• GoHome Professional
nekretnine sarajevo do 290000 km što skuplje - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • nekretnine sarajevo do 290000 km što skuplje - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo do 290000 km što skuplje

  • Za upit "nekretnine sarajevo do 290000 km što skuplje" pronađeno 1 445 nekretnina - prosječna cijena 2.034 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 270000 KM (malo jeftiniji)
    • 300000 KM (malo skuplji)
    • do 1800 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • okućnica
    • 4.sprat
    • adaptiran
    • roh-bau
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 195.068 KM, 51,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stanova u stambeno-poslovnom objektu u izgradnji na Dobrinji. Nakon realizacije niza uspješnih stambeno-poslovnih objekata firma Butmir u saradnji sa agencijom za nekretnine Stanpromet sa ponosom predstavlja novi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 195.000 KM, 78,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Upravo adaptiran,kvalitetan stan na prvom katu u Hrasnom zgrade od 4 kata. 78m2 plus dva balkona 8m2 plus održavani podrum.Nova petkomorna stolarija sa garancijom,etažno plinsko grijanje sa garancijom,vrhunska keramika i oprema grohe,geberit,hansgrohe,kolpa san,Nova protuprovalna....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Pofalići, 195.000 KM, 140,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u naselju Pofalići, ulica Humska, u neposrednoj blizini fabrike duhana. Parcela na kojoj se nalazi kuća je površine 300m2. Kuća je na dvije etaže od kojih svaka ima stanbenu površinu od 70m2. Uz kuću se nalazi velika terasa ispod koje je napravljena ostava-kotlovnica.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 195.000 KM, 60,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan od 60 m² smješten na drugom spratu. Stan sadrži zatvoreni balkon površine 3 m², kao i ostavu u podrumu. Grijanje je centralno, a stan je topao i osunčan s puno prirodnog svjetla. Ispred zgrade nalazi se javni parking. Stan je odlično lociran – u blizini su škole, vrtić i park,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 195.000 KM, 49,00 m2 cca 3980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan na odličnoj lokaciji u naselju Čengić Vila II, ulica Gradačačka. Nekretnina je smještena na drugom od ukupno tri sprata zgrade novije gradnje. Površina stana je 49 m2, a čine je dnevni boravak s....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 195.000 KM, 156,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prazan lokal od 156 kvadratnih metara na Kosevskom Brdu u ulici Brace Begica br 48. Lokal je idealan objekat za manje renoviranje i ima ogromni potencijal da sluzi za bilo koju poslovnu svrhu, sve prema vasoj zelji i potrebi. (Sluzi idealno kao poslovni prostor, salon, kafic,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 195.000 KM, 76,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodaje se stan namješten, trosoban, u malim zgradama u Hrasnom. Stan je namješten, dvostrane orjentacije, sa klimom, dosta ugradbenih plakara, dva zatvorena balkona koji ne ulaze u kvadraturu. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 195.000 KM, 220,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem duplex kucu na sprat i 619m2 okucnice sa 2 odvojena ulaza 2 garaze 2 podruma u Sarajevu naselje Buca potok. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 195.000 KM, 65,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan pozicioniran na 5. spratu zgrade bez lifta na Trgu heroja, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, ostava, spavaća soba i kupatilo. Tu su i dva velika....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 195.000 KM, 72,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikendicu (kuću) sa uređenim zemljištem u naselju Ilovice, općina Trnovo. Naselje Ilovice se nalaze na 30 minuta od glavnog grada Sarajeva. Kuća je građena 2015. i 2016. godine, prva etaža iznosi 36m2 i potrkovni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 195.000 KM, 95,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličnu kuću u Starom Gradu Opis nekretnine: Prodaje se kuća ukupne površine 95m2 na Bistriku u mirnom naselju na odličnoj lokaciji u ulici Ćeljigovići. Prednost kuće je ta,što je objekat odličan i kao investicija.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 195.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2025.,

www.sarajcity.com

NA PRODAJU Poslovni prostor 80 m2 u ulici Kemal Begova, centar Sarajeva . Prostor je djelično suteren sa ulične strane (ukopan u zemlju 1 m) ..Sa dvorišne strane je izlaz na baštu gdje ima pravo korištenja. Prostor je u zapuštenom stanju,a pogodan je za razne djelatnosti Blizina svih....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 194.987 KM, 64,00 m2 cca 3050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u novogradnji Tibra, naselje Stup, općina Ilidža, u ulici Dr. Silve Rizvanbegović. Stan je po strukturi dvosoban a sastoji se od: dnevnog boravka sa izlazom na ustakljeni balkon, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe, kupatila, ostave i ulaznog hodnika. Površina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 194.900 KM, 400,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals real estate prodaje Vilu u Roh-Bau fazi sa građevinskom dozvolom na Poljinama, opština Centar - Sarajevo. Imanje se nalazi na izuzetnoj lokaciji koja pruža poseban ugođaj za odmor i mir sa lijepim pogledom i tišinom, udaljeno svega 4,3 kilometara ili 10 min. vožnje od....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 194.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

NN Nekretnine prodaje moderan i potpuno novoopremljen apartman na odličnoj lokaciji na Bjelašnici, u naselju Babin Do. Apartman se nalazi u kvalitetno izgrađenom objektu koji posjeduje vlastiti parking, a objekat i haustor su pod videonadzorom, što budućim vlasnicima pruža dodatnu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 194.400 KM, 72,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.04.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 194.320 KM, 56,00 m2 cca 3470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

U ponudi agencija za nekretnine Stanpromet.ba imamo jos samo dva apartmana slobodnih za kupovinu na lokaciji Babin Do Bjelasnica. Vrhunska pozicija i blizina staze, nova zgrada, lift, vrhunski gradjena i useljiva odmah. Dakle, stignete opremiti svoj apartman do početka nove sezone.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 193.800 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2025.,

www.realitica.com

Objekat se nalazi u naselju Ilovice u opštini Trnovo. Objekat je u fazi gradnje, trenutno su završeni grubi radovi. Objekat je rađen u nordijskom modernom stilu. Kuća kad se završi bit će niskoenergetski objekat idealan za uživanje u prirodi i ambijentu koji je okružuje ; Trnovo .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 193.350 KM, 64,00 m2 cca 3020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u novogradnji na odličnoj lokaciji Hotonj – u ul. Barice, općina Vogošća izdvaja trosoban stan površine 64.45m2 u objektu Hotonj Residence. Stan se nalazi na 3.spratu i ima odličan raspored prostorija koji čine ulazni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 193.200 KM, 46,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja apartman sa jednom spavaćom sobom smješten na petom spratu. I primarne Istočne orijentacije. Apartman površine 46m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja nov apartman sa jednom spavaćom sobom smješten na 5. spratu objekta sa liftom. Apartman površine 46m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom te balkonom.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 193.000 KM, 49,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja klasičan dvosoban stan pozicioniran na šestom spratu zgrade sa liftom, ulica Grbavička, naselje Grbavica, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa izlazom na balkon južne orijentacije,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 192.000 KM, 56,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje dvosoban stan površine 56 (60) m² u ulici Semira Frašte, naselje Alipašino Polje, općina Novi Grad. Stan se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, 191.739 KM, 3835,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.07.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se zemljište ukupne površine 3835 m2 Općina Ilidža naselje Blažuj. Zemljište je uz asvaltiranu saobračajnicu, na blagoj uzvisini sa odličnim pogledom. Na zemljištu senalazila vikendica, bespravni objekat, struja, voda, kanalizacija su blizu placa. Plac je komplet ograđen sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 191.544 KM, 56,00 m2 cca 3420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 191.220 KM, 64,00 m2 cca 2990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Istočnom Sarajevu, ulica Stefana Nemanje. Stan površine 63.74m2 nalazi se na 6. spratu objekta sa liftom i sastoji se od prostranog ulaznog hodnika iz kojeg se pristupa....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 191.000 KM, 48,00 m2 cca 3980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.09.2023.,

www.indomio.ba

Napredan i elegantan apartman u srcu planinskog raja – Bjelašnica! Lokacija: Bjelašnica, SMUK kompleks Tip nekretnine: Apartman Orijentacija: Jednostrana (Jug-Istok) Spavaće sobe: 1 Površina: 47,75 kvadratnih metara Cijena: 191.000 KM Opis: Ponosno vam predstavljamo ovaj prekrasan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 190.661 KM, 52,00 m2 cca 3670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stana u novogradnji na Stupu, općina Ilidža. Zgrada je udaljena 100 metara od tramvajske stanice, u neposrednoj blizini je stupska petlja, a ističemo i blizinu aerodroma. Saobraćajna komunikacija je izuzetno praktična,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 190.550 KM, 86,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje četverosoban stan na Dobrinji u blizini autobuske stanice u Istočnom Sarajevu, ulica Akademika Petra Mandića. Stan je pozicioniran na trećem spratu stambene jedinice bez lifta. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 190.000 KM, 150,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Agencija Dej Group prodaje kuću u Sokolović koloniji, sa 500 m2 zemljišta. Za detaljnije informacije, kontaktirajte nas na: 065/994-483 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Parking Internet .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 190.000 KM, 120,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikend objekat/kuću na dva sprata u naselju Bojnik, općina Novi Grad. Nekretnina površine 120m2 se sastoji od ulaznog dijela, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije i kupatila na prvoj etaži, dok na drugoj etaži....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Centar, 190.000 KM, 47,00 m2 cca 4040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2026.,

www.realitica.com

47m2,nov stan, IV sprat-penthaus, blizu škole, blizu autobuske stanice, blizu tramvajske stanice, blizu auto-puta ; Centar .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 190.000 KM, 76,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja četverosoban stan u naselju Dobrinja, Trg Sabora Bosanskog, općina Novi Grad. Stan površine 76m2 pozicioniran na prvom spratu zgrade od ukupno tri sprata čine dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 190.000 KM, 80,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljišna parcela od 1722m² sa kućom. Imanje se nalazi u naselju Vogošća (Blagovac) te pruža prelijep pogled na naselje. Prilaz zemljištu je asfaltiran, te posjeduje svu potrebnu infrastrukturu. Imanje posjeduje 3 garaže. Kako bi ste se sami uvjerili u samu poziciju zemljišta....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 190.000 KM, 65,00 m2 cca 2920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja penthouse sa velikom terasom u Istočnom Sarajevu, ulica Akademika Petra Mandića. Nekretnina površine 65m2 + 20m2 terase se nalazi na 5.spratu zgrade bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika, degažmana, dnevnog....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju useljiv i nov stan u Istočnom Sarajevu, Ul Dabrobosanska, Šetalište. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe od čega jedna sa gardaroberom, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, balkona, ulaznog hodnika i kupatila. Stan....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Centar, 190.000 KM, 71,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Stan u ulici Cobanija, visoko prizemlje, renoviran prije par godina, miran dio grada bez buke, stan se sastoji od dvije spavace sobe, kuhinja i trpezarija, kupatilo, dnevna soba, balkon. Stan ima i podrum. Grijanje gradsko. Izuzetna lokacija u samom centru grada. Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 190.000 KM, 130,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje vikend kuću u okolii TrnovaObjekat se nalazi u naselju Ilovice u opštini Trnovo. Objekat je u fazi gradnje, trenutno su završeni grubi radovi. Objekat je rađen u nordijskom modernom stilu. Kuća kad se završi bit će niskoenergetski objekat idealan za uživanje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, 190.000 KM, 60,00 m2 cca 3170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.08.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 189.988 KM, 130,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.08.2023.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 189.900 KM, 54,00 m2 cca 3520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje dvosoban stan sa Stupu pored Hife, ulica Dr. Silve Rizvanbegović. Stan je smješten na prvom spratu stambeno poslovne jedinice sa dva lifta. Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, kupatila, ostave i ustakljenog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 189.200 KM, 43,00 m2 cca 4400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.09.2024.,

www.area.ba

Prodaje se poslovni prostor u Novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu u naselju Šip, općina Centar, površine 43,97 m2. Sastoji se od jedne prostrane prostorije, kupatila i terase površine 41 m2 (uključena u cijenu/gratis) koja se nalazi ispred samog prostora. Nalazi se u prizemlju....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 812)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>