• GoHome Professional
apartmani republika srpska što veće - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome.hr
  • apartmani republika srpska što veće - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome.hr
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska što veće

  • Za upit "apartmani republika srpska što veće" pronađeno 568 nekretnina - prosječna cijena 5.353 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • do 500000 KM
    • do 620000 KM (prosječna cijena)
    • do 750000 KM
    • do 6200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • renoviran
    • 2.sprat
    • moderan
    • 1.sprat
    • namješten
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 230.100 KM, 38,00 m2 cca 6060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.12.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 220.000 KM, 38,00 m2 cca 5790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stan na Jahorini površine 38 m2, izgrađen 2022. godine. Stan je moderno uređen i prodaje se potpuno namješten. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 254.700 KM, 38,00 m2 cca 6700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju najavljuje opremljen vrhunski apartman od 38m2 u sklopu Snježne Doline na Jahorini .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 263.200 KM, 38,00 m2 cca 6930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 260.000 KM, 38,00 m2 cca 6840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.realitica.com

Stan sa jednom spavaćom sobom, na prvom spratu nalazi se u okviru novog centra Jahorine, poznatijeg pod nazivom Snježna dolina. Stan je površine 38m2, a poseduje spavaću sobu, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kao i kupatilo i lođu. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 282.600 KM, 38,00 m2 cca 7440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 95.000 KM, 38,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju više stanova u izgradnji u Novim Banovcima različitih kvadratura od 35 do 55m2. Pored objekta se nalaze osnovna škola, vrtić i ostali sadražji .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 203.500 KM, 38,00 m2 cca 5360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2025.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 227.100 KM, 38,00 m2 cca 5980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju najavljuje opremljen apartman od 38m2 u sklopu Snježne Doline na Jahorini .

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 215.000 KM, 38,00 m2 cca 5660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Apartman, DOBRINJA, Na upit, 38,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.02.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju EKSKLUZIVNO izdvaja Projekat QUERCUS DOBRINJA IV u izgradnji. ; Dobrinja .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 233.100 KM, 37,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 194.300 KM, 37,00 m2 cca 5250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.07.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude izdvaja prodaju apartmana na Jahorini u naselju Šator. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 260.600 KM, 37,00 m2 cca 7040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 210.000 KM, 37,00 m2 cca 5680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se stan 37 m2 na Jahorini ( Snezna Dolina). Nalazi se na 2 spratu, opremljen. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 274.100 KM, 37,00 m2 cca 7410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.06.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zaltni Javor na Jahorini. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 246.000 KM, 37,00 m2 cca 6650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.08.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana za prodaju na Olimpijskoj Jahorini najavljuje nov i novoopremljen studio apartman od 37m2 u sklopu ApartHotela Vučko II. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 195.900 KM, 37,00 m2 cca 5300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom, Obućina bare naselje Šator na Jahorini.Apartman je površine 37m2 i nalazi se na 3.spratu novonapravljenog objekta sa pripadajućim ski box-om skijašnicom.Apartman....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 214.300 KM, 37,00 m2 cca 5790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.01.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana na Jahorii najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 209.700 KM, 37,00 m2 cca 5670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.01.2025.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 203.500 KM, 37,00 m2 cca 5500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2026.,

www.realitica.com

APARTMAN NA PRODAJU JAHORINA SNJEŽNA DOLINA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 400.000 KM, 36,00 m2 cca 11110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju nov namjesten klimatizovan stan u naselju Borik iza Audi centra povrsine 36m2 sa garaznim mjestom u podrumu.065 655 841 ; Borik .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 200.000 KM, 36,00 m2 cca 5560 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026. - 200.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju namjesten klimatizovan jednosoban stan u naselju Borik,stan je namjesten sa pripadajucom garazom u podrumu zgrade.065 655 841 .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 160.000 KM, 36,00 m2 cca 4440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaja Stanova u Banjaluci ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 241.400 KM, 36,00 m2 cca 6710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini.Apartman je površine 36,65 m2 i nalazi se na 1.spratu objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka i kupatila.- TOP....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 199.500 KM, 36,00 m2 cca 5540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartmana u sklopu objekta Jahorinska Vila na Jahorini.Zgrada sa liftom i vrhunskom kvalitetom ugrađenih završnih elemenata.Opremljeni apartman u samom srcu Jahorine, imamo odličan opremljen od 36m2....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 273.600 KM, 36,00 m2 cca 7600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2025.,

www.realitica.com

Apartman se nalazi u novoizgrađenom objektu Jahorinska Vila, smještenom pored tri skijaške žičare/polazne stanice (Ogorjelica 1, Ogorjelica 2, Gondola Partizan). Ispred objekta se nalazi javni parking i glavna cesta. U objektu se nalaze i zajedničke prostorije koje su na raspolaganju....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 287.900 KM, 36,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini.Apartman je površine 36 m2 i nalazi se na 1.spratu novog objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 97.200 KM, 36,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

**?? BIJELJINA – PRODAJA ??? .

 
 
 
  Apartman, DOBRINJA, Na upit, 36,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju EKSKLUZIVNO izdvaja Projekat QUERCUS DOBRINJA IV u izgradnji. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 224.800 KM, 35,00 m2 cca 6420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 220.300 KM, 35,00 m2 cca 6290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 194.200 KM na 179.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAHORINA, 179.000 KM, 35,00 m2 cca 5110 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2026 - 194.200 KM
22.04.2026 - 179.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom, Obućina bare naselje Šator na Jahorini.Apartman je površine 35m2 i nalazi se na 2.spratu novonapravljenog objekta sa pripadajućim ski box-om skijašnicom.Apartman....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 220.500 KM, 35,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Jahorini, svega 30 m od ski lifta, smješten je moderan planinski resort u izgradnji koji se sastoji od 6 zgrada s ukupno 360 apartmana. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 247.600 KM, 35,00 m2 cca 7070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 76.000 KM, 35,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju apartman na Jahorini / Kostuta apartmani. Ukupne povrsine od 42,10 m2. Stambeni dio 32-34 m2 i podrum 10 m2. Apartman se nalazi u stambenoj zgradi sa 8 apartmana. Nedavno uradjena dodatna fasada, novi PVC prozori, blind vrata, novi radijatori. Grijanje na struju. Povrsina....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 35,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.06.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine sa ponosom najavljuje i predstavlja projekat Snježna dolina Jahorina Faza 2. .

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, Na upit, 35,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Agencija Invicta prodaje potpuno opremljen i namješten apartman na idealnoj lokaciji uz samu ski stazu, Babin Do, Bjelašnica. Apartman je površine 35m2, sastoji se od hodnika, kuhinje, dnevnog boravka i balkona. Apartman posjeduje i skijašnicu na -3 površine 1m2. Lokacija: Apartman....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 35,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.01.2022.,

www.nekretnine.ba

Apartmani Košuta se nalaze kod hotela Košuta, kod žičara Ogorjelica i novoizrađene gondole Đokovic, ispod hotela Bistrica. Udaljeni su cca 50 metara od skijaških staza, što je dodatna vrijednost lokacije. Kontakt tel. 061 183 410 / 061 488 998 Apartman ima ukupno 42,10 m2 sa stambenim....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 214.100 KM, 34,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 219.500 KM, 34,00 m2 cca 6460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 216.200 KM, 34,00 m2 cca 6360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 568)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>