• GoHome Professional
jednosobni stan do 180000 km što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • jednosobni stan do 180000 km što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - jednosobni stan do 180000 km što skuplje

  • Za upit "jednosobni stan do 180000 km što skuplje" pronađeno 95 nekretnina - prosječna cijena 2.332 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • 170000 KM (malo jeftiniji)
    • 180000 KM (malo skuplji)
    • do 2100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 196.328 KM, 43,00 m2 cca 4570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 42.68 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Ovaj tip stana je dostupan na prvom, drugom, trećem i četvrtom spratu. Stambeni objekat će da krasi visoki....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 194.715 KM, 43,00 m2 cca 4530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 43.27 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na petom i šestom spratu stambenog objetka koji će posjedovati lift. Stambeni....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 191.250 KM, 42,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 42.50 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na šestom spratu stambenog objetka koji će posjedovati lift. Stambeni objekt čini....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'jednosobni stan do 180000 km što skuplje'
174.680 KM
147.000 KM
135.000 KM
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 190.992 KM, 42,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji 41.52 m2 u širem centru grada. Strukturu ovog stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i lođa. Ovaj tip stana je dostupan na prvom, drugom, trećem i četvrtom spratu. Stambeni objekat će da krasi visoki....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Hrasno, 180.000 KM, 38,00 m2 cca 4740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.09.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, BRČKO, 141.000 KM, 44,00 m2 cca 3210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 44 m2 na IV spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na zajedničku terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je PVCstolarijom sa roletnama, centralnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 140.000 KM, 57,00 m2 cca 2460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.07.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 57 m2, sa garažnim mjestom površine 18 m2. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je ALU vanjskom stolarijom, klima uređajem i kvalitetnim sanitarijama. U cijenu stana ulazi....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 138.000 KM, 51,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 51 m2, koji se nalazi u visokom prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, izlazom na balkon, ostave, hodnika, jedne spavaće sobe koja takođe ima izlaz na balkon, hodnika i kupatila. Stan posjeduje pripadajuću....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 135.000 KM, 35,00 m2 cca 3860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednosoban stan površine 34,5 m2, na I spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je klima uređajem, svim novijim električnim uređajima, kvalitetnim sanitarijama i namještajem.....

 
 
 
  Stan, ZENICA, 128.000 KM, 37,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.09.2025.,

www.bihhome.ba

U ponudi imamo jedinstvenu nekretninum na izuzetno atraktivnoj lokaciji! .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 125.366 KM, 50,00 m2 cca 2510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.08.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan 50 m² – Bijeljina, strogi centar – kompletno renoviran, namješten, useljiv odmahNa prodaju jednosoban stan površine 50 m², na prvom spratu stambene zgrade u strogom centru Bijeljine, u Njegoševoj ulici, odmah pored PIO fonda i Doma penzionera.Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 125.000 KM, 42,00 m2 cca 2980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine na I spratu, u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, ostave, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem na struju, klima uređajem i kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 125.000 KM, 45,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban namješten stan površine 45 m2 na II spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, spavaće sobe, uvučene kuhinje, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, parketima, keramikom i sanitarijama. Nalazi se u strogom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 122.200 KM, 47,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.09.2025.,

www.indomio.ba

Namješten jednosoban stan površine 47m2 u novoj gradnji na IV spratu u zgradi sa liftom! Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na balkon i iz spavaće sobe, kupatila i hodnika. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, podnim centralnim etažnim grijanjem,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 120.000 KM, 45,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.01.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednosoban stan površine 45 m2, na I spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, izlazom na balkon, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem, centralnim podnim grijanjem na....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 115.000 KM, 44,00 m2 cca 2610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednosoban stan površine 44 m2 na I spratu u novoj gradnji . Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlazi na prostranu terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila,. Zgrada u kojoj je smještena nekretnina useljena je 2022. godine i spada u....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Skenderija, 115.000 KM, 37,00 m2 cca 3110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo jednosoban namješten stan ukupne površine 37m2. Stan se sastoji od: Stan se nalazi u sklopu stambenog objekta, naselje Podgaj, općina Centar, Sarajevo. U blizini same lokacije nalaze se brojni sadržaji: tržni centri SCC, Alta i Skenderija, Vilsonovo šetalište, Osnovna škola....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 114.000 KM dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 114.000 KM, 46,00 m2 cca 2480 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.08.2025 - 120.000 KM
08.03.2026 - 114.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan na I spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, grijanje je na konvektore. Nalazi se na jako lijepoj i atraktivnoj....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 39,00 m2 cca 2820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Nov jednosoban stan površine 39 m2 u prizemlju nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, podnim grijanjem na struju, i kvalitetnim sanitarijama. Stan....

 
 
 
  Stan, VRANEŠEVIĆI, 110.000 KM, 42,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Montažna kuća 42m2, sa 10 ari (1.000 m2) placa i pomoćnim objektom pored reke Drine. Ar placa (100 m2) se nalazi ispod magistralnog puta Bratunac - Skelani a 9 ari (900 m2) odmah iznad puta. Zeljište nije plavljivo usred povećanog vodostaja reke Drine. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 107.250 KM, 33,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan na I spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, centralnim etažnim grijanjem i kvalitetnim sanitarijama. Nalazi se na jako lijepoj i mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 107.000 KM, 43,00 m2 cca 2490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednosoban stan površine 43 m2 na II spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase koja je zatvorena PVC stolarijom i preuređena u Bosansku sobu. Opremljen je PVC stolarijom, hrastovim parketima, keramikom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 107.000 KM, 48,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 48 m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhiinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, Klima uređajem, kvalietnim laminatima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 105.000 KM, 45,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se vrlo lijep nov stan u novoj zgradi u Mostaru u ulici Blajburških Žrtava bb, na cetvrtom katu stambene zgrade. Stan se prodaje sa luksuznim nopvim namještaje i elektricnim aparatima i Novi parketi, PVC, stiropor fasad, zgrada ima lift, interfon,..Vlasništvo i papiri....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 105.000 KM, 39,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.03.2025.,

www.indomio.ba

Nov, useljiv jednosoban stan površine 39 m2 na III spratu u novoj gradnji. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na balkon, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama te kvalitetnim laminatima, keramikom....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 104.000 KM, 44,00 m2 cca 2360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan, u novogradnji u naselju vatikan, jedna soba i ostalle dodatne prostorije sa ukupno 44m2 stambene piovršine vlasništvo 1/1 povoljno orijentacija istok .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 103.000 KM, 36,00 m2 cca 2860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran, namješten, jednosoban stan površine 36 m2 na I spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje , spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijoim, unutrašnjom drvenom stolarijom, Inverter klimom, kvalitenim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 103.000 KM, 45,00 m2 cca 2290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2025.,

www.indomio.ba

Kompletno namješten jednosoban stan površine 45 m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 102.000 KM, 41,00 m2 cca 2490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 41 m2 na II spratu u novoizgrađenoj zgradi na Bulevaru. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazim na terasu, uvučene kuhinje, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, protivprovalnim ulaznim vratima, kvalitetnim laminatima,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 102.000 KM, 40,00 m2 cca 2550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednosoban stan površine 40 m2, na I spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem na struju, klima uređajem i....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 101.000 KM, 48,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 48m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom I trpezarijom, sobe, kupatila ostave, hodnika I terase. Opremljen je drvenom stolarijom sa roletnama, parketima, keramikom I sanitarijama uz korištenje dvorišta. Grijanje je centralno-etažno. 4206/ZP....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 100.000 KM, 46,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 46 m2, na visokom prizemlju kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom, grijanje je na struju. Nalazi se na jako lijepoj i atraktivnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, LUKAVAC, 100.000 KM, 60,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poslovni prostor 60 m2 u ulici Sarajevskih brigada u Arkadinoj zgradi kod doma zdravlja. Poslovni prostor je kompletno opremljen za rad kao ugostiteljski objekat ( kafe Bar ) koji je to i bio ( Kafić Net ). Poslovni prostor se može koristiti i u druge svrhe. Posjeduje vlastiti....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 98.000 KM, 40,00 m2 cca 2450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran, namješten jednosoban stan površine 40 m2 na II spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom I trpezarijom koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na drugu terasu, hodnika i kupatila. U suterenu stan posjeduje....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 98.000 KM, 38,00 m2 cca 2580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2024.,

www.indomio.ba

Jednosoban stan površine 38 m2 na I spratu u kvalitetnoj zgradi nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, podnim grijanjem - Vaillant kotao, kvalitetnom keramikom a postaviće se....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 97.200 KM, 36,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 36m2 na I spratu u izgradnji Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe, hodnika i zkupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem (toplotna Vergerova pumpa), kvalitetnim sanitarijama....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 96.000 KM, 48,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju polunamješten jednosoban stan u novoj gradnji na IV spratu uknjižene stambene površine 48m2. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. Opremljen je PVC stolarijom, kvalitetnim laminatima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 32,00 m2 cca 2970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2025.,

www.indomio.ba

R E Z E R V I S A N O ! Prodaje se jednosoban stan u zgradi Sut+VP+4 građenoj 70tih godina u Novom gradu, u Prvomajskoj ulici. Stan se nalazi na 4, zadnjem spratu, u zgradi bez lifta. Lokacija: stambena zona, Švrakino selo, u blizini vrtića, JU OŠ Džemaludin Čaušević, Merkator centra,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 95.000 KM, 22,00 m2 cca 4320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo poslovni prostor ukupne površine 22m2 na Ilidži u ulici Emira Bogunića Čarlija. Poslovni prostor se sastoji od poslovne prostorije 19.28m, predprostora površine 1.35m i WC-a površine 1.35m2 sa velikim izlogom. Nekretnina se nalazi u samom centru Ilidže, u nizu od više poslovnih....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 93.000 KM, 46,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju kompletno renoviran jednosoban stan površine 46m2, na III spratu u staroj gradnji. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne spavaće sobe sa gardaroberom, kupatila, hodnika i balkona. Kuhinja je rađena po mjeri i opremljena je svim električnim uređajima.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 92.400 KM, 48,00 m2 cca 1930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednosoban stan i ostava uknjižene površine 48 m2 u kvalitnoj novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, uvučene kuhinje sa trpezarijom, hodnika, kupatila i ostave u tavanskom prostoru. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 92.000 KM, 46,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju namješten jednosoban stan površine 46m2, na IV spratu u staroj gradnji. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom i izlazom na balkon, jedne spavaće sobe sa izlazom na balkon, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom, parketima i klima uređajem.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 95)

<< <1 2 3> >>