoj, naselje Glavica. Stan u centru Makarske sa vanjskim parking. mjestom, naselje Glavica. Ukupna površina stana B1 sa vanjskim parking mjestom P7 je 54,18 m2, a površina samo stana je 51,68 m2. Stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u Istočnom Sarajevu Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 50.68 m2 u ulici Karađorđeva,Istočno Sarajevo. Stan se nalazi na 1 spratu. Zgrada posjeduje lift. Grijanje je etažno, termo-blok. Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja luksuzan apartman sa dvije spavaće sobe na lokaciji Bjelašnica, Babin Do. Apartman se nalazi na prvom spratu novoizgrađenog objekta i ima otvoren pogled na stazu, u svojoj površini od 51m2 se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Ovaj stambeno-apartmanski objekat je smješten na lokalitetu poznatog sarajevskog izletišta Brus, udaljen je 70 metara od centralnog parkinga, kao i u neposrednoj blizini svih drugih sportsko-zabavnih sadržaja koje nudi Trebević tokom svih 365 dana u godini. Naš Trebević Residence....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u Istočnom Sarajevu Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 51,16 m2 u ulici Karađorđeva,Istočno Sarajevo. Stan se nalazi na 5 spratu(mansarda). Stambena jedinica se sastoji od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

⭐️EKSKLUZIVNO⭐️ Prodaja stanova na lokaciji Grbavica kod poliklinike SANASA. Ovaj projekat SPO "NOVA" Grbavica je planiran da bude završen do kraja 2023 godine. Projektovan kao Po S3 S2 S1 P 3 Kolski prilaz iz ulice Grbavička a pješački glavni ulaz iz ulice Derviša Numića. U prizemoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman sa dvije spavaće sobe u objektu Trebević Residence PREMIUM. Doživite vrhunski život na Trebeviću s našim izuzetno oblikovanim trosobnim stanom, koji se trenutno gradi na prvom spratu Trebević Residence....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja nov apartman sa jednom spavaćom sobom smješten na 3. spratu objekta sa liftom. Apartman površine 50.6m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom te....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Otkrijte savršen spoj luksuza i udobnosti u Trebević Residence Premium - objektu u izgradnji. Naša druga apartmanska zgrada na lokaciji Brus, Trebević. Opština Istočni Stari Grad. 1150 metara nadmorska visina, a na 15 minuta vožnje od centra grada te 20 minuta od Jahorine. Detalji....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 87.000 KM, 52,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine ARA do.o.o. Sarajevo prodaje dvosoban stan površine 52 m2, na Alipašinom polju – B faza u ulici Semira Frašte kod toplana. Stan se nalazi na 12. Spratu u zgradi sa dva lifta. Stan ima: – Hodnik – Kupatilo – Kuhinju – Trpezariju – spavacu sobu i – dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.000 KM, 52,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u naselju Hrasno, ulica Antuna Branka Šimića, općina Novo Sarajevo. Nekretnina smještena na 4.spratu ujedno i posljednjem, u svojoj površini od 52m2 se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, prostranog....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 673-714 (od ukupno 743)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>