• GoHome Professional
kuca sa bazenom prizemlje do 230 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom prizemlje do 230 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom prizemlje do 230 m2

  • Za upit "kuca sa bazenom prizemlje do 230 m2" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 1.967 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 150000 KM
    • do 190000 KM (prosječna cijena)
    • do 220000 KM
    • do 1900 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 399.000 KM, 230,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super porodičnu kuću u naselju Hotonj, na samom ulasku u Vogošću. Riječ je o skrivenoj i ušuškanoj ulici Stara cesta sa minimalnim prisustvom saobraćaja. Riječ je o dvospratnici od cca 230 kvadrata smještenoj na nepunom dulumu zemlje (910 m²). Kuća je primarno orijentirana....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 220,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2022.,

www.indomio.ba

Broj ponude:139/PK Agent: Agency Plus mob:061/700-111 Tel:036/556-400 nekretnine@agencyplus.ba www.agencyplus.ba Za više fotografija posjetite www.agencyplus.ba Prodaje se vrlo lijepa i kvalitetno građena kuća sa bazenom u naselju Potoci Nekretninu krase kvalitetna gradnja i odlična....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 485.000 KM, 234,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća spratnosti sut+priz+sp površine 107 m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 127 m2 u osnovi na placu od 5.871 m2. Suteren se nalazi ispod čitave kuće u kom je smještena kotlovnica i 4 prostorije. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, jedne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuca sa bazenom prizemlje do 230 m2'
595.000 KM
262.064 KM
200.000 KM
 
+16%

Promjena cijene sa 370.000 KM na 430.000 KM dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 430.000 KM, 197,00 m2 cca 2180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.09.2025 - 370.000 KM
14.05.2026 - 430.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno građena kuća površine u osnovi 197 m², ukupne korisne površine 230 m², izgrađena 2020. godine, smještena na parceli od 1.313 m² u ulici Rakovička cesta, naselje Rakovica. Nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata, te posjeduje prostrano dvorište i uređenu....

 
 
 
  Kuća, ORAŠAC, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća sa okucnicom ( 8 dunuma), pomoćnim objektom,dva voćnjaka , te izvorom vode koji nikad ne presušuje. Kuća se nalazi u selu Orasac-Duljci, grad Bihać u blizini Nacionalnog parka Una. Kuća se sastoji od 3 sprata,gdje prvi sprat to jest prizemlje čine 2 garaže i ostava,....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa dva odvojena trosobna stana. Kuća ima panoramske prozore te veliku terasu sa predivnim pogledom na grad. Donji stan ima tri spavaće sobe, kuhinju i dnevni boravak, kupatilo s wc, te dodatni wc. Kompletno je namješten i odmah useljiv. Gornji stan je uređen ali nije....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 133.000 KM, 180,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u mirnom delu Laktaša, na 15ak min od Banjaluke. Ukljižena na vlasnika. Dvospratna kuća od 180m2 na placu od 1017m2 koji pruža mnogo mogućnosti (za vrt, bazen). Pomoćni objekat u dvorištu, 2 parking mesta, struja, voda. U prizemlju je zasebna jedinica (stan) koji....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća od 180m2 na prodaju. Nalazi se u mirnom kraju u blizine Banje Laktaši. Prodaje se u izvornom stanju. Polunameštena. Uz kuću je i pomoćni objekat (podrum u suterenu). Veliko dvorište (površina placa je 1017m2) sa puno mogućnosti (recimo vrt, bazen). Prizemlje + 2 sprata. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 160.000 KM, 240,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju atraktivna kuca u centru Trna u radjena po projektu (Nas Stan) osnovice 10x11x12 i ljetna kucica 6x4 na 500m2 ogradjenog uredjenog dvorista sa dva parking mjesta. Kvalitetno radjena sa 32 nosiva stuba, alu i pvc stolarijom vanjskom, puno drvo i medijapan unutrasnjom, bramak....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 170,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2021.,

www.agencyplus.ba

Agency Plus d.o.o. Alekse Šantića 2a 88104 Mostar Upisani u registar posrednika kod Federalnog ministarstva trgovine pod registarskim brojem : 29/2023 Član Udruženja učesnika u prometu nekretnina pri Privrednoj/Gospodarskoj komori FBiH Broj posredničkog Ugovora: 139/PK Ime i Prezime....

 
 
 
  Kuća, HODBINA, 500.000 KM, 150,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kuca u Hobini kod Mostara. Kuca je na sprat povrsine 150 m2, na placu od 2100m2. U prizemlju se nalazi kupatilo sa wc,1 soba,kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom,veseraj,ostava ,vinski podrum. Na spratu se nalaze 3 spavace sobe,dnevna soba,kupatilo sa wc i izlaz iz....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca i okucnica u Blagaju. Parcela ima ukupnu površinu od 950m², dok kuća ima nekih 150m² sambene površine. Prilaz parceli je asfaltiran i kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Kuća ima dupli garažni prostor i u prizemlju je dnevni boravak, kuhinja i WC. Prvi sprat sadrži....

 
 
 
  Kuća, LJUBOVČIĆI, 104.000 KM, 136,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se super porodična kuća u naselju Pazarić općina Hadžići. Riječ je o samostojećem objektu u ulici Ljubovčići, u kojem dominiraju objekti sličnog karaktera. U neposrednoj blizini je kompletan sadržaj za lagodan život vas i vaših ukućana. Nekretnina posjeduje garažu i prelijepo....

 
 
 
  Kuća, LJUBOVČIĆI, Na upit, 136,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 98,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje vikendicu/kuću sa bazenom u naselju Resnik, općina Hadžići.Predmetna nekretnina se nalazi preko puta džamije u Resniku. Uknjižena površina zemljišta iznosi 1330 m2i kompletno je ravno. Parceli se pristupa direktno sa....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Rakovica, 350.000 KM, 70,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2024.,

www.indomio.ba

Prodaju se dvije vile sa privatnim bazenom površine od po 70 m2 i zemljištem površine 1000 m2, u ulici Kakrinjski put, naselje Rakovica, Općina Ilidža. Oba objekta se sastoje iz dvije etaže, P+S: PRIZEMLJE: ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom (Open space....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 40.000 KM, 46,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prizemna kuća površine cca 46m2 u osnovi, pomoćna zgrada na sprat površine 24m2 u osnovi, garaža površine 24m2, šupa sa sušnicom površine 24m2 na placu ukupne površine 994m2. U kući se nalaze dvije sobe, kupatilo, predsoblje i trijem. Iza kuće se nalazi pomoćna zgrada koja u prizemlju....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)