• GoHome Professional
novogradnja FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • novogradnja FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE

  • Za upit "novogradnja federacija bosne i hercegovine" pronađeno 888 nekretnina - prosječna cijena 2.533 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 180000 KM (prosječna cijena)
    • do 210000 KM
    • do 1800 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, TUZLA, 100.000 KM, 50,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luksuzno opremljen stan 50m2 projektovan za mladje bracne parove sa jednim djetetom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 320.000 KM, 270,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Nova gradnja, tri sprata, tri gradzevinske dozvole i 992 kvm zemljista, pred autoputa. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Novogradnja .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 411.600 KM, 64,00 m2 cca 6430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 64 m2 i nalazi se na VIII spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon, kuhinje, ostave, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 334.862 KM, 33,00 m2 cca 10150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine oglašavaju prodaju aparmana u novogradnji ARTES na Bjelašnici, ulica Babin do. Apartman koji vam predstavljamo nosi oznaku 5.E, projektovane površine 32,97 m2, sprat 3, dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, sobe i kupatila. Cijena apartmana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 135.000 KM, 67,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kompletno namjesten stan od 67m2 u novogradnji na Dobrinji.Stan se nalazi na sedmom spratu zgrade izgradene 2011god.Sastoji se od dnevnog boravka,kuhinje i trpezarije u jednoj cjelini,spavace sobe,kupatila i balkona od cca6m2 koji ne ulaze u kvadraturu stana.Stan je potpuno....

 
 
 
  Hotel, MOSTAR, 720.000 KM, 480,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo motel, odlicna lokacija,posao uveden,vise info na www-villa-anri-mostar.ba,8 moderno uredjenih soba,recepcija, loby,bar,sala za dorucak,Ispred objekta 200m2 javne povrsine,povoljno za parking gostiju,stolove za bastu, mogucnost otkupa. Nekretnina posjeduje Balkon Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 40.000 KM, 34,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Tušanj, 100.000 KM, 130,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 120.000 KM, 160,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Novosagradjena kuca na dvije etaze Nalazi se na putu Zavidovici-Maglaj,udaljena od glavnog puta cca 500 m a od grada cca 3,5 km,stara Ekonomija Svaka etaza ima zaseban ulaz. Centralno grijanje na cvrsto gorivo Novo namjestena sa modernim namjestajem i kuhinjom austrijske marke "Dann"....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 60.000 KM, 40,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2020.,

www.nekretnine.ba

Poslovni objekat u centru grada, na ulazu u OS Lukavac Grad. Objekat je na sprat ukupne povrsine 40m2 i pogodan je za razne vrste djelatnosti. Vlasnistvo 1/1. Nekretnina posjeduje Plin Voda Struja Novogradnja Parking Klima .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 646.800 KM, 76,00 m2 cca 8510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 74,20 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe i dva kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena.....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 110.000 KM, 250,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu kuću u Bugojnu tlocrtne površine 100 m2, Ul. Slobode 242. Podrum - jedna prostorija Suteren - garaža, kotlovnica Prizemlje - Ulazni predprostor, garderoba , hodnik, wc, kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak, terasa Polukat - hodnik, kupatilo, radna soba, spavaća....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAKANJ, 78.000 KM, 66,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban stan u ulici Branilaca površine 65,31 metar kvadratni na prvom spratu iznad knjižare Novela. Stan se sastoji od kuhinje, spavaće sobe sa izlazom na balkon, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, djećije sobe, hodnika i kupatila. Stan je u odličnom stanju, posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 93.800 KM, 67,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, OLOVO, 50.000 KM, 60,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Novogradnja Parking .

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 180.000 KM, 180,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Porodična kuća 9,50 x 10,30 na sprat izgrađena 1997 godine sa dva balkona na spratu i jednom terasom u prizemlju.U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa trepezarijom, WC sa kupatilom, ulazni hodnik sa stepenicama obloženim sa jasenom koja vode na sprat i garažom koja je vezana....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 300.000 KM, 180,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

moze kompezacija za stan uz vasu nadoplatu- KUCA -mjesto POTOK ZENICA Zemljiste 140 m2 sa garazom i bastom+POSLOVNI PROSTOR prizemlje + 2 sprata ukupne kvadrature 180m2 od tog 30m2 je POSLOVNI P 150 m2 je STAN vise slika na PIKU http://www.pik.ba/artikal/14451148/kuca-zenica-potok/....

 
 
 
  Apartman, MARKOVIĆI, 70.000 KM, 31,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Apartmani u Budvi, naselje Markovici,s prelepim pogledom na more.Zgrada je apartmanskog tipa i ima 20 kako nameštenih tako i nenameštenih apartmana.Apartmani imaju kompletnu sanitariju u kupatilima sa hidromasašnim kabinama, podovi su presvučeni prvoklasnim parketom, a u kupatilima....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 159.000 KM, 54,00 m2 cca 2940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nekorišten nov stan u novogradnji, ulica Dečanska, Istočno Sarajevo. Nekretnina površine 54m2 koja se nalazi na 6. spratu zgrade sa liftom se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, balkona, hodnika,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 160.000 KM, 160,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Vogošći, ul. Dreskovača. Novogradnja, useljiva, P+S+P, sa tri balkona, ljetnjom baštom, voćnjakom. Pet minuta hodanja do osnovne škole i sportskog centra, deset minuta hodanja do zgrade općine. U kući su u svim sobama hrastovi parketi, italijanska keramika, telefon,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽIVINICE, 160.000 KM, 100,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 60.500 KM, 50,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Extra pozicija, vrhunska termoizolacija, Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 70.000 KM, 51,00 m2 cca 1370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo dvosoban stan ukupne površine 51m2 u ulici Kromolj, opština Centar. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i wc-a. Stan posjeduje balkon od cca. 4 m2 i pripadajuću terasu od cca. 25m2. Stambeno-poslovni objekat nalazi se u zelenoj....

 
 
 
  Kuća, KOBILJA GLAVA, 330.000 KM, 280,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Izuzetno atraktivna nekretnina u lijepom dijelu grada sa dosta sunca,nadomak samog centra grada. Naselje Kobilja Glava, ulica Sipska sa pristupm objektu iz dva pravca. Kuća ima 280 m2 površine i sastoji se od POSLOVNOG PROSTORA u prizemlju, potpuno opremljenog SPRATA (sa kvalitenim....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 650.000 KM, 540,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Cjena je temelj za pregovora. - Za daljne Informacije nazovite: 062 374 154 Prodajem vilu na prelijepoj lokaciji u Azićima u neposrednoj blizini katoličke Crkve sjedne strane, a na suptrodnoj strani od prilike jednako udaljena Džamija.Vila-kuca nalazi se oko petlje *Stup* pored Dobrinjske....

 
 
 
  Kuća, VRAPČIĆI, 597.000 KM, 565,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Kvalitetna gradnja, na idealnoj lokaciji za porodični život. Sa odvojenim stambenim jedinicama za vise generacija jedne porodice. Poslovni prostor odvojen od stambenog sa parkingom ispred za različite vrste poslova. veliki teren iza kuće za vrt, dječji teren i porodične aktivnosti.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 80.000 KM, 145,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderna kuca u mirnom dijelu Sarajeva. 1/1 sve dozvole posjeduje. Etazno grijanje, garaza, velika basta. Mogucnost zamjene za stan.za sve informacije 063898626 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 129.000 KM, 78,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

HITNO prodajem trosoban, novo adaptiran stan na Dobrinji 74m2 na drugom spratu, stvarnih nakon adaptacije 78m2 ul. Trg Zlatnih Ljiljana 35. U adaptaciju je ulozeno vise od 25.000KM i sve je novo. Nova kuhinja, americki plakari, pvc stolarija, hrastov parket, komplet adaptirana banja.....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 115.000 KM, 120,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 144.000 KM, 74,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi 10km od centra Sarajeva. U blizini je škola,benzinska pumpa i stajalište buseva. Mirno okruženje. Za sve informacije nazovite 00385989132851 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 300.000 KM, 150,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ekstra luksuzan stan Saraj Polje 150m2 ekstra lokacija. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor....

 
 
 
  Kuća, BIJELO POLJE, 300.000 KM, 160,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U crnoj Gori ,na 10 minuta od centra grada Mojkovca odlicna lokacija,prelijepo i mirno mjesto sa novom i kvalitetno radjenom za sebe kucom ,super prilaz ,ravno dvoriste,struja,put,izvorske vode ,zasad maline i lesnika.mogucnost kupovine i doticnih parcela stobi cinilo parcelu do 1000000m²....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 90.000 KM, 47,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 175.000 KM, 300,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca izgradjena na 2 i pol sprata. Sprat useljiv, visoko potkrovlje, demiri u prizemlju na svim otvorima, garaza u sastavu kuce. Plac 1000 m2 sa vlastitim putem i starim vocnjakom. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Struja Novogradnja Parking Blindirana....

 
 
 
  Apartman, NEUM, 160.000 KM, 32,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem apartman u Neumu – novogradnja, na samo korak od plaže! Ovaj moderno opremljeni apartman idealan je za sve koji traže savršen prostor za odmor uz more ili kao investiciju u turizam. NAPOMENA: Apartman nije etažiran. Lokacija: Mimoza bb, Neum – kratke stepenice do plaže. Kvadratura:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 300.000 KM, 210,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Plac se nalazi na magistralnom putu Sarajevo - Foča. U pitanju je pilana smještena u hali od cca 200 m2 na placu veličine 2380 m2. Posjeduje sve dozvole i saglasnosti kao i priključke. Vlasništvo 1/1. Asfaltiran prilaz sa magistralnog puta kao i sve manipulativne površine cca 1500....

 
 
 
  Poslovni prostor, KUPRES, 90.000 KM, 200,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2020.,

www.nekretnine.ba

Poštovani. Prodajem Stambeni/poslovni objekat u samome centru Kupresa (Trg Hrvatskih Viezova) . - Prizemlje : u prizemlju se nalazi Poslovni prostor (40 ak kvadrata) Cijena Poslovnog prostora je 600 Eura po kvadratu, - 1 kat- Stambena jednica broj 1. sadrži preko 60 kvadrata, (grube....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 130.000 KM, 58,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Atraktivan i luksuzno opremljen stan, 57.18 m2, novogradnja, naselje čuva Gama sigurnost 24h (closed comunity, video nadzor i ulazna kapija), osigurana mjesta za parking, lijepo uređeno okruženje (profesionalni vrtlar), kablovski i internet priključak, etažno grijanje plinsko, vlastiti....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 300.000 KM, 118,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

TROSOBAN STAN SPC RONDO 118 m2 Prodajem komforni trosobni stan u Mostaru u ulici Kralja Petra Krešimira IV. - Tržni centar Rondo ukupne površine 118 m2. Stan se sastoji od velikog i komfornog dnevnog boravka, kuhinje, hodnika, kupatila sa WC-om, dodatni WC, tri spavaće sobe, komforni....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 85.000 KM, 125,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

dimenzije 8,5x11,5+terasa 3x7,P+S+P,na odlicnoj lokaciji,kuca se nalazi na izlazu iz srebrenika prema orasju,300m od semafora na desnoj strani,500m od samog centra,u neposrednoj blizini tus centra,konzuma,bekoshopa,hipomarketa,papiri su 1/1,posjeduje urbanisticku dozvolu,svoj put,kuca....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 627.200 KM, 47,00 m2 cca 13350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju apartman na Bjelašnici, općina Trnovo, u ulici Babin do. Luksuzni apartman na Bjelašnici je površine 47m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće....

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 440.000 KM, 220,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se sastoji od 3 etaze: 1 etaza: Garaza, ostava sa lozionicom i veserajom, dnevni boravak. 2 etaza: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo, ostava, izlaz na bastu. 3 etaza: 3 spavace sobe, kupatilo, 2 balkona. Grijanje etazno na: plin, struja, cumur. Kuca je moderno....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 806)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>