• GoHome Professional
stanovi u sarajevu što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u sarajevu što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u sarajevu što veće

  • Za upit "stanovi u sarajevu što veće" pronađeno 771 nekretnina - prosječna cijena 5.328 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 400000 KM
    • do 500000 KM (prosječna cijena)
    • do 610000 KM
    • do 5000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Centar, 1.370.000 KM, 351,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 1.400.000 KM, 261,00 m2 cca 5360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 203,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.08.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi u sarajevu što veće'
898.330 KM
Na upit
Na upit
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 180,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi na općini Ilidža, naselje Plandište. Kuća zauzima veoma dobar položaj , pristupni put je širok, asfaltiran i ima uličnu rasvjetu. Od centra Ilidže udaljena je 2 km, a od centra Sarajeva oko 15 km. Smještena je na mirnoj lokaciji, udaljena je 10 minuta hoda od zaštićenog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Skenderija, 650.000 KM, 175,00 m2 cca 3710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.02.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 1.044.000 KM, 174,00 m2 cca 6000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.08.2025.,

www.imobilia.ba

PRODAJA RENOVIRAN STAN, STARI GRAD U BLIZINI KATEDRALE, SARAJEVO! ; Alarm Grijanje plinsko Klima Namjesteno PRODAJA RENOVIRAN STAN, STARI GRAD U BLIZINI KATEDRALE, SARAJEVO!.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Bistrik, Na upit, 174,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan povrsine 174m2 u stambenoj zgradi u ulici Avdage Sahinagica(novogradnja). Cijena je 3000KM po m2+ PDV Kontakt: +387 62 169706 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 300.000 KM, 165,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se moderna, adaptirana kuca u samom srcu Starog Grada, na Kovačima, kod pekare Mahir. Kuca je komplet renovirana, izvana i iznutra do najsitnijih detalja. Sastoji se od 3 etaže po 55m2, unutrašnje stepenice, 2 moderne kuhinje, 2 adaptirana kupatila, 2 velika dnevna boravka....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 158,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2023.,

www.area.ba

Stan se sastoji iz 2 nivoa i to : u donjem-ulaznom dijelu se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaćom sobom sa kupatilom, 2 garderobera i vešeraj. U gornjem nivou je prostrana spavaća soba sa garderoberom, kupatilom i dodatnim dnevnim boravkom – salonom.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, Na upit, 157,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine nudi jedinstven i nov dvoetažni stan u tek izgrađenoj zgradi koja se nalazi u ulici Husinjska na Vracama. Ovu nekretninu krasi visok nivo kvalitete gradnje i raspored prostorija. Za naše kupce je obezbijeđeno i parking mjesto unutar same parcele....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Džidžikovac, Na upit, 155,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.03.2024.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo prelijep, trosoban stan površine 155m2 i garažno mjesto uz stan, u ulici Rizaha Štetića, u lijepom sarajevskom naselju Džidžikovac. Stan je potpuno renoviran tokom 2010 godine prema rješenju sarajevskog arhitekte Amira Vuka, dok je izradu ručno rađenog ugradbenog namještaja....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 1.085.000 KM, 155,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, Na upit, 154,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 1.095.000 KM, 153,00 m2 cca 7160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 153,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.08.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 668.800 KM, 152,00 m2 cca 4400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se luksuzan i moderan stan koji se nalazi u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade. Stan se prostire na 152 kvadratna metra (pomenuta površina se ne odnosi na terase), a sastoji se od dnevnog boravka kuhinje i trpezarije spojene u jednu cjelinu, četiri prostrane spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Marijin Dvor, 600.000 KM, 151,00 m2 cca 3970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.05.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Skenderija, 750.000 KM, 150,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.12.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 300.000 KM, 150,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca ima sve papire,prodaje se ili mijenja za Hercegovinu ili Hrvatsku Moguca je i zamjena za mali stan u Sarajevu. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 149,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S1-IV, trosoban-penthouse, IV sprat, projektovane površine 148,96 m2. Sastoji se iz hodnika, kupatila 2, kupatila 2, sobe 1, sobe 2, sobe 3, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, terase 1 (stvarne površine 42,27 m2 a površine koja će biti....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 1.480.000 KM, 148,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 840.000 KM, 146,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.09.2025.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, ATRAKTIVNI PROSTOR ILI STAN 146 m2, BOSMAL CITY CENTAR ; Alarm Grijanje centralno Internet Klima Lift Namjesteno PRODAJA, ATRAKTIVNI PROSTOR ILI STAN 146 m2, BOSMAL CITY CENTAR.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, Na upit, 146,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.03.2023.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje stan u centruStan se nalazi u ulici Hamdije Kreševljakovića u naselju Čobanija.Stan je na četvrtom spratu i u naravi ga čine 2 stambene jedinice površine 146 m2. Stambene jedinice su izgrađene nadogradnjom i u odličnom su i funkcionalnom stanju, odmah useljive....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, Na upit, 146,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 145,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.10.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 633.600 KM, 144,00 m2 cca 4400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se luksuzan i moderan stan koji se nalazi u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade. Stan se prostire na 144 kvadratna metra (pomenuta površina se ne odnosi na terase), a sastoji se od dnevnog boravka kuhinje i trpezarije spojene u jednu cjelinu, četiri prostrane spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 684.200 KM, 144,00 m2 cca 4750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Marijin Dvor, Na upit, 143,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, Na upit, 142,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.indomio.ba

Predstavljamo vam novi, luksuzni stambeno-poslovni kompleks u samom centru Sarajeva. Kompleks je smješten na uzvišenju, u zelenoj oazi u samom centru grada sa kojeg se pruža jedinstven panoramski pogled na cijeli grad i okolne planine. Nalazi se na idealnoj lokaciji za savremeno stanovanje,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 650.000 KM, 140,00 m2 cca 4640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.02.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se četverosoban stan austrougarske gradnje u samom centru Sarajeva. Stan je smješten na izuzetno atraktivnoj lokaciji u blizini poznatih sarajevskih hotela Europa i Central; Ferhadija džamije, kao i Katedrale Srca Isusova i ukupne je površine cca 140 metara kvadratnih. Prostrani....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 1.360.000 KM, 136,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.08.2022.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 1.350.000 KM, 135,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, Na upit, 135,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 310.000 KM, 134,00 m2 cca 2310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.11.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 831.000 KM, 133,00 m2 cca 6250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 133,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine objavljuje prodaju četverosobnog stana u Sarajevu u novogradnji “PALAZZO” naselje Breka u ulici Himze Polovine. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S.18, površine 132,88 m2, nalazi se na drugom spratu objekta, trosoban, orjentacije jug-zapad.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 132,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 131,92 m2 i dostupan je na I i II spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, kupatila, dvije spavaće sobe, treće master spavaće sobe sa kupatilom, ostave i....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, Na upit, 132,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 150.000 KM, 130,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vikendicu sa pratećim objektima i zemljištem u Trnovu, ul.Bogatići. Riječ je o nekretnini udaljenoj 25km od Sarajeva, smještenoj u federalnom dijelu Trnova. Malo naselje je u slijepoj ulici okruženoj bjelogoričnom šumom. Komšiluk....