• GoHome Professional
nekretnine republika srpska do 80 m2 terasa što ma - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine republika srpska do 80 m2 terasa što ma - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine republika srpska do 80 m2 terasa što manje

  • Za upit "nekretnine republika srpska do 80 m2 terasa što manje" pronađeno 75 nekretnina - prosječna cijena 2.476 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 180000 KM (prosječna cijena)
    • do 210000 KM
    • do 1800 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • komforan
    • useljiva
    • 1.sprat
    • balkon
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 24,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju studio apartmana u izgradnji u sklopu Ski Centra Ravna Planina Faza 2 projekta "Ravna Planina" uz samu stazu ski centra. S ponosom vam predstavljamo Fazu 2 arhitektonske cjeline Ravna....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 24,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman površine 24.49m2 sa terasom od 20m2 u izgradnji u sklopu Ski Centra Ravna Planina Faza 2 projekta "Ravna Planina" uz samu stazu ski centra. S ponosom vam predstavljamo Fazu 2 arhitektonske cjeline Ravna....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 207.600 KM, 28,00 m2 cca 7410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini.Apartman je površine 28,5 m2 i nalazi se na prizemlju objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka i kupatila. Ispred....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine republika srpska do 80 m2 terasa što manje'
170.000 KM
60.000 KM
125.000 KM
  Apartman, JAHORINA, 250.600 KM, 28,00 m2 cca 8950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.03.2024.,

www.realitica.com

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 28,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 45.000 KM, 29,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini. Apartman je površine 28,5 m2 i nalazi se na prizemlju objekta sa liftom. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka i kupatila. Ispred....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 31,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje EKSKLUZIVNU prodaju apartmana na Jahorini u ApartVila Jahorina. U potrazi ste za apartmanom koji je funkcionalan i opremljen svim onim što savremeni život zahtjeva? Čitajte ispod! Prodaja apartmana u ApartVila Jahorina uz mogućnost....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 34,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.01.2024.,

asoglas.com

Prodajem namjesten stan u Ulici 18.Novembar, 34km² sa pogledom na ulicu i terasom, veoma povoljno grijanje. Stan se nalazi u blizini skole Knez Ivo od Semberije. .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 34,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 35,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Izdajem nov dvosoban stan u centru Bijeljine kod gradskog parka. Stan je namesten novim stvarima , Stan se sastoji od hodnika ,kupatila, jedne odvojene spavace sobe, velikog dnevnog boravka u cijem je sklopu kuhinja i trpezatija , i terasa. U blizini je autobuska stanica,pijaca,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 39.500 KM, 37,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" S ponosom vam predstavljamo arhitektonsku cjelinu u srcu planine Jahorine . Apartmanski objekat zajedno sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 30.000 KM, 37,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 37,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju useljivog apartmana od 37m2 sprat 5 . Apartmanski objekat zajedno sa susjednim objektima čini jednu ugodnu arhitektonsku cjelinu, Objekt je smješten na desnoj strani planiranog Centra....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 49.000 KM, 38,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 69.000 KM, 38,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 38,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 38,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 177.840 KM, 44,00 m2 cca 4040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman sa dvije spavaće sobe i odličnom privatnom terasom za uživanje kako ljeti tako i zimi u izgradnji u sklopu Ski Centra Ravna Planina Faza 2 projekta "Ravna Planina" uz samu stazu ski centra. S ponosom....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 44,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 194.900 KM, 45,00 m2 cca 4330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kompletno renoviran stan u naselju Borik, stan ima 45m2 i 8m2 terase. ; Borik .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 47,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 296.600 KM na 286.400 KM dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAHORINA, 286.400 KM, 49,00 m2 cca 5850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.01.2026 - 296.600 KM
15.03.2026 - 286.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.realitica.com

Prodaja dvosoban apartman na Jahorini, Velika dvorišta. Zgrada novogradnja i na idealnoj lokaciji, miran dio i potpuno okruzen prirodom. Moderna gradnja, jednostavan pristup. Novogradnja i opremljen, specifican ima veliku svoju terasu i dio bašte kao i jedno vanjsko parking mjesto.U....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 195.000 KM, 50,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan novogradnji površine 50 m2 u naselju Petrićevac. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, jedne spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten u prizemlju u manjoj zgradi koja ne posjeduje lift. Stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 55.000 KM, 50,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan od 50 m² u Janji (Bijeljina), smješten na prvom spratu. Stan se sastoji od dnevnog boravka, sobe, kuhinje, kupatila i terase. Cijena je 55.000 KM Kontakt :065/259-797. .

 
 
 
  Stan, PALE, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dva vikend objekta 1km od centra grada Pale. Na placu od 750m2 dva objekta u osnovi 7x6, kompletna infrastruktura, voda, struja, internet. Na prizemlju se nalaze kupatila, ulazni hodnik, dnevna soba , na prvom....

 
 
 
  Apartman, MODRIČA, 60.000 KM, 50,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u strogom centru, preko puta Gradske kafane na PRVOM spratu ispod banke hypo alpe adria. Sastoji se od terase,hodnika, dnevni boravak,velika trpezarija, kupatilo i spavaca soba. Kompletno renoviran, sa novom instalacijom struje i novim cjevima za vodu, novi parket od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENICA, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Soba kuhinja kupatilo hodnik dvije terase jedna na izlazu iz kuhinje jedna na izlazu iz sobe hodnik je na L i može se napraviti još jedna soba Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 220.080 KM, 52,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan dvosoban stan u izgradnji površine 52.40 m² u naselju Borik. Strukturu stana čine hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, spavaća soba, ostava i terasa. Ovaj tip stana je ostao slobodan na prvom, trećem, četvrtom, petom, šestom i sedmom spratu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRATUNAC, Na upit, 52,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Jako lep I topao stan , nalazi ze tik uz stadion.Lep raspored,terasa,parking ispred zgrade. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking .

 
 
 
  Stan, KRČEVINE, 62.000 KM, 53,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

BRVNARA,DNEVNA SOBA,KUHINJA,KUPATILO,DVIJE SOBE U POTKROVLJU,PODRUM,DVIJE TERASE.NALAZI SE NA NIŠIĆKOJ VISORAVNI NA NAD.VISINI 1050 M.POSADEN VOČNJAK I BASTA.IDEALNO ZA ODMOR. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Kuća, JAHORINA, 155.000 KM, 53,00 m2 cca 2930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2024.,

www.indomio.ba

New Group iz svoje ponude izdvaja prelijep dvoetažni trosoban apartman sa terasom od 53m2 na Jahorini - Velika Dvorišta. Apartman se nalazi u mirnijem a centralnom dijelu Jahorine okružen crnogoričnom šumom na samo 5 minuta od ski lifta. Ovaj apartman predstavlja savršenu investiciju....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 80.000 KM, 54,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

U Kuljanima, nadomak Banje Luke, se prodaje kuća na placu od 1757m2. Imanje se nalazi na 320m udaljenosti od od glavnog puta i do njega se stiže makadamskim putem koji na jednom mjestu prelazi preko pruge. Potpuno je ograđeno, a pored njega protiče živopisna riječica. Kuća u svojoj....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 140.400 KM, 54,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u izgradnji od 54 m² u Bijeljini. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, hodnika, terase i kupatila. Grijanje je na toplotne pumpe. Zgrada će biti završena za mesec dana. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu centra grada. Kontakt: 065/259-797. .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 147.000 KM, 55,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.02.2024.,

www.indomio.ba

Cijena 147000 KM Više informacija na 066/316-066 Jednosoban stan 55 m2 na trećem spratu zgrade nalazi se u skoro strogom centru grada na veoma lijepoj lokaciji u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život porodice.Stan se u suštini sastoji od hodnika , dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Apartman, DOBOJ, 72.000 KM, 55,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo stan u Doboju 55m2,,potpuno namesten, 2 spavace sobe+ dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa. Stan se nalazi blizu centra na 7 spratu, zgrada ima lift i prodaje se kompletno namesten,, cena po kvadratu je 1350 km,,sve informacije na +38164 0591106/viber ili na +38164....

 
 
 
  Apartman, VLASENICA, 60.000 KM, 55,00 m2 cca 1090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan u ulici Romanijska 18, Vlasenica, površine 55 m². Stan se sastoji od prostranog hodnika, kuhinje, kupatila, odvojenog WC-a, dnevne sobe, spavaće sobe, terase i podruma. Tlocrt stana dostupan je među priloženim slikama. Stan se nalazi u blizini zimskog centra....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

DVOETAŽNI apartmani (tip A) sa površinama od 55,0m2 i 75,0m2. Ovi tipovi apartmana u prizemnom dijelu, kojem se pristupa sa nove saobraćajnice imaju ulazni prostor, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, wc, terasa i stepenište koje vodi na sprat. Na spratu se nalaze dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, VIŠEGRAD, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća sa okućnicom u strogom centru Višegrada. Kuća ima 2 ulaza u dvorište i izlazi na dvije ulice od kojih je jedna glavna. Dvospratna, 3 sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, podrum, tavan, garaža, veliko dvorište i slobodan prostor na kome se može izgraditi šupa. Odmah....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 112.000 KM, 56,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju dvosoban stan 56m2 u BN u blizini šetališta i škole Knez Ivo. Nalazi se na 4.spratu. Hodnik, spavaća soba, kupatilo, dnevna soba sa terasom, kuhinja. Grijanje na gradsku toplanu. Papiri uredni, cijena povoljna 1950km m2,podrum 3m2.Parking. ; Bijeljina .

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 145.600 KM, 56,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u izgradnji od 56 m² u Bijeljini, na šestom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, hodnika, terase i kupatila. Grijanje je na toplotne pumpe. Zgrada će biti završena za mesec dana. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu centra grada. Kontakt:....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 241.080 KM, 57,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u izgradnji u površini 57.40 m², naselje Borik. Strukturu stana čine manji hodnik, kupatilo, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe i terasa duž cijelog stana. Ovaj tip stana je dostupan na povučenoj etaži. Budući stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 57,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodajem nov stan u centru Bijeljine 300metara od zgrade Opstine. Stan je na 4 spratu, zgrada ima lift. Soba+ kuhinja, dvije spavace sobe, kupatilo, hodnik, terasa. .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 75)

<< <1 2> >>