• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 360000 km što jeftinij - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • stanovi republika srpska do 360000 km što jeftinij - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 360000 km što jeftinije

  • Za upit "stanovi republika srpska do 360000 km što jeftinije" pronađeno 347 nekretnina - prosječna cijena 4.602 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 340000 KM (malo jeftiniji)
    • 370000 KM (malo skuplji)
    • do 4200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 3.sprat
    • namješten
    • atraktivno
    • za studente
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 172.280 KM, 43,00 m2 cca 4010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2025.,

www.indomio.ba

Novi stambeno-poslovni objekat na lijevoj obali Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. Lokacija: naselje Borik – u blizini Rebrovačkog mosta Kvadratura: 43,07 m2 sa 1....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 174.680 KM, 39,00 m2 cca 4480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji jednosoban stan u izgradnji površine 38.71 m² u naselju Borik. Strukturu stana čine kupatilo, dnevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, spavaća soba i lođa. Ovaj tip stana je smješten na tipskim etažama (od prvog do šestog sprata). Budući stambeni objekat (-2Po + P....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 174.800 KM, 76,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u Bijeljini u bijelim soliterima na prvom spratu površine 76 m2. Stan ima dvije spavaće sobe, dn.boravak, odvojenu kuhinju,kupatilo, wc i balkon da pogledom na glavnu ulicu. Cijena 2300 KM/ m2 065/259-797 Slavka Agencija Đokić .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 189.900 KM na 175.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 175.000 KM, 35,00 m2 cca 5000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.02.2026 - 189.900 KM
22.04.2026 - 175.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 175.000 KM, 28,00 m2 cca 6250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 175.000 KM, 33,00 m2 cca 5300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 176.000 KM, 30,00 m2 cca 5870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 177.768 KM, 49,00 m2 cca 3630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u izgradnji površine 49.38 m² u naselju Lazarevo. Strukturu ovog funkcionalnog stana činiće hodnik, dnevni boravak sa trpezariom i kuhinjom, kupatilo, spavaća soba i balkon. Ovaj tip stana je slobodan na četvrtom spratu. Budući stambeni objekat krasiće izuzetan....

 
 
 
  Stan, PALE, 177.840 KM, 45,00 m2 cca 3950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.03.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 178.928 KM, 50,00 m2 cca 3580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u izgradnji površini 50.12 m2 na odličnoj lokaciji kod parka „Mladen Stojanović“. Strukturu stana čine hodik, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak sa trepzarijom, spavaća soba i lođa. Stan će da karakteriše vrhunski kvalitet materijala i opreme. Podovi u kupatilu,....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 179.500 KM, 27,00 m2 cca 6650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.08.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 180.000 KM, 30,00 m2 cca 6000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 180.320 KM, 50,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u izgradnji površini 50.51 m2 na odličnoj lokaciji kod parka „Mladen Stojanović“. Strukturu stana čine hodik, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak sa trepzarijom, spavaća soba i lođa. Stan će da karakteriše vrhunski kvalitet materijala i opreme. Podovi u kupatilu,....

 
 
 
  Stan, DERVENTA, 180.734 KM, 78,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.08.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju trosoban stan od 78.58 m2,na cetvrtom spratu,sa balkonom od 6 m2 i ostavom od 10 m2. Stan se nalazi u ul. Dervenski Oslobodilaca br.45,Kineska Cetvrt. Stan je sredjen i namjesten,bez dodatni ulaganja,i prodaje se sa kompletnim namjestajem koji je vrlo malo koristen,posto....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 181.000 KM, 29,00 m2 cca 6240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 183.000 KM, 31,00 m2 cca 5900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 2, 183.232 KM, 66,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.08.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju funcionalan trosoban stan u izgradnji 66.63 m² u naselju Lazarevo. Strukturu stana činiće hodnik, dvije spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinja, te lođa. Ovaj tip stana je slobodan na I, II, III i IV spratu. Zgradu će da karakteriše kvalitetna gradnja....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 184.688 KM, 56,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.12.2025.,

www.indomio.ba

PRODAJA! BANJALUKA, STARČEVICA, VESELI BRIJEG! STANOVI U IZGRADNJI! Na prodaju stanovi u izgradnji, po odličnoj cijeni, u ulici Mire Kesić, naselje Starčevica, Veseli Brijeg.Nudimo stanove različitih kvadratura, u Lamenli 1 i 2. Iako su lamele u izgradnji, ostalo je još malo slobodnih....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 185.220 KM, 51,00 m2 cca 3630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji površine 51.45 m² u naselju Lazarevo. Strukturu ovog funkcionalnog stana činiće hodnik, dnevni boravak sa trpezariom i kuhinjom, kupatilo, dvije spavaće sobe i balkon. Ovaj tip stana je smješten na trećem spratu. Budući stambeni objekat krasiće....

 
 
 
  Stan, IVANICA, 186.000 KM, 68,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa 4 apartmana, malo uzdignutoj iznad sela Ivanica, na bosanskoj strani BH-Hrvatske granice, na udaljenosti od 8km do Dubrovnika i 17km do Trebinja. Sa ove tačke imate lijep pogled na selo i sa strane pogled na more. Zgrada se nalazi na mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 186.000 KM, 77,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2025.,

www.indomio.ba

POVOLJNO! Na prodaju trosoban stan od 77m2 u naselju Borik. Struktura stana: ulazni hodnik, prostrana kuhinja koja je vratima povezana sa dnevnim boravkom, balkon na koji se može pristupiti kako iz kuhinje tako i iz dnevnog boravka, toalet, degažman, kupatilo, dvije spavaće sobe.....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 190.000 KM na 187.000 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 187.000 KM, 58,00 m2 cca 3220 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.11.2025 - 194.000 KM
26.02.2026 - 190.000 KM
17.04.2026 - 187.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju dvosban stan površine 57.93 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, velika spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i dvije lođe. Stan je u dobrom stanju, očuvan. Treba naglasti da je su stanu ugrađena vanjska PVC stolarija, kupatilo je renovirano....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 187.500 KM, 35,00 m2 cca 5360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.12.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 188.000 KM, 37,00 m2 cca 5080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
+37%

Promjena cijene sa 137.600 KM na 189.000 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 189.000 KM, 42,00 m2 cca 4500 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.07.2025 - 128.000 KM
07.11.2025 - 134.400 KM
19.02.2026 - 137.600 KM
29.04.2026 - 189.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaju se stanovi manji i funkcionalni stanovi u izgradnji u naselju Borik U ponudi su stanovi odličnog rasporeda sa jednom, dvije i tri spavaće sobe. Stambeni objekt čini prizemlje + 6 spratova + povučena etaža sa ugrađenim liftom. Ispred objetka su parking mjesta, a na -1 etaži....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 189.000 KM, 29,00 m2 cca 6520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 189.500 KM, 28,00 m2 cca 6770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.08.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 189.500 KM, 25,00 m2 cca 7580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 189.931 KM, 38,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 190.000 KM, 82,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.09.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan – 82 m², Bijeljina (ul. Gavrila Principa) Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u ulici Gavrila Principa, Bijeljina. ️ Kompletno namješten i odmah useljiv! Struktura stana: Dnevni boravak Dvije spavaće sobe Kuhinja + špajz Hodnik Kupatilo i dodatni WC (odvojeni) Terasa....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 190.000 KM, 30,00 m2 cca 6330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 190.992 KM, 42,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 41.52 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Ovaj tip stana je dostupan na prvom, drugom, trećem i četvrtom spratu. Stambeni objekat će da krasi visoki....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 191.250 KM, 42,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 42.50 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na šestom spratu stambenog objetka koji će posjedovati lift. Stambeni objekt čini....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 191.500 KM, 37,00 m2 cca 5180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 2, 193.215 KM, 70,00 m2 cca 2760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.08.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju funcionalan trosoban stan u izgradnji 70.26 m² u naselju Lazarevo. Strukturu stana činiće hodnik, dvije spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na II, III, IV i V sprartu. Zgradu će da karakteriše....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 193.500 KM, 86,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju – Nov, uknjižen stan u Bijeljini (86 m²) Prodaje se prostran i funkcionalan stan površine 86 m², smešten na prvom spratu stambene zgrade u Bijeljini. Karakteristike stana: ✅ Dnevni boravak sa kuhinjom ✅ Tri spavaće sobe ✅ Dva balkona ✅ Kupatilo + WC ✅ Hodnik iz kojeg se....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 194.000 KM, 26,00 m2 cca 7460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.03.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 194.715 KM, 43,00 m2 cca 4530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 43.27 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na petom i šestom spratu stambenog objetka koji će posjedovati lift. Stambeni....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 189.000 KM na 194.893 KM dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 194.893 KM, 49,00 m2 cca 3980 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.07.2025 - 186.500 KM
24.02.2026 - 189.000 KM
28.03.2026 - 194.893 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji funkcionalan trosoban stan u izgradnji površine 49.19 m² u naselju Lazarevo. Strukturu stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba, manja (dječija) spavaća soba, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, te manja lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na visokom prizemlju.....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 195.000 KM, 50,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan novogradnji površine 50 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, jedne spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten u prizemlju u manjoj zgradi koja ne posjeduje lift. Stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 195.000 KM, 36,00 m2 cca 5420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 196.328 KM, 43,00 m2 cca 4570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 42.68 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Ovaj tip stana je dostupan na prvom, drugom, trećem i četvrtom spratu. Stambeni objekat će da krasi visoki....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 347)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>