• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 390000 km barem 40 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi republika srpska do 390000 km barem 40 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 390000 km barem 40 m2 lift Najnovije

  • Za upit "stanovi republika srpska do 390000 km barem 40 m2 lift najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 370000 KM (malo jeftiniji)
    • 400000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BIJELJINA, 48.000 KM, 40,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Potreban stan u Bijeljini oko 40 qm do drugog sprata sa liftom po mogocnosti jugoistocna ili juzna strana. .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 82.000 KM, 41,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan od 41 m2, na četvrtom spratu u Beogradskoj ulici. Zgrada sa liftom. Stan ima centralno grijanje. Za sve informacije pozovite na 066/474-165. Na sms poruke ne odgovoram. .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 218.360 KM, 41,00 m2 cca 5330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan – poslovni apartman u izgradnji površine 41.20 m2 u centru grada. Strukuru ovog stana čini će hodnik, kupatilo, spavaća soba, gardarober i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten na visokom prizemlju stambeno-poslovnog objetka. Zgradu....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 191.250 KM, 42,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 42.50 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na šestom spratu stambenog objetka koji će posjedovati lift. Stambeni objekt čini....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 205.200 KM, 45,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 45.60 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je smješten na visokom prizemlju stambenog objetka. Stambeni objekt čini prizemlje + 6 spratova....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 201.243 KM na 200.214 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 200.214 KM, 49,00 m2 cca 4090 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.02.2026 - 201.292 KM
04.02.2026 - 201.194 KM
05.02.2026 - 200.900 KM
06.02.2026 - 201.390 KM
07.02.2026 - 201.292 KM
08.02.2026 - 201.145 KM
10.02.2026 - 201.243 KM
11.02.2026 - 201.047 KM
12.02.2026 - 201.194 KM
14.02.2026 - 201.292 KM
17.02.2026 - 201.145 KM
18.02.2026 - 201.243 KM
19.02.2026 - 201.341 KM
20.02.2026 - 201.243 KM
22.02.2026 - 201.194 KM
25.02.2026 - 201.243 KM
27.02.2026 - 200.851 KM
28.02.2026 - 201.194 KM
01.03.2026 - 201.243 KM
04.03.2026 - 201.390 KM
05.03.2026 - 201.243 KM
06.03.2026 - 201.390 KM
08.03.2026 - 201.194 KM
10.03.2026 - 200.214 KM
12.03.2026 - 201.194 KM
14.03.2026 - 201.243 KM
16.03.2026 - 201.194 KM
17.03.2026 - 201.243 KM
20.03.2026 - 201.194 KM
21.03.2026 - 201.096 KM
22.03.2026 - 201.243 KM
24.03.2026 - 201.096 KM
25.03.2026 - 201.243 KM
28.03.2026 - 201.439 KM
29.03.2026 - 201.929 KM
30.03.2026 - 201.243 KM
01.04.2026 - 200.998 KM
02.04.2026 - 201.341 KM
03.04.2026 - 201.292 KM
05.04.2026 - 200.949 KM
07.04.2026 - 201.390 KM
10.04.2026 - 201.292 KM
11.04.2026 - 201.782 KM
12.04.2026 - 201.194 KM
15.04.2026 - 201.243 KM
17.04.2026 - 201.194 KM
19.04.2026 - 201.243 KM
22.04.2026 - 200.900 KM
23.04.2026 - 201.096 KM
24.04.2026 - 201.194 KM
25.04.2026 - 201.439 KM
26.04.2026 - 201.537 KM
27.04.2026 - 201.243 KM
28.04.2026 - 201.586 KM
29.04.2026 - 201.047 KM
30.04.2026 - 201.243 KM
01.05.2026 - 201.341 KM
02.05.2026 - 201.978 KM
03.05.2026 - 201.439 KM
05.05.2026 - 201.194 KM
06.05.2026 - 201.341 KM
07.05.2026 - 201.243 KM
09.05.2026 - 201.831 KM
10.05.2026 - 201.194 KM
12.05.2026 - 201.243 KM
16.05.2026 - 200.214 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.indomio.ba

BANJALUKA Borik novogradnja 49m2LokacijaJoš samo nekoliko slobodnih stanova je ostalo za kupiti u zgradi koja će biti useljiva u martu naredne godine.Objekat se nalazi u istočnom dijelu Banjaluke, u ulici Milana Karanovića, neposredno uz desnu obalu rijeke Vrbas. Osim zbog blizine....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 195.000 KM, 50,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan novogradnji površine 50 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, jedne spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten u prizemlju u manjoj zgradi koja ne posjeduje lift. Stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 225.495 KM, 50,00 m2 cca 4510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji i funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji površine 50.11 m2 u naselju Borik. Strukuru stana čini hodnik, kupatilo, dvije manje sobe, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na šestom i sedmom spratu stambenog objekta u izgradnji.....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 64.800 KM, 52,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

NAPOMENA: Agencija obavlja sve poslove vezano za papirologiju, prevod nekretnine ( grunt, katastar i notar). Kupac nema troškova prema našoj agenciji. Na prodaju stan površine 54 m2 na trećem spratu. Stan je dvosoban, a prostorije su; dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, hodnik,....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 110.000 KM, 53,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u samom centru grada( Bijeljina) površine 53 m2 na petom spratu. Stan ima dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja,ostava,spavaća soba,balkon,kupatilo i hodnik. Stan je kompletno namješten i tako se i prodaje ( osim tv-a i par slika). Zgrada nema lift, a grijanje....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi republika srpska do 390000 km barem 40 m2 lift (25)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)