• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 470000 km do 4500 km/m - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • stanovi republika srpska do 470000 km do 4500 km/m - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 470000 km do 4500 km/m2 što jeftinije

  • Za upit "stanovi republika srpska do 470000 km do 4500 km/m2 što jeftinije" pronađeno 187 nekretnina - prosječna cijena 2.927 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 KM
    • do 270000 KM (prosječna cijena)
    • do 330000 KM
    • do 2700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 281.934 KM, 62,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 61.29 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, toalet, kupatilo, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te prostrani balkon duž cijelog stana. Stan je dostupa na povučenoj etaži. Stambeni....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 282.672 KM, 79,00 m2 cca 3580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se četvorosoban stan u izgradnji 79.18m2 na odličnoj lokaciji kod parka „Mladen Stojanović“. Strukturu ovog tipa stana čine hodik, dva kupatila, kuhinja, dnevni boravak sa trepzarijom, tri spavaće sobe i lođa. Stan će da karakteriše vrhunski kvalitet materijala i opreme. Podovi....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 285.474 KM, 68,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.09.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji 67.97 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, toalet, dnevna soba sa trpezarijom, degažman, kuhinja, tri spavaće sobe i dvije lođe. Ovaj stan je slobodan na šestom spratu. Budući objekat u kojem je smješten stan....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 268.000 KM na 291.000 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, JAHORINA, 291.000 KM, 79,00 m2 cca 3680 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 299.500 KM
28.01.2026 - 268.000 KM
05.04.2026 - 291.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 293.112 KM, 64,00 m2 cca 4580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 63.72 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, dva kupatila, dvije spavaće sobe, degažman,dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te lođa. Ovaj tip stana je dostupan na tipskim etažama Stambeni objekat će da krasi....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 295.000 KM, 81,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Stan u epicentru Banja Luke – idealan za poslovni prostor! Na prodaju dvosoban stan površine 81 m² u strogom centru grada, ul. Kralja Petra I Karađorđevića. II sprat (bez lifta) Dvostrana orijentacija (Pošta – Gospodska) 2 sobe, dnevni boravak, kuhinja, 2 balkona, kupatilo + toalet....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 309.960 KM, 74,00 m2 cca 4190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan trosoban stan površine 73.80m2 u naselju Starčevica. Strukturu stana sačinjavaće hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, kuhinja i dva balkona sa panoramskim pogledmom. Stan je smješten na povučenoj etaži. Objekat je zamišljen kao isključivo....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 313.000 KM, 84,00 m2 cca 3730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.indomio.ba

Trosoban stan 84 m² – Krajina, Aleja Sv. Save – Lift Prodaje se trosoban stan površine 84 m² u naselju Krajina, Aleja Svetog Save, Banja Luka. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom. Struktura: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostava, 2....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 310.004 KM na 318.152 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 318.152 KM, 82,00 m2 cca 3880 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.12.2025 - 301.846 KM
21.02.2026 - 310.004 KM
15.05.2026 - 318.152 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan četvorosoban stan u izgradnji površine 81.58 m² u naselju Rosulje. Strukturu ovog stana činiće hodik, kupatilo,degažman, tri spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak sa izlazom na terasu. Ovaj tip stana je ostao slobodan na drugom i trećem spratu. Stan....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 323.932 KM, 71,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan troiposoban stan u izgradnji 70.42 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe, radna soba, degažman i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te manja lođa. Stan je smješten na visokom prizemlju. Stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, PALE, 330.000 KM, 150,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju na Jahorini izdvaja vikend Vilu na Dvorištima. Vikendica se sastoji od 3 etaže, podrumske sa ostavom, skijašnicom i drvarnicom, prvog sprata sa terasom i dnevnim boravkom sa kuhinjom , kupatilo i potkrovlja gdje smješten....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 345.000 KM, 150,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 359.950 KM, 79,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan četvorosoban stan u izgradnji 78.25 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, dva kupatila, tri spavaće sobe, degažman, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i prostranim balkonom. Stan je dostupan na povučenoj etaži (peti sprat). Stambeni....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 360.000 KM, 73,00 m2 cca 4930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, ARSLANAGIĆA MOST, 370.605 KM, 120,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.indomio.ba

TREBINJE, Gradina,jedinstvena lokacija sa prelepim pogledom,retko u ponudi. U ponudi za prodaju imamo izuzetan stan na prvom spratu u privatnoj kući sa 3 stana . Svaki stan je na jednoj etaži tako da su mir i komfor zagarantovani. Stan je trostrano orjjentisan,poseduje 120m2 plus....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 373.428 KM, 82,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan četvorosoban stan u izgradnji 81.18 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, dva kupatila, tri spavaće sobe, degažman, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, lođa i balkon. Ovaj tip stana je dostupan na tipskim etažam od prvog do četvrtog....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 387.100 KM, 79,00 m2 cca 4900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodajemo trosoban komforan stan u kompleksu Palata, sa pogledom na atrijum. . Stan je 79 m2, a sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, kupatila, toaleta za goste, kuhinje, trpezarije i dnevnog boravka u koji čine jedinstvenu cjelinu, te lođa na koju se pristupa iz dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 400.000 KM, 104,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.10.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 515.000 KM, 105,00 m2 cca 4910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju na Jahorini izdvaja novu vikend Vilu na Dvorištima. Vikendica se sastoji od 2 etaže prvog sprata sa terasom ispred i iza objekta, prostranim dnevnim boravkom sa izdvojenom kuhinjom i trpezarijom , ostave i kupatila....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 169-187 (od ukupno 187)

<< <1 2 3 4 5> >>