• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 570000 km što jeftinij - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stanovi republika srpska do 570000 km što jeftinij - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 570000 km što jeftinije

  • Za upit "stanovi republika srpska do 570000 km što jeftinije" pronađeno 398 nekretnina - prosječna cijena 5.222 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 540000 KM (malo jeftiniji)
    • 590000 KM (malo skuplji)
    • do 4600 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • građevinska dozvola
    • uknjižen
    • namješten
    • potkrovlje
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 685 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BIJELJINA, 117.800 KM, 62,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.06.2024.,

www.indomio.ba

Veoma lijep dvosoban stan na četvrtom spratu zgrade koja je izgrađena prije 15 tak godina.Stan u suštini posjeduje hodnik , veći dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom , veću spavaću sobu , dječiju sobu , kupatilo , dva balkona.Stan je klimatizovan , grijanje centralno zgradno.Uz....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 120.000 KM, 57,00 m2 cca 2110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje ekskluzivno za klijenta dvosoban stan, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića, u Banja Luci. Objekat je sagrađen vrlo kvaliteno prije 10tak godina. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire se na 57 m2 (kuhinja i trpezarija, dnevna soba, spvaća soba,....

 
 
 
  Stan, ZVORNIK, 122.000 KM, 61,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2023.,

asoglas.com

Prodajem trosoban stan 61m2 u zgradi B2 u Zvorniku. Renoviran pre par godina, na 11.spratu od ukupno 14 spratova. Zgrada ima dva lifta. Info na tel 066325152. Cijena 2000km/m2. .

 
 
 
  Stan, KOTOR VAROŠ, 122.100 KM, 56,00 m2 cca 2180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 123.900 KM, 34,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 125.000 KM, 50,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju je nov, uknjižen stan površine 50.44 m² u Bijeljini. Stan se sastoji od dnevnog boravka, sobe, kupatila, hodnika i terase. Grijanje je na toplotne pumpe. Lokacija je mirna, a u blizini su tržni centar i grad. Cijena stana je 2500 KM po m² Kontakt telefon: 065/259-797 .

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, 125.150 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju stan kvadrature 45,5m2 koji se nalazi u naselju Pećani u Prijedoru. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 125.366 KM, 50,00 m2 cca 2510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.08.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan 50 m² – Bijeljina, strogi centar – kompletno renoviran, namješten, useljiv odmahNa prodaju jednosoban stan površine 50 m², na prvom spratu stambene zgrade u strogom centru Bijeljine, u Njegoševoj ulici, odmah pored PIO fonda i Doma penzionera.Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 126.000 KM, 63,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.11.2024.,

www.indomio.ba

Više info na : 066/345-666 Cijena:2000 po m2 Odličan stan 63 m2 na 4 spratu u suštini konforan dvosoban stan sastoji se od hodnika , trpezarije , kuhinje ,ostave , dnevnog boravka , spavaće soba , kupatila , balkona.Stan koristi i vešernicu za sušenje veša koja se nalazi na svakom....

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, 128.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.vhs-nekretnine.com

Sve informacije o stanu, koje nisu u oglasu, a vezane su za dokumentaciju, tačnu lokaciju nekretnine, mogu se dobiti isključivo u ličnom kontaktu s agentom: .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 129.500 KM, 35,00 m2 cca 3700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2020.,

asoglas.com

Povoljno prodajem stan u centru grada,a opet u vrlo mirnoj ulici.Stan je na 4 spratu,veoma lijepog rasporeda hodnik,d.boravak sa kuhinjom,s.soba,balkon,kupatilo sa prirodnom ventilacijom.Parking,papiri uredni. .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 132.024 KM, 22,00 m2 cca 6000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 133.950 KM, 54,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

PRODAJA STANOVA!!! NOVOGRADNJA!!! LOKACIJA :MUHAMEDA I VLADE MEHMEDBASICA BB,NOVA DOBRINJA FAZA II U nastavku Dobrinje 4 Više informacija na 065/513-480 ili na mail: prodaja@npl-project.com MOGUĆNOST KREDITIRANJA PREKO NLB BANKE, ATOS BANK, NOVA BANKA,SPARKASSE BANK,NAŠA BANK .

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 138.000 KM, 66,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan površine 66 m², smješten na trećem spratu u potkrovlju stambene zgrade bez lifta, u ulici Trg Ilidžanske brigade, Dobrinja IV, Istočna Ilidža. Karakteristike nekretnine: Ovaj funkcionalan stan sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 138.311 KM, 22,00 m2 cca 6290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, 139.500 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan kvadrature 61m2 koji se nalazi na četvrtom spratu u centru grada. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 140.400 KM, 54,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u izgradnji od 54 m² u Bijeljini. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, hodnika, terase i kupatila. Grijanje je na toplotne pumpe. Zgrada će biti završena za mesec dana. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu centra grada. Kontakt: 065/259-797. .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 141.900 KM, 39,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.08.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 145.600 KM, 56,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u izgradnji od 56 m² u Bijeljini, na šestom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, hodnika, terase i kupatila. Grijanje je na toplotne pumpe. Zgrada će biti završena za mesec dana. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu centra grada. Kontakt:....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 147.000 KM, 55,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.02.2024.,

www.indomio.ba

Cijena 147000 KM Više informacija na 066/316-066 Jednosoban stan 55 m2 na trećem spratu zgrade nalazi se u skoro strogom centru grada na veoma lijepoj lokaciji u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život porodice.Stan se u suštini sastoji od hodnika , dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 147.741 KM, 24,00 m2 cca 6160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 149.760 KM, 37,00 m2 cca 4050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2024.,

www.indomio.ba

Novi stambeno-poslovni objekat na lijevoj obali Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. Lokacija: naselje Borik – u blizini Rebrovačkog mosta Kvadratura: 37,44 m2 sa 1....

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, 150.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.11.2025.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan kvadrature 55m2 koji se nalazi na drugom spratu u centru grada. .

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 139.000 KM na 150.000 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, JAHORINA, 150.000 KM, 39,00 m2 cca 3850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 151.500 KM
28.01.2026 - 139.000 KM
05.04.2026 - 150.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, 152.350 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju stan kvadrature 55,4m2 koji se nalazi u naselju Pećani u Prijedoru. .

 
 
 
  Stan, PALE, 152.500 KM, 64,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 153.279 KM, 25,00 m2 cca 6130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 154.776 KM, 24,00 m2 cca 6450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 154.900 KM, 34,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 156.000 KM, 60,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u izgradnji od 60 m² u Bijeljini, na trećem spratu. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, hodnika, terase i kupatila. Grijanje je na toplotne pumpe. Zgrada će biti završena za mesec dana. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu centra grada. Kontakt:....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 156.000 KM, 78,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.12.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u centru Bijeljine površine 78 M2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Stan je u blizini Dizdarević raskršća. Od prostorija ima veći dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju sa prozorom, ostavu, dvije spavaće sobe, dva balkona, hodnik i kupatilo. Centralno grijanje....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 157.000 KM, 29,00 m2 cca 5410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, 160.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.11.2025.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan površine 65m2, na četvrtom spratu koji se nalazi u naselju Centar, Prijedor. .

 
 
 
  Stan, ZVORNIK, 160.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.11.2023.,

asoglas.com

Zvornik, prodajem stan u B- blokovima, na 12 spratu, dvostrano orjentisan sa divnim pogledom na rijeku Drinu sa jedne strane i pogledom na grad s druge strane. Kompletno adaptiran, površina 67 kvadrata. Nameštaj radjen sve po mjeri prodaje se sa nameštajem Cijena po dogovoru. 0038765954115....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 162.000 KM, 64,00 m2 cca 2530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje za klijenta trosoban stan u centru grada, kod ekonomske i elektrotehničke škole. Stan se nalazi na prvom spratu, u izuzetno kvalitetnoj novogradnji i prostire se na 63,57 m2. Sastoji se od kuhinje, trpezarije i dnevne sobe, kupatila, jednog zasebnog....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 162.408 KM, 33,00 m2 cca 4920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 164.500 KM, 47,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 47 m². Isti je pozicioniran na drugom spratu u zgradi od pet spratova, bez lifta, gradnja 2003. godine, u ulici Akademika Petra Mandića, Dobrinja I, Istočna Ilidža. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, 165.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2026.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan površine 64m2, na prvom spratu koji se nalazi u naselju Centar, Prijedor. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 167.500 KM, 67,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Nov trosoban stan površine 67 m2 na V spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, protivprovalnim ulaznim vratima, kvalitetnim laminatima,....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 167.649 KM, 25,00 m2 cca 6710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 169.000 KM, 30,00 m2 cca 5630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.09.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 170.000 KM, 32,00 m2 cca 5310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2025.,

www.indomio.ba

New Group iz svoje ponude za prodaju izdvaja planinski dragulj, apartman na Jahorini. Apartman je po svojoj strukturi dvosoban, a sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila sa toaletom, dnevnog boravka sa kuhinjom i prostrane terase. Veoma blizu novog šestosjeda (2 minuta pješice). Pogled....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 398)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.nekretnine365.com