• GoHome Professional
nekretnine tuzla do 2700 km/m2 barem 140 m2 pogoda - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine tuzla do 2700 km/m2 barem 140 m2 pogoda - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine tuzla do 2700 km/m2 barem 140 m2 pogodan

  • Za upit "nekretnine tuzla do 2700 km/m2 barem 140 m2 pogodan" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 729 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2500 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 2800 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 75000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • namješten
    • adaptiran
    • okućnica
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, TUZLA, 150.000 KM, 160,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 160m2, pomocni objekat s dvije sobe i kupatilom. garazom, okucnicom 1000m2 sa vocnjakom (lokacija je odlicna). Pogodno je za iznajmljivanje. Moze zamjena za Hrvatsku. Cijena po dogovoru. Tel. 0038761284071, 0038761761256 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Mosnik, 350.000 KM, 180,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2026.,

www.indomio.ba

Kuća u Mosniku idealna za stanovanje i biznis Na prodaju kuća ukupne površine cca 180m², smještena na parceli od 245m², nedaleko od Biroa u Mosniku. Objekat je na dvije etaže (prizemlje i sprat) i pruža odlične mogućnosti za stanovanje i poslovne aktivnosti. Prizemlje: poslovni prostor....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Batva, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 160m2, pomocni objekat s dvije sobe i kupatilom. garazom, okucnicom 1000m2 sa vocnjakom (lokacija je odlicna). Pogodno je za iznajmljivanje. Moze zamjena za Hrvatsku. Tel. 0038761284071, 0038761761256 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Zemljište, TUZLA, 36.000 KM, 13000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste se nalazi u Tuzli mjesto Dreznik do parcele dolazi asvalt prosla je struja voda telefon .Prodaje se u cijelom komadu (13 duluma )sa sumom tacnije 7 duluma zemlje i ostalo suma ,pogodno za gradit kucu vikendicu .Za ostale informacije pozovite 0603169808 zamjena ne cijena....

 
 
 
  Zemljište, TUZLA, Batva, 15.000 KM, 1200,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste pogodno za vikendice ali i za kucu! 1200 m2 Nalazi se u Tuzli,odmah iznad Dragodola,ide se putem preko Piskavice naselja! Zemljiste je ogradeno,put je do zemljista! Zasadene prosle godine mlade vocke! Ali najbolje je doci i uvjeriti se sam! Ima i mali objekat,vikendica....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)