• GoHome Professional
stanovi republika srpska do 580000 km što veće - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stanovi republika srpska do 580000 km što veće - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi republika srpska do 580000 km što veće

  • Za upit "stanovi republika srpska do 580000 km što veće" pronađeno 396 nekretnina - prosječna cijena 5.236 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 550000 KM (malo jeftiniji)
    • 600000 KM (malo skuplji)
    • do 4600 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • novogradnja
    • okućnica
    • interfon
    • za studente
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, 269.800 KM, 71,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan novogradnji površine 71 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, dvije spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te dvije lođe. Stan je smješten na drugom spratu u manjoj zgradi koja ne posjeduje....

 
 
 
  Stan, BABIN DO, 569.000 KM, 70,00 m2 cca 8130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 554.369 KM, 70,00 m2 cca 7920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.indomio.ba

Stan se nalazi u samom srcu Jahorine.Na najboljoj mogućoj lokaciji.U strogom centru,na 50m udaljenosti od gondole Poljice.Stan se sastoji od dve spavaće sobe,prostranim kupatilom,trpezarijskim delom i ogromnim dnevnim boravkom čini predivan prostor uživanje i opuštanje posle sati....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 2, 193.215 KM, 70,00 m2 cca 2760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.08.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju funcionalan trosoban stan u izgradnji 70.26 m² u naselju Lazarevo. Strukturu stana činiće hodnik, dvije spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na II, III, IV i V sprartu. Zgradu će da karakteriše....

 
 
 
  Stan, PRIJEDOR, 110.400 KM, 69,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2019.,

www.indomio.ba

Na prodaju stanovi u izgradnji u ulici Borisa Kidriča u novom objektu "UNA 6"(blizina Karingtonke).Mirna lokacija u Kokinom gradu,a opet u blizini svih sadržaja.Tu su škola,market,vrtić.Strogi centar je udaljen svega 500 m. Kvadature stanova u prizemlju objekta iznose :....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 285.474 KM, 68,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.09.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji 67.97 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, toalet, dnevna soba sa trpezarijom, degažman, kuhinja, tri spavaće sobe i dvije lođe. Ovaj stan je slobodan na šestom spratu. Budući objekat u kojem je smješten stan....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 259.051 KM, 68,00 m2 cca 3810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

Trosoban stan 68 m² – Centar, Cara Dušana – Renoviran i namješten Na prodaju je trosoban stan površine 68 m² u strogom centru grada. Stan je kompletno renoviran i moderno namješten, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i manjeg....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 234.612 KM, 68,00 m2 cca 3450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.indomio.ba

Trosoban stan u centru Banje Luke – idealan za poslovne i porodične potrebeNa samoj autobuskoj stanici, u srcu grada, prodaje se trosoban stan površine 68 m² u ulici Nikole Tesle. Lokacija pruža izuzetnu dostupnost svim gradskim sadržajima – škole, banke, notar i advokatske kancelarije....

 
 
 
  Stan, IVANICA, 186.000 KM, 68,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa 4 apartmana, malo uzdignutoj iznad sela Ivanica, na bosanskoj strani BH-Hrvatske granice, na udaljenosti od 8km do Dubrovnika i 17km do Trebinja. Sa ove tačke imate lijep pogled na selo i sa strane pogled na more. Zgrada se nalazi na mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 167.500 KM, 67,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Nov trosoban stan površine 67 m2 na V spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, protivprovalnim ulaznim vratima, kvalitetnim laminatima,....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 2, 183.232 KM, 66,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.08.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju funcionalan trosoban stan u izgradnji 66.63 m² u naselju Lazarevo. Strukturu stana činiće hodnik, dvije spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinja, te lođa. Ovaj tip stana je slobodan na I, II, III i IV spratu. Zgradu će da karakteriše kvalitetna gradnja....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 138.000 KM, 66,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan površine 66 m², smješten na trećem spratu u potkrovlju stambene zgrade bez lifta, u ulici Trg Ilidžanske brigade, Dobrinja IV, Istočna Ilidža. Karakteristike nekretnine: Ovaj funkcionalan stan sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 70.000 KM, 66,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Trosoban stan (66m2) u Janji,Bijeljina,dobar raspored prostorija,ima i dvije terase. Cijena po dogovoru. .

 
 
 
  Stan, BABIN DO, 385.000 KM, 65,00 m2 cca 5920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 269.165 KM, 65,00 m2 cca 4140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan u izgradnji 65.65 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe i lođa. Ovaj stan je tip stana je slobodna na tipskim etažama (I-V sprat). Budući objekat u kojem je smješten stan....

 
 
 
  Stan, PALE, 260.000 KM, 65,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u blizini Pala, sa dva pomoćna objekta.Vlasništvo 1/1, 3200 kvadrata okućnice, namještena, prilaz direktno sa asfaltnog puta. Plac cijelom dužinom izlazi na asfaltni put. Lokacija pogodna za razne privredne djelatnosti (poljoprivreda, industrija). Telefon: 065910679 Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 250.250 KM, 65,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2025.,

www.indomio.ba

Novi stambeno-poslovni objekat na lijevoj obali Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. Lokacija: naselje Borik – u blizini Rebrovačkog mosta Kvadratura: 65,00 m2 sa 2....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 70.000 KM, 65,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Bijeljina,Janja,ulica Karadjordjeva. Trosoban stan,64m2,prvi sprat. Odlican raspored prostorija. Ima dvije terase. Cijena po dogovoru. Povoljno! 065/259-331 i 056/440-966 .

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 420.000 KM na 390.000 KM dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KOVAČIĆI, 390.000 KM, 64,00 m2 cca 6090 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.10.2025 - 420.000 KM
28.03.2026 - 390.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.10.2025.,

www.embra.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 293.112 KM, 64,00 m2 cca 4580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 63.72 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, dva kupatila, dvije spavaće sobe, degažman,dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te lođa. Ovaj tip stana je dostupan na tipskim etažama Stambeni objekat će da krasi....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 162.000 KM, 64,00 m2 cca 2530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje za klijenta trosoban stan u centru grada, kod ekonomske i elektrotehničke škole. Stan se nalazi na prvom spratu, u izuzetno kvalitetnoj novogradnji i prostire se na 63,57 m2. Sastoji se od kuhinje, trpezarije i dnevne sobe, kupatila, jednog zasebnog....

 
 
 
  Stan, PALE, 152.500 KM, 64,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, ZVORNIK, 70.400 KM, 64,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem vrlo komforan, funkcionalan i adaptibilan dvosoban stan na odličnoj lokaciji B-blokovi u Zvorniku.Ukupna površina je 64 m2.Stan je na drugom spratu u zgradi sa dva lifta.U njegov sastav ulaze hodnik, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja ,soba, posebno WC i kupatilo....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 267.120 KM, 63,00 m2 cca 4240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji u površini 63.60 m², naselje Borik. Strukturu stana čine manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe i terasa Ovaj tip stana je smješten na tipskim etažama (od prvog do šestom sprata). Budući stambeni....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 259.530 KM, 63,00 m2 cca 4120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan u izgradnji 63.30 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe i lođa. Ovaj stan je tip stana je slobodna na tipskim etažama (I-V sprat). Budući objekat u kojem je smješten stan....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 221.445 KM, 63,00 m2 cca 3520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan u izgradnji površine 63.27 m² u naselju Lazarevo. Strukturu ovog funkcionalnog stana činiće hodnik, dnevni boravak sa trpezariom i kuhinjom, kupatilo, dvije spavaće sobe i balkon. Ovaj tip stana je slobodan na trećem i četvrtom spratu. Budući stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 126.000 KM, 63,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.11.2024.,

www.indomio.ba

Više info na : 066/345-666 Cijena:2000 po m2 Odličan stan 63 m2 na 4 spratu u suštini konforan dvosoban stan sastoji se od hodnika , trpezarije , kuhinje ,ostave , dnevnog boravka , spavaće soba , kupatila , balkona.Stan koristi i vešernicu za sušenje veša koja se nalazi na svakom....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 281.934 KM, 62,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 61.29 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, toalet, kupatilo, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te prostrani balkon duž cijelog stana. Stan je dostupa na povučenoj etaži. Stambeni....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 254.979 KM, 62,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji 62.19 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe i lođa. Ovaj stan je tip stana je slobodna na tipskim etažama (I-V sprat). Budući objekat u kojem je smješten....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Starčevica, 249.480 KM, 62,00 m2 cca 4020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2025.,

www.indomio.ba

Banja Luka, Ulica Srpskih ustanika, Starčevica. Prodaje se trosoban stan, u izgradnji, površine 62,37 m2. Stan se nalazi na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade. STRUKTURA: dnevni boravak sa kuhinjom i sa izlazom na lođu, spavaća soba, dječija soba, hodnik i kupatilo. GRIJANJE: zgrada....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 117.800 KM, 62,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.06.2024.,

www.indomio.ba

Veoma lijep dvosoban stan na četvrtom spratu zgrade koja je izgrađena prije 15 tak godina.Stan u suštini posjeduje hodnik , veći dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom , veću spavaću sobu , dječiju sobu , kupatilo , dva balkona.Stan je klimatizovan , grijanje centralno zgradno.Uz....

 
 
 
  Stan, DUBICA, 99.200 KM, 62,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban namjesten stan u dobrom stanju.Slike saljemo Viber +49 179 2688695 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, ZVORNIK, 74.400 KM, 62,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem stan u zdragi "Moskva", stan se nalazi na 5 spratu sa liftom i gleda na Dom Zdravlja (svi prozori). Stan se prodaje sa stvarima (spavaća soba, dnevna, kuhinja, ugradni plakari x3 u hodniku). Odlična zgrada i još bolja investicija. Uknjižen, brzo useljiv. .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 359.249 KM, 61,00 m2 cca 5890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 220.000 KM, 61,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2023.,

www.indomio.ba

Postanite vlasnik apartmana na Olimpijskoj ljepotici! Prodaje se apartman, površine 61 m2 u novoizgrađenoj manjoj zgradi, pozicioniran u prizemlju, smješten u samom srcu Jahorine, naselje Šator, općina Trnovo. Navedena nekretnina sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 217.877 KM, 61,00 m2 cca 3570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan u izgradnji 61.03 m2 na odličnoj lokaciji kod parka „Mladen Stojanović“. Strukturu ovog tipa stana čine hodik, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak sa trepzarijom, dvije spavaće sobe i lođa. Stan će da karakteriše vrhunski kvalitet materijala i opreme. Podovi....

 
 
 
  Stan, ZVORNIK, 122.000 KM, 61,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2023.,

asoglas.com

Prodajem trosoban stan 61m2 u zgradi B2 u Zvorniku. Renoviran pre par godina, na 11.spratu od ukupno 14 spratova. Zgrada ima dva lifta. Info na tel 066325152. Cijena 2000km/m2. .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 600.000 KM, 60,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.06.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, PALE, 300.000 KM, 60,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

6x5 dimenzije vikendice; 3 duluma zemlje; prizemlje; sprat; struja; voda; na asfaltnom putu. Pogodna za pčelarstvo i živinarstvo. Na zemljištu se nalaze i dva pomoćna objekta. Uzgajane maline, kupine, obradjivana bašta.voće Kontakt telefon: +38765/910-679 Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Bulevar, 276.460 KM, 60,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji 60.10 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, toalet, kupatilo, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, te prostrani balkon. Stan je dostupa na povučenoj etaži. Stambeni objekat će da krasi....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 246.574 KM, 60,00 m2 cca 4110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji 60.14 m² u naselju Borik. Strukturu ovog stana čini manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe i lođa. Ovaj stan je slobodan na prvom,drugom, trećem, četvrtom i petom spratu. Budući objekat u kojem je....

 
 
 
  Stan, JELOVCI, 240.000 KM, 60,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je slatka kuća za odmor u mjestu Jelovci pored Mokro. Kako uvijek volimo iznijeti svoje dojmove jer Vam tako možemo bolje približiti stanje nekretnine, to ćemo učiniti i ovaj put. Iz naše perspektive apsolutna broj 1 prednost je ta što imamo osjećaj da nismo ni blizu grada,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 396)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>