• GoHome Professional
nekretnine tuzla barem 100 m2 što jeftinije adapti - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine tuzla barem 100 m2 što jeftinije adapti - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine tuzla barem 100 m2 što jeftinije adaptiran Najnovije

  • Za upit "nekretnine tuzla barem 100 m2 što jeftinije adaptiran najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, TUZLA, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća u naselju Kula sa 200 kvadrata stambenog prostora, nedavno adaptirana kvalitetno i temeljno urađena. Centralno gradsko grijanje s kalorimetrom i kontrolom potrošnje. Solarni panel s vakumskim cijevima i bojlerom od 250 litara za toplu vodu tokom cijele godine. PVC stolarija s....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Tušanj, 100.000 KM, 130,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 110.000 KM, 215,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

POVOLJNO!!!! Prodaje se kuća u Slavinovićima, naselje Jahići, udaljena cca 500 m od policijske stanice ISTOK. Kuća posjeduje svu infrastrukturu (struja, voda, telefon, asfalt do kuće, ulična rasvjeta,.) Detaljnije na licu mjesta, na viđenje.. Kontakt tel. 035/ 255 - 150; 061/....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Batva, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 160m2, pomocni objekat s dvije sobe i kupatilom. garazom, okucnicom 1000m2 sa vocnjakom (lokacija je odlicna). Pogodno je za iznajmljivanje. Moze zamjena za Hrvatsku. Tel. 0038761284071, 0038761761256 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 170.000 KM, 315,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam kuću u naselju Miladije (Tuzla) za stan. Lokacija: Ukoliko želite živjeti na mirnoj i sigurnoj lokaciji koja se istovremeno nalazi u užoj jezgri grada, onda je ovo izvrsna lokacija za Vas. Ovo naselje je veoma popularno i atraktivno za obiteljski život jer se....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 395.900 KM na 369.300 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, TUZLA, Sjenjak, 369.300 KM, 97,00 m2 cca 3810 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 395.900 KM
29.04.2026 - 369.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

SJENJAK-NOVIJA GRADNJA! Atraktivan, moderan novoadaptiran prostran trosoban stan, površine 96,99 m2 sa dvije lođe! ; Sjenjak, Tuzla .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 500.000 KM, 600,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

061 733 322 tel za info Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Bakšaiš, 1.000.000 KM, 420,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

1300 kvadrata okucnice Komplett kribbeln betonski luvanw pa pokriveno uz glavnu cestu 10 metara Sve Opremljeno stilskim i modernim namjestajem objekat je sa ti poslovna prostora odvojena struja za zve lokale industriska vise namjenski 2lokala i jedan kafe bar 32 kvadrata Na prvom....

 
 
 
  Stan, TUZLA, Sjenjak, Na upit, 96,99 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.10.2025.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se moderan, novoadaptiran prostran trosoban stan, uknjižene površine 96,99 m², lociran u novijoj stambenoj zgradi u popularnom tuzlanskom naselju Sjenjak. Kvalitetan enterijer racionalno ukomponovan u stambeni prostor, funkcionalan raspored prostorija, dvostrana orijentacija....

 
 
 
  Stan, TUZLA, Bakšaiš, Na upit, 122,72 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2025.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se atraktivan adaptiran četverosoban stan uknjižene površine 126,72 m², i poslovni prostor uknjižene površine 21,22 m². Stan se nalazi na prizemlju stambenog objekta u strogom centru Tuzle, u ulici Maršala Tita, a poslovni prostor je smješten u suterenu iste zgrade. U neposrednoj....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine tuzla barem 100 m2 što jeftinije adaptiran (13)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Primjetili ste pogrešku?