• GoHome Professional
apartmani republika srpska što jeftinije do 460000 - GoHome tražilica za nekretnine Hrvatska
  • apartmani republika srpska što jeftinije do 460000 - GoHome tražilica za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska što jeftinije do 460000 km

  • Za upit "apartmani republika srpska što jeftinije do 460000 km" pronađeno 467 nekretnina - prosječna cijena 5.308 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • 430000 KM (malo jeftiniji)
    • 480000 KM (malo skuplji)
    • do 6200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 268.400 KM, 38,00 m2 cca 7060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 268.700 KM, 38,00 m2 cca 7070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 268.800 KM, 84,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju četvorosoban stan 84m2 novije gradnje u centru grada.Nalazi se na 3.spratu u zgradi sa liftom.Iz hodnika se ulazi u sve prostorije,veliki dnevni boravak sa kuhinjom i balkonom,ostava,3.spabaće sobe,2.kupatila.U stanu ostaje kuhinja,ugradni plakat u hodniku,2.klime.Grijanje....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 269.300 KM, 39,00 m2 cca 6910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 269.800 KM, 39,00 m2 cca 6920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 270.100 KM, 40,00 m2 cca 6750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 270.300 KM, 85,00 m2 cca 3180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju – Nov, uknjižen stan u centru Bijeljine ? .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 270.900 KM, 39,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 271.000 KM, 39,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, POLJE, 271.000 KM, 72,00 m2 cca 3760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe odličnog rasporeda površine 72m2 pozicioniran na 6. spratu zgrade sa liftom, ulica Trg Nezavisnosti, Alipašino polje C faza, Opština Novi Grad. ; Alipašino Polje .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 271.100 KM, 39,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 272.600 KM, 44,00 m2 cca 6200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski apartman na top lokaciji, početak gondole i staze Poljice. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 273.600 KM, 36,00 m2 cca 7600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2025.,

www.realitica.com

Apartman se nalazi u novoizgrađenom objektu Jahorinska Vila, smještenom pored tri skijaške žičare/polazne stanice (Ogorjelica 1, Ogorjelica 2, Gondola Partizan). Ispred objekta se nalazi javni parking i glavna cesta. U objektu se nalaze i zajedničke prostorije koje su na raspolaganju....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 274.100 KM, 37,00 m2 cca 7410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.06.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zaltni Javor na Jahorini. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 275.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban apartman u sklopu Apart Hotela Vučko na Jahorini. .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 286.400 KM na 276.100 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJA, 276.100 KM, 80,00 m2 cca 3450 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 286.400 KM
01.03.2026 - 276.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Večeras ćemo se ovdje voljeti!Znaš one lijepe manje zgradice na Dobrinji, odmah preko puta škole i Merkatora? E baš tu, u ulici Sarajevskih ilegalaca, na trećem spratu, nudimo još jedan stan totalno drukčiji od drugih.Jer ne bi Rental bio Rental da…Stan je po zk izvatku jednoiposoban....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 277.500 KM, 65,00 m2 cca 4270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Europartner doo (registarski broj posrednika: 3/2021) oglašava prodaju namjestenog dvosobnog stana u naselju Bregovi sa pogledom na Trebišnjicu povrsine 65.44 m2 na prvom spratu orijentacije istok-zapad. Podrum 7m2, blind vrata, dva balkona, djelimicno renoviran. Cijena 270.000 KM.....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 280.000 KM, 71,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju prostran trosoban stan u izgradnji površine 71 m2 u naselju Budžak. ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 280.000 KM, 84,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.07.2024.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Mejdan .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kočićev Vijenac, 282.100 KM, 75,00 m2 cca 3760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJA!BANJALUKA, KOČIĆEV VIJENAC! STAN 75M2, SA POMOĆNOM PROSTORIJOM I GARAŽOM! ; Kočićev Vijenac .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 282.600 KM, 40,00 m2 cca 7070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 282.600 KM, 38,00 m2 cca 7440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 284.200 KM, 41,00 m2 cca 6930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 284.700 KM, 73,00 m2 cca 3900 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.10.2025. - 284.700 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.10.2025.,

www.realitica.com

Stambeno poslovni objekti Horizonti 3 se nalaze na 500m,od glavne ulice u Trebinju i neposrednoj blizini velikog tržnog centra Bingo ,kao i preljijepe Trebišnice,Horizonti pruzaju ugodan mir boravka od gradske guzve a istovremeno i blizinu samog jezgra grada Trebinja ,Starog grada,Gradskog....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 271.900 KM na 284.800 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 284.800 KM, 63,00 m2 cca 4520 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 258.900 KM
20.02.2026 - 273.100 KM
02.03.2026 - 271.900 KM
29.04.2026 - 284.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - TROSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 285.000 KM, 46,00 m2 cca 6200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 273.100 KM na 286.100 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 286.100 KM, 64,00 m2 cca 4470 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 260.100 KM
20.02.2026 - 273.100 KM
29.04.2026 - 286.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - TROSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 286.400 KM, 79,00 m2 cca 3630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2024.,

www.realitica.com

PRODAJA - ČETVEROSOBAN STAN 79m2 - OBILIĆEVO/MEJDAN ; Obilićevo .

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 296.600 KM na 286.400 KM dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAHORINA, 286.400 KM, 49,00 m2 cca 5850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.01.2026 - 296.600 KM
15.03.2026 - 286.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.realitica.com

Prodaja dvosoban apartman na Jahorini, Velika dvorišta. Zgrada novogradnja i na idealnoj lokaciji, miran dio i potpuno okruzen prirodom. Moderna gradnja, jednostavan pristup. Novogradnja i opremljen, specifican ima veliku svoju terasu i dio bašte kao i jedno vanjsko parking mjesto.U....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 286.700 KM, 41,00 m2 cca 6990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 287.900 KM, 36,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

20.05.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini.Apartman je površine 36 m2 i nalazi se na 1.spratu novog objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 288.400 KM, 47,00 m2 cca 6140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.realitica.com

stan 47m2 iza boske, i sprat ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 288.600 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2025.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine objavljuju prodaju dvosobnog apartmana u hotelsko – apartmanskom kompleksu „Snježna dolina“ na Jahorini. .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 290.300 KM, 73,00 m2 cca 3980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - NOVOGRADNJA - TROSOBAN STAN 72,78M2 ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 292.000 KM, 40,00 m2 cca 7300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2026.,

www.realitica.com

Ovo nije apartman. Ovo je pozicija. .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 292.400 KM, 73,00 m2 cca 4010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvosoban stan površine 73.09 m2, smješten u samom centru Trebinja u glavnoj gradskoj ulici - u okviru stambeno poslovnog kompleksa Agrokop. ; Agrokop .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 292.600 KM, 70,00 m2 cca 4180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE – GRAD SUNCA: LUKSUZNI DVOSOBNI APARTMANI U STAMBENOM KOMPLEKSU “RESIDENCE” ; Grad Sunca .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 292.800 KM, 68,00 m2 cca 4310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju uskro USELJIV četverosoban stan 68m2 – Borik, Banja Luka ; Borik .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 293.000 KM, 42,00 m2 cca 6980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, DOBRINJA, 294.800 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

20.05.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Dobrinja u ulici Trg djece Prato. ; Dobrinja .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 295.800 KM, 42,00 m2 cca 7040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, DOBRINJA, 295.800 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Dobrinja u ulici Habibe Stočević. ; Dobrinja .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 467)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>