• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine 110 m2 što veće - GoHome tražilica za nekretnine Hrvatska
  • federacija bosne i hercegovine 110 m2 što veće - GoHome tražilica za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine 110 m2 što veće

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine 110 m2 što veće" pronađeno 479 nekretnina - prosječna cijena 2.755 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 180000 KM (prosječna cijena)
    • do 210000 KM
    • do 1800 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 725.200 KM, 101,00 m2 cca 7180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 101 m2 po ZK izvatku a stvarnih 110 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta (nije zadnji sprat). Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, tri velike prostorije, kuhinje, trpezarije, kupatila sa galerijom, ostave i toaleta. Vanjska stolarija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 399.000 KM, 101,00 m2 cca 3950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja veliki stan sa tri spavaće sobe na Marijin Dvoru, ulica Valtera Perića, općina Centar. Stan ima površinu od 101m2, a sastoji se od tri prostrane sobe, kuhinje sa trpezarijom, jednog kupatila, jednog toaleta....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 383.800 KM, 101,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Centar, Marijin Dvor, Džoke Mazalića 2, prvi sprat, četvorosoban, može i kao kancelarijski prostor. Cijena je 3800 KM po m2. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 101,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan u Bosmalu na adresi Milana Preloga, naselje Hrasno, općina Novo Sarajevo. Stan je otvorenog koncepta te se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe od čega je jedna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, Na upit, 101,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan salonskog tipa 101 m2 u centru Sarajeva, ul. Zelenih beretki, visoko prizemlje, pogodan za poslovni prostor. Informacije posle 15 sati na 033/213-635 ili ljiljan123@gmail.com Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, DONJI VAKUF, 40.000 KM, 100,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

prodajem imanje sa kucom i deset duluma zemlje Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 100.000 KM, 100,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodaje se kuca u Bosanskoj Krupi (15 minuta od centra). Kuca ima centralno grijanje, novu fasadu i novi krov, dodatni objekt i garazu. Gotovo je useljiva. .

 
 
 
  Kuća, KONJIC, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu dvospratnu kucu sa potkrovljem, 2 duluma okućnice, 2 vode i 40 duluma obradive zemlje. Uz kucu se nalazi i ljetna kuhinja Kontakt telefon 00387 65 615 255 (Mirko) Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 49.000 KM, 100,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

kuca sa okucnicom sa 6200 metara kvadratnih obezbjedena voda i struja posjedovanje stambene i gradevinske dozvole Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Podrum .

 
 
 
  Kuća, DONJI ŽABAR, 214.500 KM, 100,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Useljiva i namještena kuća spratnosti Pr+1S površine cca 100m2 na zemljišnoj parceli od 908m2. Kuća se u prizemlju sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i stepeništa za sprat. Na spratu je isti raspored kao u prizemlju samo sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 56.000 KM, 100,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoizgrađena i opremljena kuća sa dvije etaže, posebne dvije garaže, vanjskim i unutrašnjim WC om, sa dva kupatila, posebnim ulazima na etaže, ograđenom okućnicom od 750 m2, te svim priključcima. Naselje Vratuša se nalazi jedan kilometar od centra Ilijaša. Sve informacije na: 061....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 129.000 KM, 100,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Nedovršena kuća sa svim priključcima,klima sa urednom dokumentacijom ograđeno,prizemlje opremljeno sastoji se od hodnika,ostave, kupatila, sobe , dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Potkrovlje neopremljeno, geijanje na plinske peći a može i struja i čvrsto gorivo. Prilaz asfaltni.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 95.000 KM, 100,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaju se ruševna kuća izgrađena na placu od 836 m2. Kuća se nalazi u naselju Lješevo u Opštini Ilijaš. Na placu postoji ruševna kuća te pomoćne prostorije(garaža,ostava)Uz ovaj plac prodaje se još jedan plac koji ima pješački prilaz placu površine 1114 m2:Plac graniči jednim dijelom....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, 130.000 KM, 100,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica - 1 kat (dnevni boravak,soba,kupatilo) 36m2 - 2 kat (3sobe i kupatilo) 36 m2 - potkrovlje (soba) - useljiva - papiri 1/1 - podrum 18 m2 - 50 m2 zemljista - razvedeno centralno grijanje - 3 parking mjesta - terasa sa kaminom Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 65.000 KM, 100,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Uknjizena srusena kuca na placu od 100 m2 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo staru bosansku kuću na parceli od 187 kvadrata, na uglu ulica Bistrik i Muhameda Enveri Kadića, ispod tranzita. Kuća od cca. 100 kvadrata stambenog prostora na dva je sprata, a ima još i podrum, vrt ispred kuće te lijepu zelenu površinu iza kuće. Trostrano orijentirana i....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 448.000 KM, 100,00 m2 cca 4480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaju se dvije potpuno uređene vikendice na atraktivnoj lokaciji u naselju Ribnica Dio, uz magistralni put Zavidovići – Olovo, direktno na obali rijeke Krivaja. .

 
 
 
  Kuća, ODŽAK, 139.000 KM, 100,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u novogradnji, kuća je potpuno namještena te nema dodatnih ulaganja! Kuća ima dvije spavaće sobe, dnevni boravak i kuhinju, ostavu, vešeraj i terasu te veliko dvorište! U kući postoje tri mogućnosti grijanja, grijanje na klimu, podno grijanje na struju te kamin. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 346.000 KM, 100,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se stan u srednjem dijelu Ciglana u ulici Avde Hume tj. dijelu ulice koji je pun zelenila i izdvojen od ostalih zgrada. Stan je petosoban što znaći da ima 4 spavaće sobe i dnevni boravak. Dvo etažni je i na donjoj etaži je dnevni boravak, kuhinja, banja, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 330.000 KM, 100,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća s dvorištem spratnosti Pr+S, ukupne stambene površine 100 m², s dvorištem površine 172 m², smještena u ulici Medrese, općina Stari Grad, Sarajevo. Nekretnina je izgrađena 1977. godine i redovno održavana. Struktura objekta: Prizemlje: ulazni hodnik, dnevni boravak,....

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 204.000 KM na 240.000 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ČAPLJINA, 240.000 KM, 100,00 m2 cca 2400 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 152.000 KM
01.09.2024 - 204.000 KM
01.04.2026 - 240.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju je katna kuća u Čapljini, površine cca 100 m2 a koja se nalazi u naselju Zabrdalje. Sastoji se od prizemlja, koje je u naravi trosoban stan, kata gdje je lociran dvosoban, potpuno renoviran stan. Pored ovoga kuća se sastoji i od pomoćnih prostorija, garaže, te velike avlije....

 
 
 
  Kuća, BINJEŽEVO, 256.000 KM, 100,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2026.,

www.realitica.com

OMRO d.o.o. u ponudi predstavlja RENOVIRANA KUĆA u Binježevu - Hadžići sa otvorenim pogledom ? ; Binježevo .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 74.000 KM, 100,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa okucnicom,garazom,velikim dvoristem i sa svim prikljucima.kuca ima uredne sve papire.nalazi se od bolnice kreka na udaljenosti oko 100m.ima izlaz na mag.put tuzla-doboj i stari put tuzla bukinje.kuca ima 100 m2 a okucnica 300 m2.sve ostale informacije na broj tel:061-427-932;061-959-777....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 204.600 KM, 100,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća površine cca100m2 u naselju Pograđe - Blagaj u blizini Mostara. ; Mostar .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 43.750 KM, 100,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija,hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,wc....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.500 KM, 100,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje vikendicu na Ponijerima u blizini Ski centra, opština Kakanj. Predmetna nekretnina je izgrađena 2000. godine i nalazi na prelijepom planinskom predjelu na 1.000 m nadmorske visine. Smještena je u vikend naselju na 20 km udaljenosti od centra Kaknja.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ciglane, 470.000 KM, 100,00 m2 cca 4700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Opis nekretnine: Prodajemo troiposoban dvostrano orijentisan stan ukupne površine 100m2 na četvrtom spratu stambene zgrade u ulici Merhemića trg, naselju Ciglane. Grijanje centralno iz Toplana. Unutrašnja i vanjska drvena stolarija. Predmetna nekretnina sastoji se od: ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 95.009 KM, 100,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 403.760 KM, 100,00 m2 cca 4040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je stambene površine cca 100m2 (osnova 57m2) i sastoji si iz tri etaže (prizemlja, sprata i potkrovnog dijela). Kuća se nalazi na parceli površine 2240 m2. Na prizemlju kuće nalazi se garaža i ostava - šupa. Sprat se sastoji iz dnevnog boravka sa kuhinjom i izlaza na veliku terasu,....

 
 
 
  Kuća, KULEN VAKUF, 1.650.000 KM, 100,00 m2 cca 16500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2026.,

www.realitica.com

Predstavljamo vam rijetku i izuzetno vrijednu nekretninu koja se nalazi unutar granica Nacionalnog parka „Una“ – destinacije koja postaje sve atraktivnija za turizam, rekreaciju i investicije u oblasti održivog razvoja. Predmet prodaje čini zemljište ukupne površine 27.404 m2 koje....

 
 
 
  Kuća, LJUBUŠKI, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuča je odmah useljiva Ima stariji namještaj Nekretnina posjeduje Voda Struja Parking .

 
 
 
  Kuća, TEŠANJKA, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo lijepu, potpuno namjestenu, urednu i odrzavanu kucu velicine 100 m2 sa 2000 m2 okucnice, garazom, drvarnicom i ljetnom kuhinjom. Kuca se nalazi na Tešanjki, opcina Tešanj - u blizini supermarketa i nekolicine trgovinskih centara. Kuca se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 230.000 KM, 100,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2024.,

www.indomio.ba

Na prodaju je stambeno-poslovni objekat koji se sastoji od nekoliko odvojenih prostora, idealnih za investiciju. Objekt je smješten u zgradi s četiri stana i nudi različite mogućnosti za korištenje. Detalji o nekretnini: Suteren: Prostor od 40 m² s prostorom ispred, idealan za poslovnu....

 
 
 
  Kuća, LJUBUŠKI, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuhinja dnevni boravak 2 spavače sobe wc-kupatilo i mali hodnik Ispred kuče i pozadi kuče ima malo vrta.Iza kuče ima ostava 2,5mx3m Oko kuče je ograda. Loza,šipak,palma,lavanda,rožmarin. Od glavne ceste Ljubuški-Vitina kuča je umakjena 50m.Ima i svoj dovoz do kuče Kuča je odmah....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 95.000 KM, 100,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Jedan sprat namjesten,novo sve,drugi za doradjivanja,podrum takodjer za doradjivanja.. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, Mokušnice, 175.700 KM, 100,00 m2 cca 1760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u centru Bihaća. Izuzetna lokacija koja opravdava cenu. Adresa je Žegarska aleja 1. Kuća je spratne osnove 11x9m. Građena je sedamdesetih godina na placu 640 kvadratnih metara. Detaljnije informacija +38113 355 576 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 66.000 KM, 100,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca i okucnica + zemlja sve uz Unu i Unac.Kuca je izgradjena od sedre. Nekretnina posjeduje Struja .

 
 
 
  Kuća, JABLANICA, 100.000 KM, 100,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca sa okucnicom,,pomocnim objektima,garazom,vocnjakom,,u naselju Ostrozac ispod osnovne skole..vlasnistvo 1/1..svi prikljuci,prizemni deo kuce se sastoji od stana velicine kuhinja soba,kupatilo,,i velikog podruma duz cele kuce,,gornji sprat,,dnevna soba ka kuhinjom,spavaca soba,decija....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 578.200 KM, 100,00 m2 cca 5780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 100 m2 + balkon 40 m2 inalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, balkona i velikog kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 52.000 KM, 100,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Zavidovicima, ulica gazije bb, kilometar od centra grada. sama kuca je od glavnog puta udaljena 50-ak metara, sam prilaz kuci je normalan i kuca se nalazi na ravnom terenu. oko kuca ima prvi sprat je garaza, drugi sprat ima dvije prostorije i wc. svi papiri su uredni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Širokača, 184.000 KM, 100,00 m2 cca 1840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kuću sa dvorištem na vrlo atraktivnoj lokaciji, naselje Širokača, općina Stari Grad, kanton sarajevski. # kuća se nalazi na 1 min. udaljenosti od Sunnyland-a na Trebeviću, te nepunih 5 min. vožnje od centra grada. U osnovi raspolaže površinom....

 
 
 
  Kuća, ZELINJA DONJA, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namještena kuća 70m² (ispod pola kuće uređen podrum) +velika terasa sa centralnim grijanjem i vlastitim izvorom vode(ima i gradski) Molim za više inf na viber ili whatsapp +385976152378 Može zamjena za stan 50 i vise m² u Gradačcu Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 479)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>