• GoHome Professional
apartmani republika srpska što jeftinije do 460000 - GoHome - nekretnine na prodaju u Hrvatskoj
  • apartmani republika srpska što jeftinije do 460000 - GoHome - nekretnine na prodaju u Hrvatskoj
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska što jeftinije do 460000 km

  • Za upit "apartmani republika srpska što jeftinije do 460000 km" pronađeno 467 nekretnina - prosječna cijena 5.308 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • 430000 KM (malo jeftiniji)
    • 480000 KM (malo skuplji)
    • do 6200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • balkon
    • ekskluzivan
    • 4.sprat
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 490.900 KM, 74,00 m2 cca 6630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 552.200 KM na 490.900 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PALE, 490.900 KM, 54,00 m2 cca 9090 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 552.200 KM
29.04.2026 - 490.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2025.,

www.realitica.com

Na samom vrhu Jahorine, na mjestu koja pogledom razdvaja nebo i zemlju započinje priča Aparhotel Horizont. Na nadmorskoj visini od 1668 metara, u neposrednoj blizini svih turističkih sadržaja nalazi se Aparthotel Horizont.Sa ovog mjesta, pruža se najljepši panoramski pogled na izlazak....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 510.000 KM na 492.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 492.000 KM, 150,00 m2 cca 3280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2026 - 510.000 KM
10.04.2026 - 492.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju dvoetažni petosoban stan u ul. Prvog krajiškog korpusa, naselje Nova Varoš. Površine stana je 151 m2 i na II je spratu. Etaže su povezani unutrašnjim stepeništem. Prizemlje je zamišljeno kao dnevna zona i sastoji se od hodnik, prostranog dnevnog boravaka povezan sa trpezarijom....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 496.000 KM, 83,00 m2 cca 5980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2025.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 496.000 KM, 75,00 m2 cca 6610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.09.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana za prodaju na Olimpijskoj Jahorini najavljuje nov i novoopremljen apartman sa dvije spavaće sobe od 75m2 u sklopu ApartHotela Vučko. .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 463-467 (od ukupno 467)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>