• GoHome Professional
nekretnine tuzla do 1200 km/m2 barem 190 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine tuzla do 1200 km/m2 barem 190 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine tuzla do 1200 km/m2 barem 190 m2

  • Za upit "nekretnine tuzla do 1200 km/m2 barem 190 m2" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 507 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1100 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1200 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 52000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, TUZLA, Batva, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 160m2, pomocni objekat s dvije sobe i kupatilom. garazom, okucnicom 1000m2 sa vocnjakom (lokacija je odlicna). Pogodno je za iznajmljivanje. Moze zamjena za Hrvatsku. Tel. 0038761284071, 0038761761256 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 200,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUCA U TUZLI ( SLAVINOVICI ) EXTRA LOKACIJA Ulica: Alekse Santica 43 2 sprata i prizemlje ca. 200 kvadrata + 2 Balkona + 1.Terasa 400 kvadrata okucnice Vrlo dobra lokacija: 150 metara od Interexa 200 metara od Dramara mogucnost rasporeda prostorija po vlastitim zeljama 1/1, Kanalizacija,....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća u naselju Kula sa 200 kvadrata stambenog prostora, nedavno adaptirana kvalitetno i temeljno urađena. Centralno gradsko grijanje s kalorimetrom i kontrolom potrošnje. Solarni panel s vakumskim cijevima i bojlerom od 250 litara za toplu vodu tokom cijele godine. PVC stolarija s....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine tuzla do 1200 km/m2 barem 190 m2'
286.000 KM
  Kuća, TUZLA, 110.000 KM, 215,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

POVOLJNO!!!! Prodaje se kuća u Slavinovićima, naselje Jahići, udaljena cca 500 m od policijske stanice ISTOK. Kuća posjeduje svu infrastrukturu (struja, voda, telefon, asfalt do kuće, ulična rasvjeta,.) Detaljnije na licu mjesta, na viđenje.. Kontakt tel. 035/ 255 - 150; 061/....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 140.000 KM, 245,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća sa tri stambene jedinice površine 245m2 na parceli 1045m2, Gornja Tuzla. Sastoji se od suterena, prizemlja i sprata. U suterenu je kotlovnica, kupatilo i dvije prostorije. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja, dvije spavaće sobe, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 180,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 130.000 KM, 250,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća se sastoji od dva odvojena stana sa posebnim ulazima. Donji stan se sastoji od dvije sobe, kuhinja sa nišom, kupatilo, wc, ostava, veranda. Gornji stan se sastoji od dvije sobe, dnevni boravak, niša , kuhinja, wc, kupatilo, ostava, hodnik, veranda, terasa. Kuća posjeduje podrum,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 180.000 KM, 276,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Tuzli, cipelici uzi centar. POVRŠINA OBJEKTA: - Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 399.000 KM, 309,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stambeno – poslovni objekat ukupne površine 309 m2, izgrađen na parceli 445 m2 u naselju Slavinovići u Tuzli. Sastoji se od izložbenog salona površine 103 m2, koji se nalazi u prizemlju i velike prostorije površine 103 m2, koji se nalazi na spratu, kao iste te površine....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 170.000 KM, 315,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam kuću u naselju Miladije (Tuzla) za stan. Lokacija: Ukoliko želite živjeti na mirnoj i sigurnoj lokaciji koja se istovremeno nalazi u užoj jezgri grada, onda je ovo izvrsna lokacija za Vas. Ovo naselje je veoma popularno i atraktivno za obiteljski život jer se....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 450.000 KM, 350,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Porodična kuća novogradnja godina 2020 Zlokovac, Tuzla Povrsina od 350m2. Kuća se sastoji od 4 etaže. Prvi sprat dva stana, dvije kuhinje, s dnevnim boravkom, spavace kupatilo, obs! poseban ulaz, kotlovnica, pripremljena za gradsko grijanje. Drugi sprat: dvije spavace kupatilo, kuhinja,....

 
 
 
  Zemljište, TUZLA, 350.000 KM, 11783,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2025.,

www.aktido.ba

Prodaje se izuzetno atraktivno zemljište površine cca 11.700 m² u naselju Husino, u Tuzli, u neposrednoj blizini magistralnog puta Tuzla–Sarajevo, kod kružnog toka na Husinu. Kanalizacija, Struja, Telefonska instalacija, Vodovod.

 
 
 
 
-39%

Promjena cijene sa 180.000 KM na 110.000 KM dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, TUZLA, 110.000 KM, 30726,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 180.000 KM
18.04.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.aktido.ba

Prodaje se atraktivno zemljište ukupne površine30 726 m² , sa velikim razvojnim potencijalom za ozbiljne investicije u poljoprivredu, agrobiznis ili privatni rezidencijalni kompleks u naselju Bare u Tuzli. Kanalizacija, Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 
  Zemljište, TUZLA, Batva, 15.000 KM, 1200,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste pogodno za vikendice ali i za kucu! 1200 m2 Nalazi se u Tuzli,odmah iznad Dragodola,ide se putem preko Piskavice naselja! Zemljiste je ogradeno,put je do zemljista! Zasadene prosle godine mlade vocke! Ali najbolje je doci i uvjeriti se sam! Ima i mali objekat,vikendica....

 
 
 
  Zemljište, TUZLA, 50.000 KM, 1206,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se građevinska parcela ukupne površine 1206 m². Nalazi se u naselju Miladije, u blizini “Petrol” benzinske pumpe i stovarišta “Titanik”, a od glavne saobraćajnice je udaljena cca. 100 metara. Parcela je blago nageta, a do parcele se dolazi asfaltnim putem koji prolazi....

 
 
 
  Zemljište, TUZLA, Irac, 540.597 KM, 3460,00 m2 cca 160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dioničar dd Angrosirovina dd Tuzla, sa 38 % učešća u kapitalu društva, i član NO-a, Karabegović Mirsad, samoinicijativno i o svom trošku, ovim putem daje OBAVJEŠTENJE svim zainteresovanim potencijalnim kupcima i investitorima da će dana 31.05.2011( utorak ) u 08. 30 h, u prostoriji....