• GoHome Professional
apartmani republika srpska - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska

  • Za upit "apartmani republika srpska" pronađeno 578 nekretnina - prosječna cijena 5.365 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • do 500000 KM
    • do 620000 KM (prosječna cijena)
    • do 750000 KM
    • do 6200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 667 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 267.000 KM, 42,00 m2 cca 6360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 143.200 KM, 53,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2024.,

www.realitica.com

PRODAJA - TROSOBAN STAN 53m2 - LAZAREVO/BUDŽAK ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 149.500 KM, 23,00 m2 cca 6500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani republika srpska'
91.900 KM
305.800 KM
78.500 KM
  Apartman, JAHORINA, 195.200 KM, 31,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 149.400 KM, 23,00 m2 cca 6500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 561.900 KM, 81,00 m2 cca 6940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 861.600 KM, 168,00 m2 cca 5130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

U strogom centru grada, na samo 100m od Trga Krajine smješten je poslovni prostor površine 168m2. Prostor se nalazi na galerijskoj etaži novije stambeno-poslovne sedmospratnice sa dva lifta. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, LAKTAŠI, 257.600 KM, 92,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 265.900 KM, 62,00 m2 cca 4290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

Prodaja - trosoban stan 62m2 - Starčevica ; Starčevica .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 142.600 KM, 23,00 m2 cca 6200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 263.400 KM, 42,00 m2 cca 6270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 572.700 KM, 57,00 m2 cca 10050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje EKSKLUZIVNU prodaju apartmana na Jahorini u ApartVila Jahorina. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 284.200 KM, 41,00 m2 cca 6930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 191.200 KM, 30,00 m2 cca 6370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 268.400 KM, 38,00 m2 cca 7060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 557.400 KM, 121,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2024.,

www.realitica.com

Banja Luka, Centar, Srpska ulica. Prodaje se četvorosoban stan ukupne površine 121 m2 na I spratu, stambeno poslovne zgrade. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 194.800 KM, 30,00 m2 cca 6490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 460.200 KM, 80,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.realitica.com

Opis: Banja Luka, Nova Varoš, Ulica Jovana Dučića. Prodaje se konforan trosoban stan ukupne površine 80 m2 na III spratu zgrade koja ne posjedije lift. ; Nova Varoš .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 147.500 KM, 23,00 m2 cca 6410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Jahorini, svega 30 m od ski lifta, smješten je moderan planinski resort u izgradnji koji se sastoji od 6 zgrada s ukupno 360 apartmana. .

 
 
 
  Apartman, PALE, 324.200 KM, 53,00 m2 cca 6120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Sarajevo, iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 54m2 u sklopu ApartHotela Vučko. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 273.600 KM, 36,00 m2 cca 7600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2025.,

www.realitica.com

Apartman se nalazi u novoizgrađenom objektu Jahorinska Vila, smještenom pored tri skijaške žičare/polazne stanice (Ogorjelica 1, Ogorjelica 2, Gondola Partizan). Ispred objekta se nalazi javni parking i glavna cesta. U objektu se nalaze i zajedničke prostorije koje su na raspolaganju....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 147.400 KM, 23,00 m2 cca 6410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 220.500 KM, 35,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 261.200 KM, 91,00 m2 cca 2870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

RE/MAX prodaje komforan četvorosoban stan od 91,20m2 u naselju Nova Starčevica! ; Starčevica .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 241.400 KM, 36,00 m2 cca 6710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 306.300 KM, 49,00 m2 cca 6250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 50m2 u sklopu ApartHotela Vučko. .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 310.000 KM, 83,00 m2 cca 3740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.09.2025.,

www.realitica.com

Rijetka prilika! Na prodaju prostran trosoban stan salonskog tipa, smješten u jednoj od najtraženijih ulica u strogom centru grada – Sime Šolaje, odmah iza nekadašnjeg kina Kozara. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 180.000 KM, 30,00 m2 cca 6000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom, Obućina bare naselje Šator .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 133.400 KM, 66,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju – Stan 66 m2 u manjoj stambenoj zgradi. ; Senjak .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 155.600 KM, 24,00 m2 cca 6480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 153.300 KM, 24,00 m2 cca 6390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 203.700 KM, 32,00 m2 cca 6370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 195.100 KM, 31,00 m2 cca 6290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, GORICA, 363.100 KM, 69,00 m2 cca 5260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u Centru, ulica Gorica. ; Gorica .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 145.600 KM, 23,00 m2 cca 6330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 210.700 KM, 33,00 m2 cca 6390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 214.100 KM, 34,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 203.200 KM, 32,00 m2 cca 6350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 182.500 KM na 191.000 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 191.000 KM, 41,00 m2 cca 4660 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.12.2025 - 178.200 KM
20.02.2026 - 182.500 KM
29.04.2026 - 191.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - DVOSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 214.300 KM, 37,00 m2 cca 5790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.01.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana na Jahorii najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 148.800 KM, 23,00 m2 cca 6470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 769.400 KM, 59,00 m2 cca 13040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine , iz svoje bogate ponude luksuznih apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje luksuzno opremljen apartman od 59.78m2 sa dvije spavaće sobe i trostranom orijentacijomu sklopu zgrade sa ukupno 16 apartmana na odličnoj lokacij Rajska....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 578)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>