• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 100 m2 do 510000 km što sku - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo do 100 m2 do 510000 km što sku - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 100 m2 do 510000 km što skuplje

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 100 m2 do 510000 km što skuplje" pronađeno 1 266 nekretnina - prosječna cijena 3.300 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 480000 KM (malo jeftiniji)
    • 530000 KM (malo skuplji)
    • do 2800 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • podrum
    • balkon
    • 2.sprat
    • renoviran
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 560.000 KM, 56,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 560.000 KM, 99,00 m2 cca 5660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Marijin Dvor, 558.000 KM, 81,00 m2 cca 6890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sarajevo do 100 m2 do 510000 km što skuplje'
550.000 KM
550.000 KM
550.000 KM
  Stan, SARAJEVO, 557.998 KM, 76,00 m2 cca 7340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine oglašava prodaju četverosobnog stana u okviru stambenog objekta Ilidža Residence, opština Ilidža, naselje Otes, u ulici Spomenik. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku B7 površine 76,04 m2 i dostupan je na 4 i 5 spratu stambene zgrade. Po strukturi....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 554.484 KM, 52,00 m2 cca 10660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine objavljuju prodaju dvosobnog apartmana u hotelsko – apartmanskom kompleksu „Snježna dolina“ na Jahorini. Planinski ugođaj i ambijent smješten na 1595m nadmorske visine, gdje netaknuta priroda dominira. Jahorina-olimpijska ljepotica i naselje Obućina bare u neposrednoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 550.000 KM, 86,00 m2 cca 6400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se sprat austro-ugarske zgrade u srcu Ba�?ar�ije, u ulici Telali, 20ak metara od Sebilja. O nekretnini : Ono �to ovu nekretninu izdvaja je njena top lokacija, blizna Sebilja koji je na 20ak metara, u samom jezgru kulturno-historijskog dijela Starog Grada. Sprat posjeduje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 550.000 KM, 100,00 m2 cca 5500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.01.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 548.800 KM, 78,00 m2 cca 7040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 78,24m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom, a koja ima ukupno VI spratova. Po strukturi stan je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne velike spavaće sobe, dvije manje spavaće sobe, balkona i kupatila.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 548.800 KM, 78,00 m2 cca 7040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 78 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, degažmana iz kog se ide u dvije spavaće sobe, kupatila i tri balkona. Vanjska stolarija je PVC i drvena. Unutrašnjaa....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 548.800 KM, 96,00 m2 cca 5720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je na dvije etaže, površine 96,5 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta, koj je ujedno i zadnji sprat. Po strukturi je petosoban. I etaža se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon koji se ustakljen, spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 548.800 KM, 45,00 m2 cca 12200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju poslovni prostor u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Kovačići, u ulici Zagrebačka Poslovni prostor je površine 45m2 i nalazi se na zemljištu površine 57m2. Objekat je samostojeći prizemni. U Zk-a se vodi kao zemljište (gradilište), a posjeduje građevinsku....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Centar, 542.000 KM, 94,00 m2 cca 5770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.11.2025.,

www.realitica.com

NA PRODAJU STAN 94m2, NA ATRAKTIVNOJ I TRAŽENOJ LOKACIJI U UL. RIZAHA ŠTETIĆA, CENTAR, SARAJEVA! ; Centar .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 539.000 KM, 96,00 m2 cca 5620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Trosoban namješten stan uknjižene površine 92 m2 na 2. spratu zgrade u ulici Obala Kulina bana, općina Stari Grad. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinje, kupatila i hodnika, a nalzi se u zgradi austrougaske gradnje. Nekretnina je ranije renovirana....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 539.000 KM, 52,00 m2 cca 10370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju apartam na Bjelašnici, ulica Babin Do. Apartman je površine 52 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, spavaće sobe i kupatila. Vanjska....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 539.000 KM, 100,00 m2 cca 5390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.10.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Ciglane, 536.900 KM, 75,00 m2 cca 7160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se adaptiran trosoban stan na Ciglanama ukupne površine 75m2. ; Ciglane .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 536.900 KM, 94,00 m2 cca 5710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2024.,

www.realitica.com

U centru Sarajeva, preciznije u mirnoj i čistoj ulici Antuna Hangija, nalazi se ova jedinstvena nekretnina, koja može biti vaša. “De jure“, riječ je o dvoetažnom stanu koji se prostire na (uknjižena) 94 kvadrata, a “de facto“ to je prava kuća, s lijepom okućnicom, garažom, dvije velike....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 536.746 KM, 63,00 m2 cca 8520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor je površine 63,24 m2 i nalazi se na prizemlju stambene zgrade. Sastoji se iz dvije prostorije, jedne veće i druge manje i toaleta. Vanjska stolarija su ALU portali. Pod je keramika. Grijanje je na struju, posjeduje i klima uredjaj. ID CODE: 13520 Tarik Musabegović....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Ciglane, 536.000 KM, 75,00 m2 cca 7150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2025.,

www.realitica.com

Novo u ponudi ! Na prodaju je stan od 75 m2 smješten u jednom od najpoželjnijih naselja u Sarajevu, Ciglane. Ovaj svijetli i funkcionalni stan sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, dvije udobne spavaće sobe, modernog kupatila i ulaznog hola. Grijanje je gradsko....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Mejtaš, 531.800 KM, 85,00 m2 cca 6260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju četverosobnog stana u najljepšem dijelu sarajevskog centra na Mejtašu, ul. Mehmed-paše Sokolovića. ; Mejtaš .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 530.000 KM, 99,00 m2 cca 5350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine izdvaja moderan stan sa tri spavaće sobe, baštom i dvije garaze za prodaju. Nalazi se na samo par stotina metara od srca Baščaršije u zgradama kvalitetne gradnje. Ima.površinu od 100 kvadrata plus bašta od 150 kvadrata. Nedavno renoviran i opremljen,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 529.200 KM, 93,00 m2 cca 5690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Vikendica je površine 93 m2 i nalazi se na parceli površine 486 m2. Sastoji se iz dvije etaže. Prva etaža je garsonjera površine 17 m2 Druga etaža je trosoban stan površine 76 m2. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je brodski, laminat i keramika. U bašti....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ciglane, 525.000 KM, 75,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2025.,

www.area.ba

Prodaje se adaptiran trosoban stan na Ciglanama ukupne površine 75m2. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa prelijepim pogledom, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, predsoblja, garderobera i kupatila. Dvostrana orijentacija stana istok-zapad, što ovaj stan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 525.000 KM, 93,00 m2 cca 5650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.12.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se 3 i 1/2 soban stan stvarne korisne površine 93 m2+ lođa 7 m2 na atraktivnoj lokaciji u samom centru Mejtaša. Postoji i mogućnost zamjene za dva stana manje kvadrature ! Lokacija osunčana, izdignuta, u blizini najuže gradske zone, više značajnih javnih ustanova, OŠ Slilvije....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 524.806 KM, 75,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se adaptiran trosoban stan na Ciglanama ukupne površine 75m2. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa prelijepim pogledom, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, predsoblja, garderobera i kupatila.Dvostrana orijentacija stana istok-zapad, što ovaj stan čini....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 524.806 KM, 94,00 m2 cca 5580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 524.700 KM, 53,00 m2 cca 9900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja klasičan dvosoban stan pozicioniran na 2. spratu zgrade bez lifta, ulica Behdžeta Mutevelića, naselje Grbavica, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom i izlazom na....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 521.360 KM, 42,00 m2 cca 12410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Apartman je površine 41,83 m2 po ZK izvatku i nalazi se na I spratu. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na veliku terasu, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket i keramika.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 520.000 KM, 83,00 m2 cca 6270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.08.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 520.000 KM, 105,00 m2 cca 4950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.05.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 520.000 KM, 85,00 m2 cca 6120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 519.400 KM, 53,00 m2 cca 9800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

ID CODE: 13961 Ervin Hadžiefendić Mob: +38762772006 E-mail: ervin@nekretnine-myspace.com www.nekretnine-myspace.com Nekretnina posjeduje Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Klima Internet .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 519.400 KM, 67,00 m2 cca 7750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 67m2 i nalazi se na drugom (po papirima) spratu stambene zgrade. Zgrada ima prizemlje, prvi i drugi sprat pa se može reći da je stan i na trećem (nije zadnji) spratu. Po strukturi stan je trosoban. Sastoji se od dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 509.600 KM, 61,00 m2 cca 8350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Socijalno u ulici Zmaja od Bosne. Stan je površine 61m2 + 15 m2 balkon i nalazi se na I spratu stambene zgrade bez lifta a koja ima ukupno V spratova. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 508.418 KM, 52,00 m2 cca 9780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine oglašavaju prodaju aparmana u novogradnji ARTES na Bjelašnici, ulica Babin do. Apartman koji vam predstavljamo nosi oznaku 3.C, projektovane površine 52,50 m2, sprat 1, trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije sobe i kupatila. Cijena....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Breka, 506.200 KM, 88,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

A sad spektakl! Prelijep dvostrano orijentiran troiposoban stan, detaljno renoviran 2016. godine, u besprijekornom stanju.Stan od uknjiženih 88 kvadrata (s inkorporiranim balkonom) čine dnevni boravak, trpezarija i kuhinja otvorenog koncepta, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i veliki....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Centar, 506.200 KM, 59,00 m2 cca 8580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se moderno namješten dvosoban stan u novoizgrađenom objektu sa vanjskim parking mjestom, naselje Pionirska Dolina, općina Centar. ; Pionirska Dolina .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 505.680 KM, 77,00 m2 cca 6570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 76,71 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom a koja ima ukupno VI spratova. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, toaleta, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje, degažmana, dvije spavaće sobe i kupatila. Stan je u novogradnji BH BAU.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Logavina, 504.000 KM, 72,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, STAN 72m2, STARI GRAD, LOGAVINA, SARAJEVO ; Grijanje plinsko Plin PRODAJA, STAN 72m2, STARI GRAD, LOGAVINA, SARAJEVO.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 500.000 KM, 96,00 m2 cca 5210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.07.2025.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, KUĆA SA OKUĆNICOM, STARI GRAD, SARAJEVO ; Alarm Balkon Garaza Grijanje plinsko Internet PRODAJA, KUĆA SA OKUĆNICOM, STARI GRAD, SARAJEVO.

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.07.2025.,

www.realitica.com

NA PRODAJU – KUĆA S OKUĆNICOM SMJEŠTENA U STAROM GRADU, SARAJEVO .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 500.000 KM, 97,00 m2 cca 5160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo četverosoban stan ukupne površine 97m2 u ulici Kromolj, opština Centar. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje sa trpezarijom ukupne površine 42.49 m2, spavaće sobe površine 14.11 m2, spavaće sobe površine 11.24 m2, spavaće sobe površine 7.74 m2, kupatila i wc-a površine....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 814)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>