• GoHome Professional
nekretnine sarajevo što skuplje do 1500 KM/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine sarajevo što skuplje do 1500 KM/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine sarajevo što skuplje do 1500 KM/m2

  • Za upit "nekretnine sarajevo što skuplje do 1500 km/m2" pronađeno 739 nekretnina - prosječna cijena 825 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 210 m2
  •  Po cijeni
    • 1400 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 87000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • građevinska dozvola
    • povoljan
    • klima
    • kablovska
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, 4.800.000 KM, 7911,00 m2 cca 610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.09.2023.,

www.indomio.ba

NA PRODAJU: PARCELA I PROIZVODNO-SKLADIŠNI OBJEKAT BINJEŽEVO Parcela: Ukupne površine 7.911 m². Proizvodno-skladišni objekat: Sastoji se od dvije paralelno locirane hale dimenzija 40,60 x 12,70 m, uz natkriveni manipulativni plato dimenzija 30 x 9,4 m. Stvarna neto površina objekta....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Blažuj, 4.500.000 KM, 25000,00 m2 cca 180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mihrivode, 4.300.000 KM, 2624,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vranica d.d. sarajevo prodaje: -Tri objekta od čvrstog materijala ukupne brutto površine 2.624,05 m2 - zemljište ispod i oko objekata površine 2.504,00 m2 - tri objekta montažne gradnje (barake) ukupne brutto površine 930,00 m2 - zemljište ispod i oko objekata površine 1.782,00 m2....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine sarajevo što skuplje do 1500 km/m2'
2.485.090 KM
1.750.063 KM
1.738.500 KM
  Zemljište, SARAJEVO, 2.750.000 KM, 157000,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2023.,

www.indomio.ba

PRODAJE SE UNIKATNO IMANJE U BLIZINI SARAJEVA ODLIČNA PRILIKA ZA INVESTITORE. ILIJAŠ-PODLUGOVI- KANTON SARAJEVO – BiH Površina zemljišta : 157 000 m2 Vrsta zemljišta : Građevinsko,poljoprivredno,šuma Broj izgrađenih objekata : 1 objekat 180m2 Broj objekata upisanih u evidencije :....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 2.025.000 KM, 45000,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaja zemljišta za satmbenu izgradnju, odlična veza sa gradom,u blizini strateških saobraćajnica. Mogućnost parcelisanja, idelalna površina za mini stambeni blok, etno selo, izgrdanju turističkog kompleksa ili individualnu izgradnju. Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 1.600.059 KM, 20000,00 m2 cca 80 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2018.,

www.indomio.ba

Prodajem na Poljinama 20 duluma zemljista koje se nalazi na veoma atraktivnoj lokaciji .

 
 
 
  Hotel, SARAJEVO, Novi Grad, 1.500.000 KM, 1400,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovni kompleks, Motel, u naselju Rajlovac. Ukupna površina imanja iznosi 2900m2. Sam Motel se prostire na 3 etaže + podzemna garaža, ukupne površine od cca1400m2. Motel posjeduje: Podzemnu garažu površine 250m2 te parking mjesta ispred i iza samog objekta cca 160 mjesta+.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 1.500.000 KM, 2750,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine u svojoj ponudi pored stanova ima i poslovne prostore razlicitih karaktera. Ovaj put u pitanju je odlicna lokacija na Stupu, nedaleko od Stupske petlje, objekat ima nesmetani prilaz sa ulice i dovoljno parking prostora za posjetioce. Frekventna....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 1.500.000 KM, 6000,00 m2 cca 250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju na Vrelu Bosne 6 duluma zemlje i dvije kuce na jako lijepom mjestu plac se nalazi 300 metara od izletista Vrela i Bosne plac veze uza samu reku Bosnu kuce poseduju sve uredne papire kuce su domenzija (10x8) i (9x8) od prikljucaka imaju gradska kanalizacija, plin, voda,....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 1.300.000 KM, 10000,00 m2 cca 130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste od Mostarskog raskrsca prema skafi, 10 000 m2, ulaz je sa glavne ceste na parcelu a sirina ulaza je 80 m. Na parceli se nalaze dvije kuce i to jedna nova...Povoljno... Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 1.276.500 KM, 18500,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Zemljište je površina 18.500 m2. Na 300 m od parcele se nalazi sva infrastruktura, struja, voda, plin... Na zemljištu se može graditi. ID CODE: 12734 Emir Hadžiefendić Mob: +38762772336 E-mail: emir@nekretnine-myspace.com www.nekretnine-myspace.com Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, 1.085.039 KM, 35000,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se 35 000 m2 zemljišta koje se nalazi u naselju Vlakovo sa dva pristupna puta i kompletno ograđeno. Zemljište je iskrčeno i spremno za dalju eksploataciju. Jednim djelom je pod mladom šumom a preostali dio je iskrčen i razoran. Kroz plac ima i potok koji protiče po rubu placa....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 1.000.000 KM, 7869,00 m2 cca 130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se zemljišna parcela ukupne površine 7.869 m², smještena na ravnom terenu, na izuzetno atraktivnoj lokaciji pri samom ulazu u Vogošću, u ulici Ahmeda Rizve, općina Vogošća. Za predmetnu parcelu izdata je urbanistička saglasnost za izgradnju hale dimenzija 40 m x 16 m, spratnosti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 980.000 KM, 700,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na glavnom magistralnom putu Sarajevo-Zenica, u poslovnoj zoni Rajlovac, prodaje se stambeno-poslovni objekat koji sadrži 700 m2 korisne površine, sa 1000 m2 zemljišta na kojem se objekat nalazi. U sklopu poslovnog objekta nalazi se kancelarijski prostor od 80 m2 uz salonski prodajni....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 950.000 KM, 70000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

ID CODE: 501224 Hadis Kadić Agent s licencom Mob: 062830830 Tel: 033842555 E-mail: info@stanpromet.ba www.stanpromet.ba Nekretnina posjeduje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Rakovica, 950.000 KM, 120000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljišna parcela ukupne površine 120.000m2, uz mogućnost dodatne kupovine susjednog zemljišta veličine 680000 m2 koji su u procesu rješavanja imovinske rasprave. Zemljište se nalazi u Općini Ilidža, mjesto Rakovica. Prilaz zemljištu je asfaltiran, te posjeduje svu potrebnu....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 895.000 KM, 10397,00 m2 cca 90 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine izdvaja za prodaju zemljište od 10.397 kvadrata u jednom komadu naselje Osenik ,općina Hadžići, preko puta Sarajevo Resort-a. Riječ je o placu koji se sastoji od 4 parcele sunčana strana i odmah je uz samu cestu i Asfaltni put, kompletna infrastruktura....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 884.000 KM, 5200,00 m2 cca 170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.09.2023.,

www.indomio.ba

Sarajevo – BiH Gradjevinsko zemljiste površine 5200 m2 Locirano u Baćićima neposredno uz autoput. Po regulacijonom planu dozvoljena gradnja poslovnog objekta HALA P+ 4 Dimenzije objekta u tlocrtu 83,8×40 metara Odlicna prilika za investitore Vlasnička i ostala dokumentacija je uredna.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 800.000 KM, 550,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.05.2023.,

www.realitica.com

Sarajevo, Nahorevska ulica. Prodaje se stambeni objekat ukupne površine 550 m2, spratnosti Po+P+2+Pk na placu od 308 m2. Stambeni objekat je udaljen 2,5 km od centra grada, a 200 m od “Ponirske doline”. ; Pionirska Dolina .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 800.000 KM, 900,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovni objekat povrsine 730 m2. Površina parcele na koju je objekat smješten iznosi 1500 m2. Nekretnina se nalazi u industrijskoj zoni Stup. Prizemlje moze da se koriste u razne svrhe: kao depo magacin, kao kancelarije, može se koristiti za proizvodnju, maloprodaju itd.....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 795.000 KM, 10397,00 m2 cca 80 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 790.029 KM, 840,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Lociran u industriskoj zoni Hrasnice, ovaj proizvodno-skladišni prostor je jedan od atraktivnijih objekata trenutno u ponudi. Kompletno renoviran, uključujući laminat, plinsko grijanje, novu stolariju, pa čak i teretni lift, prostor je odmah spreman za useljenje i rad. Takođe, veliki....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 790.000 KM, 840,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 750.000 KM, 500,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Objekat se sastoji od prizemlja 100 m2,poslovnog prostora od 180m2 koji ima 3 boksa+kancelarija+toalet i stambeni dio koji ima 2 terase,1 kupatilo,1 toalet,4 sobe+ dnevni boravak sa kuhinjom,mogucnost placanja na rate bez kamatno na ostatak duga. SOBA: 4 SPRAT: etaze Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 750.000 KM, 550,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.07.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju su dvije kuće smještene na izvrsnoj lokaciji u Hrasnom, u ulici Milankladska. Ovaj kompleks kuća nudi izvanrednu priliku za ulaganje, budući da posjeduje ukupno 6 stanova različitih veličina. Od tih 6 stanova, 2 su površine 100 m2, 2 su površine 50 m2, dok su preostala....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 741.600 KM, 9270,00 m2 cca 80 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Tacno preko puta MESSERa gradjevinsko zemljiste u ukupnoj povrsini od 9.270 m2. Pogodno za izgradnju poslovnog, proizvodnog ili skladisnog objekta. U neposrednoj blizini su objekti: TC ROBOT, KONZUM VELPRO, VOCEPROMET, POLJOOPREMA, te vise lokacija na kojima je zapoceta izgradnja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 700.026 KM, 485,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se četverospratna, nenamještena rezidencija kuća površine 485m2 u ulici Drinska, na Pofalićima. Nekretnina sadrži 14 prostorija, od toga 10 spavaćih soba i 4 dnevna boravka, odnosno prostorije za prijem gostiju, 4 kuhinje i 4 veća kupatila. Prelijep pogled s balkona i terasa,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 700.000 KM, 485,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 700.000 KM, 435,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.04.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 660.000 KM, 1300,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje VIŠENAMJENSKI poslovni objekat u Kaoniku, Busovači koji je smješten uz vrlo prometan magistralni put koji vodi ka Vitezu, Travniku i sl. Objekat je udaljen svega 4,5 km od centra Busovače, 8,3 km od Viteza, 18 km od Zenice, te nepuna 24....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 650.000 KM, 540,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Cjena je temelj za pregovora. - Za daljne Informacije nazovite: 062 374 154 Prodajem vilu na prelijepoj lokaciji u Azićima u neposrednoj blizini katoličke Crkve sjedne strane, a na suptrodnoj strani od prilike jednako udaljena Džamija.Vila-kuca nalazi se oko petlje *Stup* pored Dobrinjske....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 647.500 KM, 18500,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 646.000 KM, 38000,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 640.000 KM, 740,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 630.000 KM, 7382,00 m2 cca 90 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemlja u naselju Osijek, površina zemlje je 7382m². Prilaz zemlji je asfaltiran te odma pored imanja teče rijeka "Zujevina" što daje još veću čar ovom imanju. Imanje se nalazi svega 500m od Aqua i svega nekoliko minuta od samog centra Ilidže. Imanje je potpuno ravno i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 625.000 KM, 420,00 m2 cca 1490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stambeno-poslovni objekat u naselju Breka, u blizini autobuske stanice Podhrastovi. Ukupna površina kuće je 420 m2, od toga je 240 m2 poslovni i 180 m2 stambeni prostor. Kuća ima dva prilaza, jedan iz ulice Imamovića, drugi iz Himze Polovine gdje je glavni ulaz i garaža....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 617.500 KM, 4750,00 m2 cca 130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se zemljište površine 4.750 m2, u ulici Blagovac, općina Vogošća, Sarajevo. Prilaz placu je asfaltiran i pored istog se nalaze svi komunalni priključci. Nalazi se na jako osunčanom dijelu naselja, te se sa istog pruža panoramskim pogled. Zemljište je blagog nagiba i osunčano....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 600.000 KM, 500,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Blažuj, 600.000 KM, 17365,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE ZEMLJIŠTE SA DEVASTIRANOM ZGRADOM U BLAŽUJU, UKUPNE POVRŠINE 17.365 m2 DONJA GRANICA PARCELE JE NEPOSREDNO UZ RIJEKU ZUJEVINU, PRILAZ ASFALTNIM PUTEM. NA GORNJU GRANICU PARCELE PRILAZ ULICOM REMZE AHMETOVIĆA. DOZVOLJENA GRADNJA. CIJEPANJE NEKRETNINE NE DOLAZI U OBZIR. CIJENA....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 590.000 KM, 510,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

POLIKLINIKA: Velićina Poliklinike (prizemlje) je cca 198 m2,namjenski građena, od veoma kvalitetnih materijala, po svim građevinskim propisima i normama za zdravstvenu ustanovu. Lokacija je u strogom centru Sokolović Kolonije, kod "5"Osnovne škole, odmah uz autobusku stanicu. To je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 585.000 KM, 550,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 580.000 KM, 12000,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Agencija Dej Group prodaje zemljište na Baricama, ukupna površina parcele je 12000m2 sa fantastičnim pogledom na grad.Na parceli se još nalaze tri kuće sa građevinskim dozvolama.Tel:065/994-483. Nekretnina posjeduje Voda Struja .

 
 
 

Primjetili ste pogrešku?