• GoHome Professional
nekretnine federacija bosne i hercegovine do 73000 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome.hr
  • nekretnine federacija bosne i hercegovine do 73000 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome.hr
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine federacija bosne i hercegovine do 73000 KM

  • Za upit "nekretnine federacija bosne i hercegovine do 73000 km" pronađeno 949 nekretnina - prosječna cijena 727 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • 69000 KM (malo jeftiniji)
    • 76000 KM (malo skuplji)
    • do 625 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.sprat
    • 4.sprat
    • potkrovlje
    • uknjižen
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, VRHPOLJE, 76.500 KM, 42,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju vikendica na obali Drine, 7km od Ljubovije u mestu Vrhpolje. Vikendica u osnovi ima 42m2 plus potkrovlje sa kosim krovom + terasa 20m2. Ispod je podrum, prilaz vikendici je direktno sa glavnog puta. Pored vikendice prolazi Drinska regata Ljubovija. Plac ima 5 ari. Vikendica....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 52.000 KM, 100,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Zavidovicima, ulica gazije bb, kilometar od centra grada. sama kuca je od glavnog puta udaljena 50-ak metara, sam prilaz kuci je normalan i kuca se nalazi na ravnom terenu. oko kuca ima prvi sprat je garaza, drugi sprat ima dvije prostorije i wc. svi papiri su uredni....

 
 
 
  Poslovni prostor, BUGOJNO, 52.000 KM, 55,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je stara gradnja,molim samo ako ste ozbiljan kupac mozete nazvati na dogovor.Najbolje vrijeme za nazvati je od 10 do 11 popodne po bosanskom vremenu. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 52.000 KM, 21,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem garsonjeru na Grbavici, B. Mutevelica 8/II sprat, potpuno renovirana sa novom kuhinjom, odlicna lokacija. Cijena 52.000 KM Zvati iskljucivo od 9 - 13h 061/700 272 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Švrakino Selo, 52.000 KM, 29,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u stambeno poslovnom naselju Švrakino selo, u blizini Policijske stanice. Stan je veličine 27 m2, nalazi se na 4. spratu i cini ga dnevni boravak s trpezarijom, kuhinjom, kupatilom i hodnikom. Stan je renoviran i ima sve potrebne priključke. Vanjska stolarija je od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 52.000 KM, 34,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jednosoban 52.000 Vogošćanskih odreda 54 Vogošća 34 m2 visoko prizemlje Stan se nalazi u blizini Doma zdravlja, extra lokacija, komplet renoviran prosle godine, balkon ustakljen PVC prozorima, ispod balkona ima mala ostava, podrum, stolarija nova PVC, alu zaluzine, pod laminat extra....

 
 
 
  Stan, PETROVICE, 52.000 KM, 35,00 m2 cca 1490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

VIKENDICA - Na prodaju zidani prizemni (Siporex) objekat sa betonskim temeljima podrumom i visoko podignitim krovom od crijepa. Objekat je u nekoristenom stanju okruzen sa 2497m2 zemlje. Veoma pristupna lokacija sa ravnim putom do samog placa. Prolaskom telefonske linije I buducim....

 
 
 
  Zemljište, ČAPLJINA, 51.900 KM, 1622,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste uz rijeku Trebižat koje izlazi na tok rijeke, 1622 m cetvornih, duzina parcele 183m, prosječna širina 11m. Zemljiste je pogodno za izgradnju vikendice ili dr. objekta na vodi, vlasništvo 1/1, struja dovedena do susjednog objekta (restorana na vodi u blizini), ima put do....

 
 
 
  Zemljište, TUZLA, 53.200 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Opis nekretnine: ; Par Selo, Tuzla .

 
 
 
  Zemljište, TUZLA, 53.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se zemljisna parcela površine 1.157 m2 na mirnoj lokaciji Mala Solina u Tuzli. Pristup parceli je omogućen direktno sa glavnog puta. Udaljenost parcele od centra Grada je cca. 3 km. Svi komunalni priključci se nalaze pored same parcele. Obzirom na lokaciju zemljišta i blizinu....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 53.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikend kuća Busovača Kaonik,mir tišina na 6.5 duluma zemlje oaza mira sa dosta dodatnih objekata 061/771-534 Nekretnina posjeduje Garaža Voda Telefonski priključak Namješten Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Zemljište, SANSKI MOST, 51.300 KM, 50,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2025.,

www.gold.ba

Prodaje se građevinsko zemljište u mirnom i osunčanom dijelu Vahidbegove ulice u Sanskom Mostu, dio naselja Alagića Polje iza restorana Camino. Ovo zemljište ukupne površine 789m2 je veoma zanimljivog karaktera, na kojem je dozvoljena gradnja stambenog objekta. Do ovog građevinskog....

 
 
 
  Kuća, ČELIĆ, 51.300 KM, 37,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se vikendica površine 37 m2 (prizemlje + sprat) na parceli od 1.041 m2 u Čeliću. Prizemlje obuhvata garažu, a sprat jednu veliku prostoriju, uz mogućnost dogradnje još jedne etaže. .

 
 
 
  Zemljište, BIHAĆ, 52.875 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljište površine 3525 m2 u Ripču (Kerepište). Parcela se nalazi uz samu Unu i ima 50 m2 obale. Parcela ima pristupni put, i idealno je mjesto za odmor i relaksaciju. Papirologija uredna, ukoliko se prodaje u komadu cijena je 15 KM/m2, a za parcelisanje cijena je po dogovoru.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 51.130 KM, 76,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

- LOKACIJA : Zgrada shopping centra Robot Commerce, Zmaja od Bosne bb, V sprat, opcina Novo Sarajevo, preko puta Elektroprivrede, u blizini tramvajskog i trolejbuskog saobracaja, u blizini Vilsonovog setalista. - godina izgradnje 2007. - ukupna povrsina: 76 ,10 m2 - sadrzaj: izlozbeni....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, 51.000 KM, 41,00 m2 cca 1240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan nedavno renoviran koji je pogodan i za poslovni prostor. U blizini je skola, obdaniste, trgovine. Parking ispred zgrade. Za sve dodatne informacije obratiti se Gordani na Tel: 514 651. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Zemljište, BIHAĆ, 52.500 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljište veličine 3500 m2 u naselju Ripač uz glavnu cestu. Idealna investicijaa bilo za gradnju stambenog objekta, ili mjesta za odmor. Posađen je voćnjak na cijeloj parceli. Papirologija je uredna, mjesto ima svu potrebnu infrastrukturu.-property of Century 22. Nekretnina....

 
 
 
  Zemljište, CAZIN, 50.900 KM, 509,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2026.,

www.realitica.com

Industrijska zemljišta sa objektima ; Begove Kafane .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Stari Grad, 76.690 KM, 30,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Garsonjera u strogom centru Sarajeva, 4. sprat, lift, loggia, parket, pogled na Miljacku, 3 min hoda do Katedrale ili do Bascarsije, 5 min do Skenderije. Moze da posluzi i kao poslovni prostor, npr advokatura ili sl. Odmah useljiv Nekretnina posjeduje Balkon Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 52.000 KM, 63,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, JABLANICA, 50.400 KM, 720,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste u blizini ski staze nekih 300m udaljenosti pjesice. Posjeduju se papiri za zemljiste cijena metra kvadratnog je 35eura Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 50.070 KM, 33,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Lift Novogradnja Parking Klima Ostava .

 
 
 
  Zemljište, BABIĆA BRDO, 51.600 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Slatina - Babića brdo | 1662m2 | Asfaltni pristup | Struja na placu | Prirodno okruženje ; Slatina .

 
 
 
  Kuća, SIMIN HAN, 50.000 KM, 100,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem devastiranu kucu sa okucnicom od 4duluma zemlje. Kucase nalazi pored magistralnog puta Tuzla-Zvornik . Papiri uredni! Vise informacija na broj telefona 060/396-00-37 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Podrum .

 
 
 
  Zemljište, VELIKA KLADUŠA, 50.000 KM, 33000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju zemljiste od 28000m2 sa devastiranom kucom od 200m2 na parceli od 6000m2,sve to na glavnom putu Vrnograc-Glina,uredna dokumentacija 1/1,vlasnik,hitno. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 50.000 KM, 55,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.09.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se devastirana kuća, površine 55 m2, locirana u ulici Fra Lea Petrovića ( bivša ulica Lea Bruka), naselje Panjevina, Kuća je skoro na samom početku ulice, raskrsnice sa ulicom Franjevačka. Dokumentacija je uredna, cijena je stvar dogovora. ; Mostar .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bistrik, 50.000 KM, 79,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Lokacija stana - Općina Stari grad kod Pivare. Stan 79m2, V sprat sa liftom, troiposoban, sa dva hodnika, kuhinjom, trpezarijom, wc i kupatilom sa wc, balkonom, podrumom i parking mjestom ispred zgrade. Stan orjentiran istok-zapad-jug. Plinsko grijanje. Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Kuća, KALESIJA, 50.000 KM, 110,00 m2 cca 460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi na magistralnom putu Živinice-Kalesija,u naselju donje vukovije, dimenzija 11x10 na parceli veličine 936m2. Kuća posjeduje papire 1/1, i nije potpuno završena Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 50.000 KM, 64,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

RE/MAX, najveća svjetska agencija za promet nekretnina prodaje kuću u Nemili. Kuća se nalazi na površini od 64 m2, i ista je starije gradnje, ali je uslovna i samim tim odmah useljiva. Nalazi se na parceli od 585 m2, i takođe posjeduje pristupni put direktno. Prizemnica je, i ima....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 50.000 KM, 52,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

LOKACIJA: Stan se nalazi u općini Novi Grad, naselje Cengic Vila 2 u ulici Gradačačka u neposrednoj blizini pijace Otoka i tržnog centra Merkur. OPIS NEKRETNINE: Stan se nalazi na petom spratu zgrade od ukupno pet spratova i sastojji se od 2 sobe,dnevnog boravka,kuhinje,kupatila,....

 
 
 
  Zemljište, BIHAĆ, 50.000 KM, 2084,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se parcela površine 2.084m² u Bihaću, naselje Kralje. Udaljena oko 200m od rijeke Une. Ravne je konfiguracije, a u blizini parcele su dovedeni voda i struja. Nema izlaz na asfaltni put, već se koristi poljski put koji nije uplanjen. Pogodno za bavljenje poljoprivredom, voćarstvom,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 50.000 KM, 70,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoopremljena vikendica, 15min. udaljena od Sarajeva,svi priključci u funkciji, papiri uredni, prizemlje 42m2 + potkrovlje 30m2 + garaza + velika terasa i balkon i okolnog dvorišta 500m2 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Zemljište, MOŠĆANICA, 50.000 KM, 480,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Plac je u vlasnistvu 1/1, za isti postoji gradzevinska dozvola sa atraktivnim detaljno uradzenim izvedbenim projektom za objekat na dvije etaze ukupne povrsine 256 m2 sa garazom i parkingom. Informacije na br.tel. 061365406 i 062535505. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 50.000 KM, 33,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u blizini autobuske okretaljke na Dobrinji. Stan je garsonjera i nalazi se u prizemlju. Sastoji se od dnevne i male spavace sobe. Kuhinja je u sklopu hodnika. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 50.000 KM, 40,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se devastirana vikendica na Jahorini - Velika Dvorišta. Kontakt: 061/161-509 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, BUGOJNO, 50.000 KM, 3900,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem 6 milića u Donjoj kuli, 15 maraka po metru kvadratnom. Kvadratura od 520 do 1215 metara kvadratnih. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 50.000 KM, 38,00 m2 cca 1320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednoiposoban stan u Istocnom Sarajevu, preko puta autobuske stanice, ulica Srpskih Vladara. Dobra lokacija, funkcionalan, uknjizen.U cenu ulazi kuhinja sa barom sa slike. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 50.000 KM, 60,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Zenica 3soban stan, 60m2, 1kat,2balkona Cent.grij.toplana, vlasništvo 1/1 cijena 50000km +385915642820 +385953929023 Nekretnina posjeduje Balkon Centralno grijanje Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, PODLUGOVI, 50.000 KM, 80,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U centru Podlugova prodaje se imanje, 2000 kvadratnih metara zemlje, kuća i pomoćni objekti. Imanje ima prilaz sa tri strane. Vlasništvo 1/1. Kuća ima podrum, sprat sa dnevnom sobom, kuhinjom, spavaćom sobom i kupatilom, a potkrovlje ima dvije sobe i ostavu. Pored gradske vode kuća....

 
 
 
  Zemljište, TUZLA, 50.000 KM, 1206,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se građevinska parcela ukupne površine 1206 m². Nalazi se u naselju Miladije, u blizini “Petrol” benzinske pumpe i stovarišta “Titanik”, a od glavne saobraćajnice je udaljena cca. 100 metara. Parcela je blago nageta, a do parcele se dolazi asfaltnim putem koji prolazi....

 
 
 
  Kuća, TEŠANJ, 50.000 KM, 110,00 m2 cca 460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća je sa zemljom koja se može isparcelisati. Poseduje sve papire i priključke. Zemlja se prodaje i odvojeno. Detaljnija cena je po dogovoru. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Apartman, LUKAVAC, 50.000 KM, 200,00 m2 cca 250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca na 2 sprata uredena,sa swim potrebnim prikljuccima/Voda,struja,grijanje sa kotlovnicom,internet/.Sve informacije na tel-061716815, Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 812)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>