• GoHome Professional
apartmani REPUBLIKA SRPSKA 2.sprat - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani REPUBLIKA SRPSKA 2.sprat - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani REPUBLIKA SRPSKA 2.sprat

  • Za upit "apartmani republika srpska 2.sprat" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 4.371 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 KM
    • do 400000 KM (prosječna cijena)
    • do 480000 KM
    • do 4000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BIJELJINA, 144.000 KM, 50,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

Stan se nalazi u centru Bijeljine. Useljen 2010. godine.Povremeno korišten.Funkcionalan. Na drugom spratu. Zgrada ima lift. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaća soba sa balkonom, hodnik, kupatilo, ostava. Cijena sa stvarima 72.000 evra. ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 148.800 KM, 58,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

? Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini bolnice i centra prodaje se komforan i svijetao dvosoban stan površine 58m2. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade koja ne posjeduje lift. ; Centar .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 194.200 KM na 179.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAHORINA, 179.000 KM, 35,00 m2 cca 5110 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2026 - 194.200 KM
22.04.2026 - 179.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom, Obućina bare naselje Šator na Jahorini.Apartman je površine 35m2 i nalazi se na 2.spratu novonapravljenog objekta sa pripadajućim ski box-om skijašnicom.Apartman....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani republika srpska 2.sprat'
210.000 KM
145.200 KM
156.000 KM
  Apartman, JAHORINA, 333.400 KM, 42,00 m2 cca 7940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2025.,

www.realitica.com

Na samom vrhu Jahorine, na mjestu koja pogledom razdvaja nebo i zemlju započinje priča Aparhotel Horizont. Na nadmorskoj visini od 1668 metara, u neposrednoj blizini svih turističkih sadržaja nalazi se Aparthotel Horizont.Sa ovog mjesta, pruža se najljepši panoramski pogled na izlazak....

 
 
 
  Apartman, BREZIK, 141.600 KM, 52,00 m2 cca 2720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvoiposoban stan površine 52 m2 na drugom spratu moderne zgrade sa liftom u naselju Brezik, preko puta Evropskog univerziteta. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 240.000 KM, 56,00 m2 cca 4290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2025.,

www.realitica.com

Prodaju se dva stana od 55.5m2, na prvom i drugom spratu zgrade Su+P+3+Pe. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 199.500 KM, 36,00 m2 cca 5540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartmana u sklopu objekta Jahorinska Vila na Jahorini.Zgrada sa liftom i vrhunskom kvalitetom ugrađenih završnih elemenata.Opremljeni apartman u samom srcu Jahorine, imamo odličan opremljen od 36m2....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 241.400 KM, 36,00 m2 cca 6710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini.Apartman je površine 36,65 m2 i nalazi se na 2.spratu objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka i kupatila.- TOP....

 
 
 
  Apartman, GRADAC, 155.000 KM, 56,00 m2 cca 2770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE APARTMAN S PREKRASNIM POGLEDOM NA MORE u Bristu, Gradac Južno orijentiran s prekrasnim pogledom na more. Apartman je površine 56 m2, na drugom spratu, sastoji se od : dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje s trpezarijom, dva balkona, kupaonom i parkingom. Dnevni boravk....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 42,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja u novogradnji apartman sa jednom spavaćom sobom i pogledom na stazu na Jahorini.Apartman površine 42m2 na 2.spratu objekta zgrade za liftom se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, dnevnog boravka s trpezarijom,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJA, Na upit, 135,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan koji se prodaje jednom u 8 godina, ma šta stan, stančina kao iz časopisa na Dobrinji, općina Novi Grad.Stan površine 135m2 se nalazi na 2. spratu objekta sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, hodnika,....

 
 
 
  Apartman, POLJICE, Na upit, 33,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.03.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov i novoopremljen apartman u ApartHotelu Poljice.Apartman površine 33.28m2 nalazi se na 2.spratu objekta i sastoji se od.ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe i kupatila.Odličan,....

 
 
 
  Apartman, POLJICE, Na upit, 29,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.03.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov i novoopremljen apartman u ApartHotelu Poljice.Apartman površine 29.89m2 nalazi se na 2.spratu objekta i sastoji se od.ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila.Odličan, nov i....