• GoHome Professional
kuca sa bazenom prizemlje do 230 m2 pala cijena - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuca sa bazenom prizemlje do 230 m2 pala cijena - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuca sa bazenom prizemlje do 230 m2 pala cijena

  • Za upit "kuca sa bazenom prizemlje do 230 m2 pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-25%

Promjena cijene sa 390.000 KM na 292.500 KM dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRČKO, 292.500 KM, 122,00 m2 cca 2400 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 390.000 KM
04.03.2026 - 292.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.01.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća Pr+1S+Pot, površine 122 m2 u osnovi, sa okućnicom površine 904 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa ostavom, trpezarije, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od četiri spavaće sobe,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 220.000 KM dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JAHORINA, 220.000 KM, 70,00 m2 cca 3140 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 260.000 KM
17.04.2026 - 240.000 KM
20.05.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se vikendica, sa kompletno opremljena dva apartmana. Apartmani su odvojeni, jedan u prizemlju drugi na spratu, sa posebnim ulazima. Svaki apartman ima kuhinju, dnevnu sobu, spavaću sobu i kupatilo. Objekat poseduje i podrum. Vikendica renovirana 2018. Nalazi se u naselju Dvorišta,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 164.000 KM na 154.600 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SOKOLAC, 154.600 KM, 60,00 m2 cca 2580 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 164.000 KM
17.04.2026 - 154.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju porodična kuća u naselju Sokolac, Bihać, smještena na parceli ukupne površine 401m2. Kuća je prvobitno uplanjena na 60 m2, ali je naknadno proširena na spratnost P+Pk, tlocrtnih dimenzija 11,50 x 7,70 m, sa vanjskim stepeništem dimenzija 0,90 x 5,40 m. Uz stambeni objekat....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 160.000 KM na 150.000 KM dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BIHAĆ, 150.000 KM, 60,00 m2 cca 2500 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 160.000 KM
16.04.2026 - 150.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.indomio.ba

SNIŽENA CIJENA! Na prodaju porodična kuća u naselju Sokolac, Bihać, smještena na parceli ukupne površine 401m². Kuća je prvobitno uplanjena na 60 m², ali je naknadno proširena na spratnost P+Pk, tlocrtnih dimenzija 11,50 x 7,70 m, sa vanjskim stepeništem dimenzija 0,90 x 5,40 m. Uz....

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 190.000 KM na 150.000 KM dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRČKO, 150.000 KM, 54,00 m2 cca 2780 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 190.000 KM
25.02.2026 - 150.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa visokim potkrovljem površine 54m2 u osnovi, pomoćna zgrada 13m2, dvorište površine 311m2, što ukupno okućnice iznosi 378m2. U prizemlju kuce se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, jedna spavaća soba I kupatilo. Za visoko potkrovlje su urađene vanjske stepenice, na kome se nalaze....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuca sa prizemlje do 230 m2 pala cijena (6)
  • kuca sa bazenom do 230 m2 pala cijena (2)
  • kuca sa bazenom prizemlje pala cijena (1)
  • kuca sa bazenom prizemlje do 230 m2 (24)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)