• GoHome Professional
stanovi u sarajevu do 500000 km klima 90 m2 što je - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi u sarajevu do 500000 km klima 90 m2 što je - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi u sarajevu do 500000 km klima 90 m2 što jeftinije

  • Za upit "stanovi u sarajevu do 500000 km klima 90 m2 što jeftinije" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 4.589 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 470000 KM (malo jeftiniji)
    • 520000 KM (malo skuplji)
    • do 4600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Centar, 299.000 KM, 87,00 m2 cca 3440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2023.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! Prodaje se potkrovni stan u najužem centru, u historijskoj gradskoj zoni iz perioda Austro-Ugarske, u živopisnoj Muvekita ulici. Bogatstvo raznovrsnih gradskih sadržaja; uslužnih, turističkih, ugostiteljskih djelatnosti; blizina važnih institucija, trgovina i servisa.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 380.000 KM, 96,00 m2 cca 3960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

NEKRETNINE KARMELA nude na prodaju penthouse stan, trosoban po strukturi, smješten u ulici Džemala Bijedića, u naselju Nova Otoka, općina Novi Grad. Ovaj dvoetažni stan, nenamješten i nekorišten, prostire se na površini od 95,98 m2. Smješten je na 12./13. spratu novoizgrađene stambeno-poslovne....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 417.000 KM, 90,00 m2 cca 4630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orjentisan četverosoban stan, uknjižene površine 90 m² (korisne površine 115 m2), pozicioniran na IV spratu u zgradi bez lifta, Austrougarske gradnje, u ulici Maršala Tita, općina Centar Sarajevo. Predmetna nekretnina sastoji se od : Ulaznog hodnika, dva kupatila,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi u sarajevu do 500000 km klima 90 m2 što jeftinije'
525.000 KM
  Stan, SARAJEVO, Centar, 484.820 KM, 92,00 m2 cca 5270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2024.,

www.indomio.ba

U Čekaluša čikmi, par koraka od čuvenog restorana “Četiri sobe gospođe Safije“, nalazi se ovaj ljepotan. Na trećem je spratu odlično održavane austrougarske zgrade, potpuno renoviran i namješten. Dakle, budući vlasnici trebaju doslovno samo useliti.Stan se po zk izvatku prostire na....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)