• GoHome Professional
nekretnine tuzla do 210000 km što manje balkon - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • nekretnine tuzla do 210000 km što manje balkon - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine tuzla do 210000 km što manje balkon

  • Za upit "nekretnine tuzla do 210000 km što manje balkon" pronađeno 55 nekretnina - prosječna cijena 1.508 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 190000 KM (malo jeftiniji)
    • 220000 KM (malo skuplji)
    • do 1500 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • namješten
    • vrt
    • kablovska
    • prizemlje
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, TUZLA, 110.000 KM, 140,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

kuca se nalazi u moluskoj rijeci cc140m2 stambenog prostora+podrum velicine 30m2+2manja podruma kuca je na sprat prizemje 2sobe kupatilo kuhihja 1sprat kuhinja,kupatilo,wc,4sobe Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 150.000 KM, 160,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 160m2, pomocni objekat s dvije sobe i kupatilom. garazom, okucnicom 1000m2 sa vocnjakom (lokacija je odlicna). Pogodno je za iznajmljivanje. Moze zamjena za Hrvatsku. Cijena po dogovoru. Tel. 0038761284071, 0038761761256 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Tuzli, u blizini kasarne i bolnice Gradina. Kuća na sprat, 10x9 m2, posjeduje 3 zasebna ulaza, 2 kupatila, trofaznu struju, gradsku vodu, kanalizaciju i sopstvenu izvorsku vodu. Garaža sa kotlovnicom 58 m2 iznad koje se nalazi terasa iste površine i pomoćni zgradu,....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 180,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Batva, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 160m2, pomocni objekat s dvije sobe i kupatilom. garazom, okucnicom 1000m2 sa vocnjakom (lokacija je odlicna). Pogodno je za iznajmljivanje. Moze zamjena za Hrvatsku. Tel. 0038761284071, 0038761761256 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 200,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUCA U TUZLI ( SLAVINOVICI ) EXTRA LOKACIJA Ulica: Alekse Santica 43 2 sprata i prizemlje ca. 200 kvadrata + 2 Balkona + 1.Terasa 400 kvadrata okucnice Vrlo dobra lokacija: 150 metara od Interexa 200 metara od Dramara mogucnost rasporeda prostorija po vlastitim zeljama 1/1, Kanalizacija,....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća u naselju Kula sa 200 kvadrata stambenog prostora, nedavno adaptirana kvalitetno i temeljno urađena. Centralno gradsko grijanje s kalorimetrom i kontrolom potrošnje. Solarni panel s vakumskim cijevima i bojlerom od 250 litara za toplu vodu tokom cijele godine. PVC stolarija s....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 110.000 KM, 215,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

POVOLJNO!!!! Prodaje se kuća u Slavinovićima, naselje Jahići, udaljena cca 500 m od policijske stanice ISTOK. Kuća posjeduje svu infrastrukturu (struja, voda, telefon, asfalt do kuće, ulična rasvjeta,.) Detaljnije na licu mjesta, na viđenje.. Kontakt tel. 035/ 255 - 150; 061/....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 140.000 KM, 245,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća sa tri stambene jedinice površine 245m2 na parceli 1045m2, Gornja Tuzla. Sastoji se od suterena, prizemlja i sprata. U suterenu je kotlovnica, kupatilo i dvije prostorije. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja, dvije spavaće sobe, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 130.000 KM, 250,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća se sastoji od dva odvojena stana sa posebnim ulazima. Donji stan se sastoji od dvije sobe, kuhinja sa nišom, kupatilo, wc, ostava, veranda. Gornji stan se sastoji od dvije sobe, dnevni boravak, niša , kuhinja, wc, kupatilo, ostava, hodnik, veranda, terasa. Kuća posjeduje podrum,....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 170.000 KM, 315,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam kuću u naselju Miladije (Tuzla) za stan. Lokacija: Ukoliko želite živjeti na mirnoj i sigurnoj lokaciji koja se istovremeno nalazi u užoj jezgri grada, onda je ovo izvrsna lokacija za Vas. Ovo naselje je veoma popularno i atraktivno za obiteljski život jer se....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 130.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U prizemlju kuce se nalazi poslovni prostor. Dva sprata imaju odvojene ulaze. Kuca je zavrsena i odmah useljiva. Nekretnina posjeduje Balkon Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 95.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moze i namjesten stan,uzimam u cijenu i automobil (golf5,golf4,pasat4,5..tdi motori) Stan je na odlicnoj lokaciji u blizini su tri supermarketa,dosta prodavnica,skola,bazen,policijska stanicainformacije na 061670207 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-55 (od ukupno 55)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.nekretnine365.com

www.nekretnine365.com