• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine 110 m2 što veće - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • federacija bosne i hercegovine 110 m2 što veće - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine 110 m2 što veće

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine 110 m2 što veće" pronađeno 478 nekretnina - prosječna cijena 2.758 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 180000 KM (prosječna cijena)
    • do 210000 KM
    • do 1800 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • ekskluzivan
    • komforan
    • lođa
    • 2.sprat
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 380.000 KM, 110,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Četverosoban extra luksuzan, renoviran stan od 110 m2 korisne površine, a 132 m2 podne površine na dva nivoa, dva plinska bojlera, parking mjesto u dvorištu sa rampom i čuvarem. Stan ima 2 kupatila, jedno sa jakuzijem a drugo sa tušem. Tri spavaće i stan se nalazi na drugom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI TRAVNIK, 126.750 KM, 110,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikendicu na Rostovu Vikend objekat površine 110m2 sa okućnicom od 931m2. Objekat se sastoji od prizemlja i potkrovlja, dodatna prednost jeste blizina ski lifta. Kroz parcelu prolazi i planinski potok. Grijanje etažno na pelet, vanjska....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Vratnik, 7.700 KM, 110,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste od 51 m2 na Vratniku na bedemima Starog grada (odmah pored restorana Bijela tabija), dobivena je urbanisticka i gradjevinska saglasnost za gradnju dvospratne kuce od ukupno 110 m2 na zemljistu. Na zemljistu se trenutno nalazi mala kuca koju je moguce i adaptirati.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 393.822 KM, 110,00 m2 cca 3580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stanova u stambeno-poslovnom objektu u izgradnji na Dobrinji. Nakon realizacije niza uspješnih stambeno-poslovnih objekata firma Butmir u saradnji sa agencijom za nekretnine Stanpromet sa ponosom predstavlja novi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 385.000 KM, 110,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja gala salonski stan u Centru, ulica Čekaluša. Zgrada je u neposrednoj blizini SARTR-a i OŠ "Musa Ćazim Ćatić". Bogat sadržaj u "walking distance" zoni odgovoriće zahtjevima porodice, rentijerskog tržišta ili neke....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 480.000 KM, 110,00 m2 cca 4360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Četverosoban extra luksuzan, renoviran stan od 110 m2 korisne površine, a 132 m2 podne površine na dva nivoa, dva plinska bojlera, parking mjesto u dvorištu sa rampom i čuvarem. Stan ima 2 kupatila, jedno sa jakuzijem a drugo sa tušem. Tri spavaće sobe, te posebno dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 680.000 KM, 110,00 m2 cca 6180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja penthouse u dobro poznatom kompleksu Moja Malta. Spektakl kao i uvijek. Stan za prodaju komada JEDAN. Jedna od najboljih novogradnji u Sarajevu zasigurno, zgrada Moja Malta. Više informacija direktno! - stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Napomena: Slike uzete od agencija koje trenutno prodaju stan u moje ime Prodaje se kompletno adaptiran petosoban stan, površine 110m2, na prvom spratu zgrade u samom centru grada. Stan je kompletno adaptiran 2017. godine, i sastoji se od pet soba, predsoblja, kupatila i toaleta. Stan....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 175.000 KM, 110,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2024.,

www.area.ba

Prodaje se prostran trosoban stan u užem centru grada na vrlo atraktivnoj lokaciji, ukupne površine 110 m2 . .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 290.000 KM, 110,00 m2 cca 2640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 165.000 KM, 110,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Mejtaš u ulici Mehmed-paše Sokolovića. Stan je površine 110 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade austrougarske gradnje sa stropovima visine 3,20 m. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Travniku,Polje-Ciglana,sa pomoćnim objektima sa 1100m2 zemljišta i drugu parcelu od 600m2 sa temeljima za kuću sa mrtvom pločom.Može skupa ili pojedinačno. Cijena po dogovoru. Tel:0038730518601 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Parking Ostava....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

PLATINUM ROOMS" se nalazi u staroj gradskoj jezgri, najatraktivnijem i najljepšem dijelu grada Sarajeva. Objekat nudi prostrane, moderne i udobne sobe sa LCD TV-om, klima-uređajem, WiFi, digitalnom kablovskom televizijom, sefom, mini-barom i električnim kuhalom za vodu. Svaka soba....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Višnjik, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u naselju Neđarići na dva sprata sa dva kupatila, plinskim grijanjem i garažom ukupne veličine 110 m2. Kuća posjeduje auto praonicu. Zemljište - veličine 200 m2. Cijena kuće je 77.000 eur. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Kuća, KUPRES, 60.000 KM, 110,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Opis: Prodaje se Etno kuća površine 110 m2, spratnosti: prizemlje, sprat i potkrovlje koja je izgrađena na zemljišnoj parceli površine 850 m2. Nalazi se u naselju Bistarac. Lokaciji pogodnoj za sve koji žele mir, tišinu i privatnost porodičnog doma i odmora. Kuća je izgrađena 2014....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na vrlo atraktivnoj lokaciji, u strogom centru grada. Vrlo mirno naselje, u ulici Cekalusa Cikma, a opet u neposrednoj blizini svih neophodnih sadrzaja (glave saobracajnice, trznih centara, fakulteta). Ulaz u zgradu potpuno je obnovljen 2007 godine te su tom prilikom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 620.000 KM, 109,00 m2 cca 5690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

A sad ono spektakl! Prodajemo gala trosoban stan u Sarajevskoj ulici Ferhadija, dvostrano orijentisan, drugi sprat i nije posljednji, renoviran prije par godina detaljno, po strukturi trosoban sa dvije spavace sobe. Etazno plinsko grijanje, klimatiziran Povrsina stana je 109 kvadrata.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 109,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine predstavlja prvi od šest stanova u zgradi u izgradnji. Villa Terrazza Sarajevo Stan označen kao stan A1 i po strukturi je to četverosoban stan. Uz stan dobijate zasebnu garažu plus dva vanjska parking mjesta. Zatim, velika terasa i vlastita bašta.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 842.800 KM, 108,00 m2 cca 7800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća površine 54 m2 u osnovi (ukupno 108 m2) i nalazi se na parceli površine 802 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od hodnika sa kuhinjom, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe i kupatila. Spoljašnje stepenice vode na gornju etažu. Sprat je Rau....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 65.000 KM, 108,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca posjeduje dvorisnu zgradu 7x5. Dvije garaze. Nalazi se u neposrednoj blizini banje, autobuske stanice i srednjoskolskog centra. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 365.000 KM, 108,00 m2 cca 3380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se ili izdaje poslovni prostor u strogom centru Sarajeva, ulica Hamdije Kresevljakovića, kod Čobanija mosta (kod Dva ribara). Prostor je pokriven video nadzorom i alarmnim sistemom. Površina prostora je 108 m2. Veliki plus ovog poslovnog prostora je vhunska lokacija koja je....

 
 
 
  Stan, BIHAĆ, 200.000 KM, 108,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajem stan u Bihaću koji se nalazi u naselju Ozimice I u ulici Hasana Kjafije Pruščaka. Stan se nalazi na jako dobroj, za stanovanje odličnoj lokaciji, a u neposrednoj blizini se nalaze i svi ostali sadržaji neophodni za stanovanje kao što su dječiji vrtić, osnovne škole, supermarketi,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 159.000 KM, 108,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je mezonet od 90qm koji je podjeljen na 2 sprata (45qm po spratu) i na suterenu ima jedna garsonjera sa kupatilom i kuhinjom od 18 qm. Ukupno je 108 qm. Stan je u kuci koja ima 3 vlasnika. Ima 2 balkona, podrum i parking pored kuce. Nalazi se pored policijske stanice na Grbavici.....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 171.990 KM, 108,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Croatia osiguranje d.d., Kardinala Stepinca bb, Mostar zastupani po Abilia d.o.o., Obala V. Nazora 1, Rovinj objavljuje: Natječaj za prikupljanje pisanih ponuda za prodaju nekretnina u vlasništvu CROATIA OSIGURANJE d.d. Kardinala Stepinca bb, Mostar: • Nekretnina u Mostaru, Ante Starčevića....

 
 
 

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Bjelave, Na upit, 108,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2024.,

www.embra.ba

U Opštini Centar prodaje se četverosoban stan sa uknjiženih 108 m2 te dodatnih cca 38m2 koji su u posjedu nekretnine. Nekretnina se nalazi na V katu, nadogradnja je, te objekat nema lifta. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, Na upit, 108,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2025.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo poslovni prostor površine 108m2 sa dva garažna mjesta. Prostor se nalazi u prizemlju novoizgrađenog stambeno-poslovnog kompleksa „Bulevar“ na Stupu. Pristupa mu se sa dvije strane, iz naselja ili sa šetališta od strane glavne saobraćajnice. Sastoji se od dvije komforne....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Mejtaš, Na upit, 108,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.06.2025.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo veći, četverosoban stan površine 108m2, koji se nalazi na posljednjem spratu stambene zgrade izgrađene tokom 2012 godine u naselju Mejtaš. Stan je dvostrano orjentisan, komforan, posjeduje veliki dnevni boravak (27m2) koji zajedno sa kuhinjom i trpezarijom (23m2) čini....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, Ozimice 1, Na upit, 108,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Dva stana spojena u jedan. Na prvom je spratu. Ima dva ulaza. Renoviran, PVC stolarija. Ispred zgrade parkiraliste a stan ima prekrasan pogled i puno drveca. Stan je u centru geada a ipak odvojen od buke. Ispod stana se nalazi Ambulanta Ozimice 1 i Apoteka. Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 600.000 KM, 108,00 m2 cca 5560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, KOBILJAČA, Na upit, 108,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Vikendica ima dnevni boravak, kyhinju, 2 spavace sobe , kupatilo u prizemlju i 2 spavace sobe u potkrovlju.Prikljucak struje, gradske vode.asfaltiran put do vikendice Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Pofalići, 790.000 KM, 107,00 m2 cca 7380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.08.2025.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo poslovni prostor kacelarijskog tipa, koji se sastoji od stepeništa površine 8,85m2, korisnog kancelarijskog prostora površine 107,79m2 i uknjižene terase površine 337,75m2, sve ukupno u zemljišne knjige uvedeno sa 454m2. Prostor se nalazi na drugom spratu manjeg poslovnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Pofalići, 808.000 KM, 107,00 m2 cca 7550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, MOSTAR, 400.900 KM, 107,00 m2 cca 3750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stan površine 107m2 u Ulici Biskupa Buconjića u naselju Vatikan u Mostaru. ; Mostar .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 450.000 KM, 107,00 m2 cca 4210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 699.000 KM, 107,00 m2 cca 6530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 107,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretninei iz svoje ponude za prodaju izdvaja luksuznu stambenu jedinicu, a to je četverosoban stan sa baštom u novogradnji na lokaciji Pionirska dolina, općina Centar. Dobrodošli u Pionirsku – mjesto gdje luksuz i udobnost postaju stvarnost! Stan koji....

 
 
 
  Apartman, ZENICA, 339.000 KM, 106,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2026.,

www.bihhome.ba

EKSKLUZIVNA PRODAJA! Na prodaju novoizgrađeni objekat. .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 478)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>